Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür

Youtube Google Twitter Açılmıyor Nasıl Çözülür,Twitter Açılmıyor Nasıl Çözülür,Youtube Açılmıyor Nasıl Çözülür,Google Açılmıyor Nasıl Çözülür,İnternet Açılmıyor Nasıl Çözülür,Twitter Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,Google Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,Facebook Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,Youtube Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,İnternet Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,Web Sayfası Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası,Facebook Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu,Youtube Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu,Twitter Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu,Google Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu,Facebook Açılmıyor Dns Ayarları,Youtube Açılmıyor Dns Ayarları,Google Açılmıyor Dns Ayarları,Twitter Açılmıyor Dns Ayarları,İnternet Açılmıyor Dns Ayarları

Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Bazı Web Sitelerine Giriş Sorunu

Facebook Açılmıyor Dns Ayarları, Facebook Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası, Facebook Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu, Google Açılmıyor Dns Ayarları, Google Açılmıyor Nasıl Çözülür, Google Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası, Pinterest Bağlantı Sorunu, Pinterest Nasıl Kullanılır, Pinterest Nasıl Üye Olunur, Pinterest Nedir, Twitter Açılmıyor Dns Ayarları, Web Sayfası Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası, Youtube Açılmıyor Dns Ayarları, Youtube Açılmıyor Nasıl Çözülür, Youtube Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Hatası, Youtube Açılmıyor Sayfa Görüntülenemedi Sorunu, Youtube Google Twitter Açılmıyor Nasıl Çözülür

1: Dns ayarlarını yapabilirsiniz örnek dns’ler 8.8.8.8 – 8.8.4.4  / 195.175.39.39 – 195.175.39.40

2: UltraSurf isimli bu ufak bir yazılım ile erişim sorunu olan tüm sitelere,

sosyal ağlara giriş sağlanır

3: Youtube Bağlantı Çözümü’ne Alternatif Yöntem ;

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc altındaki hosts dosyasını notepad ile açıp en altına ağağıdaki satırı ekleyin.

208.117.236.70 www.youtube.com

Not:Eğer virüs kaynaklı giriş sorunu varsa “etc” klasöründeki hosts dosyasındaki youtube isimleri varsa silerek ve tarayıcı geçmişini silip deneyebilirsiniz.

Pinterest Nedir ve Neden Giriş Yapmıyorum

facebook müşteri hizmetleri

Pinterest kısaca, sınırsız alana sahip sanal bir panodur diyebiliriz. Pinterest sanal dünyada beğendiğimiz veya paylaşmak istediğimiz görsel öğeleri düzenlemenizi ve kolayca paylaşmamızı sağlar. Diğer kişilerin oluşturduğu panolara göz atarak yeni şeyler keşfedebilir ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kimselerden ilham alabilirsiniz. Kullanıcılar Pinterest’i evliliklerini planlamak, evlerini dekore etmek ve sevdiği yemek tariflerini paylaşmak gibi çok çeşitli amaçlar için kullanırlar.

Pinterest tüm dünyada haberlerde, bloglarda, televizyonlarda, radyolarda, youtube ve twitter gibi diğer sosyal medya ağlarında, kısaca heryerde adından sıklıkla bahsettirmektedir ve muazzam bir hızla büyümektedir. Eğer şu anda katılır ve aşina olursanız, ilk kullanıcılardan olma avantajından yararlanabilir ve ilerisi için bunu fırsatlara dönüştürebilirsiniz.

1- Nasıl üye olunur?

Pinterest şu anda deneme aşamasında. Bu sebeple sadece davetiye ile üye alıyor. Davetiye için ya siteye mail adresini bırakıyorsunuz ya da üye olan birinden davetiye istiyorsunuz. Sabrınız varsa bir kaç gün bekleyip Pinterest’tan gelecek davetiyeyle üye olursunuz ya da sosyal ortamlardan ya da arkadaşlarınızdan davetiye istersiniz. ben 2 gün içinde gelen davetiye ile üye oldum. Sabrın sonu selamet :)

2- Üye oldum, üyeliğimi nasıl aktif hale getireceğim?

Davetiye geldikten sonra siteye giriş yapmak için ya Facebook ya da Twitter hesabınızı Pinterest’a bağlamanız gerekiyor.

Bağlantı sorununun çözümü yine yukarıda

Bir önceki yazımız olan Oyunda Ping Sorunu - Online Oyunda Ping Sorunu başlıklı makalemizde Daha düzgün ve sorunsuz pc, Online Oyunda Ping Sorunu ve oyun ping sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın