Xperia Z Ultra Arayüzü Android 4.1 Yüklü Cihazlarda Kullanma

xperia z ultra arayüzü android 4.1 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanma,xperia z ultra arayüzü android yüklü cihazlarda kullanma,xperia z ultra arayüzü android telefonlarda kullanmaxperia z ultra arayüzü android telefonlarda nasıl kullanılır,xperia z ultra arayüzü,xperia z ultra arayüzü indir,xperia z ultra android arayüzü indir,xperia z ultra özellikleri görünümü diğer android telefonlarda kullanma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlarda kullanma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlara kurma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlara kurulumu

Xperia Z Ultra Arayüzü Android 4.1 Yüklü Cihazlarda Kullanma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Xperia Z Ultra Arayüzünü Farklı Android Yüklü Telefonlarda Kullanma

Sony, ocak ayında duyurduğu Xperia Z modeli ile dört çekirdekli ilk telefonunu kullanıcıların beğenisine sunarken,

cihazda yer alan yeni nesil Xperiaarayüz ve suya karşı dayanıklı yapı birçok kesimin takdirini kazanmıştı.Japon üretici Xperia Z modelinde yer verdiği arayüzü Xperia Z Ultra modelinde daha özelleştirerek birçok noktada daha kullanışlı bir arayüz karşımıza sundu. Söz konusu arayüzün kod adı Honami olan modelde de yer alacağını belirtelim.

XDA Forum üyeleri ise Xperia Z Ultra ile daha fazla beğeni toplayan arayüzü APK dosyası şeklinde Android kullanıcılarına sundu. Launcher şeklinde çalışan uygulama ile arayüz noktasında özelleştirmeler sağlanabilmekte.

facebook müşteri hizmetleri

Geliştiriciler, ayrıca arayüzde yer alan widget’ları da yüklenebilir hale getirdi.  Bunun yanı sıra saatler, hava durumu, fotoğraf ve video, son aramalar, araçlar, WALKMAN ve notlar için widget APK dosyalarını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android 4.1 ve üzeri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın