WordPress 3.6 Türkçe Güncellemesi İndir

wordpress 3.6 türkçe güncelleme,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi indir,wordpress 3.6 güncelleme,wordpress 3.6 güncellemesi indir,wordpress 3.6 indir,wordpress 3.6 türkçe indir,wordpress 3.6 özellikleri,wordpress 3.6 nasıl,wordpress 3.6 yükleme,wordpress 3.6 kur,wordpress 3.6 kurulumu,wordpress 3.6 nasıl kurulur,wordpress 3.6 kurulum adımları,wordpress 3.6 ne,wordpress 3.6 ne getirdi,wordpress 3.6 site kurulumu,wordpress 3.6 yeni sürüm,wordpress 3.6 yeni sürüm kurulumu,wordpress 3.6 son sürüm,wordpress 3.6 son sürüm indir,wordpress son sürüm,wordpress son sürüm indir,wordpress son sürüm kurulumu,wordpress son sürüm kur,wordpress son sürüm yükle,wordpress son sürüm ayarları,wordpress 3.6 son sürüm kurulumu resimli anlatım,wordpress 3.6 son sürüm türkçe,wordpress 3.6 son sürüm türkçe desteği,wordpress 3.6 güvenlik ayarları,wordpress 3.6 download,wordpress 3.6 download türkçe,wordpress 3.6 kurulum hatası,wordpress 3.6 kurulum sorunu,wordpress 3.6 kurulumda sorun,wordpress 3.6 kurulumda açılmama sorunu,wordpress 3.6 tema,wordpress 3.6 tema indir,wordpress 3.6 tema ayarları,wordpress 3.6 tema nasıl kurulur,wordpress 3.6 yeni temaları,wordpress 3.6 yeni teması,wordpress 3.6 yeni teması indir,wordpress 3.6 kurulum desteği,wordpress 3.6 kurulumdwordpress 3.6 türkçe güncelleme,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi indir,wordpress 3.6 güncelleme,wordpress 3.6 güncellemesi indir,wordpress 3.6 indir,wordpress 3.6 türkçe indir,wordpress 3.6 özellikleri,wordpress 3.6 nasıl,wordpress 3.6 yükleme,wordpress 3.6 kur,wordpress 3.6 kurulumu,wordpress 3.6 nasıl kurulur,wordpress 3.6 kurulum adımları,wordpress 3.6 ne,wordpress 3.6 ne getirdi,wordpress 3.6 site kurulumu,wordpress 3.6 yeni sürüm,wordpress 3.6 yeni sürüm kurulumu,wordpress 3.6 son sürüm,wordpress 3.6 son sürüm indir,wordpress son sürüm,wordpress son sürüm indir,wordpress son sürüm kurulumu,wordpress son sürüm kur,wordpress son sürüm yükle,wordpress son sürüm ayarları,wordpress 3.6 son sürüm kurulumu resimli anlatım,wordpress 3.6 son sürüm türkçe,wordpress 3.6 son sürüm türkçe desteği,wordpress 3.6 güvenlik ayarları,wordpress 3.6 download,wordpress 3.6 download türkçe,wordpress 3.6 kurulum hatası,wordpress 3.6 kurulum sorunu,wordpress 3.6 kurulumda sorun,wordpress 3.6 kurulumda açılmama sorunu,wordpress 3.6 tema,wordpress 3.6 tema indir,wordpress 3.6 tema ayarları,wordpress 3.6 tema nasıl kurulur,wordpress 3.6 yeni temaları,wordpress 3.6 yeni teması,wordpress 3.6 yeni teması indir,wordpress 3.6 kurulum desteği,wordpress 3.6 kurulumda desteka destek

WordPress 3.6 Türkçe Güncellemesi İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Teknoloji Webtasarım

 android iphone destek hatti

wordpress 3.6 download, wordpress 3.6 download türkçe, wordpress 3.6 güncelleme, wordpress 3.6 güncellemesi indir, wordpress 3.6 güvenlik ayarları, wordpress 3.6 indir, wordpress 3.6 kur, wordpress 3.6 kurulum adımları, wordpress 3.6 kurulum desteği, wordpress 3.6 kurulum hatası, wordpress 3.6 kurulum sorunu, wordpress 3.6 kurulumda açılmama sorunu, wordpress 3.6 kurulumda destek, wordpress 3.6 kurulumda sorun, wordpress 3.6 kurulumu, wordpress 3.6 nasıl, wordpress 3.6 nasıl kurulur, wordpress 3.6 ne, wordpress 3.6 ne getirdi, wordpress 3.6 özellikleri, wordpress 3.6 site kurulumu, wordpress 3.6 son sürüm, wordpress 3.6 son sürüm indir, wordpress 3.6 son sürüm kurulumu resimli anlatım, wordpress 3.6 son sürüm türkçe, wordpress 3.6 son sürüm türkçe desteği, wordpress 3.6 tema, wordpress 3.6 tema ayarları, wordpress 3.6 tema indir, wordpress 3.6 tema nasıl kurulur, wordpress 3.6 türkçe güncelleme, wordpress 3.6 türkçe güncellemesi, wordpress 3.6 türkçe güncellemesi indir, wordpress 3.6 türkçe indir, wordpress 3.6 yeni sürüm, wordpress 3.6 yeni sürüm kurulumu, wordpress 3.6 yeni temaları, wordpress 3.6 yeni teması, wordpress 3.6 yeni teması indir, wordpress 3.6 yükleme, wordpress son sürüm, wordpress son sürüm ayarları, wordpress son sürüm indir, wordpress son sürüm kur, wordpress son sürüm kurulumu, wordpress son sürüm yükle

WordPress, tüm dünyada en çok tercih edilen içerik yönetim sistemlerinden biri kısa zamanda site sahibi olmak ve internet’e katkıda bulunmak isteyenler için en iyi tercihlerden biri, belki de en iyisi. Bakalım yeni sürüm nasıl olacak

Site yönetim’inden

güncelleme yapamayanlar ftp’den güncellemeyi yapabilirler.

Yenilikler neler?

WordPress‘in kendisi tarafından açıklanan en önemli güncellemelerden biri olan WordPress 3.6, birkaç saat önce tüm dünyaya duyuruldu.

Yenilikler arasında şunlar var;

  • Yenilenen tema
  • Geliştirilmiş değişiklik izleme özelliği
  • Yazı kilitleme ve gelişmiş otomatik kayıt seçeneği
  • HTML 5 medya oynatıcısı
  • Kolaylaştırılmış menü düzenleyici

En son sürüm WordPress Türkçe paketini indirmek için sağ taraftaki bağlantıları kullanabilirsiniz. WordPress kurulu bir bloga/siteye sahipseniz, yönetim panelinizden otomatik güncelleştirme yapabilirsiniz.

Rengarenk yeni tema

wordpress 3.6 türkçe güncelleme,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi,wordpress 3.6 türkçe güncellemesi indir,wordpress 3.6 güncelleme,wordpress 3.6 güncellemesi indir,wordpress 3.6 indir,wordpress 3.6 türkçe indir,wordpress 3.6 özellikleri,wordpress 3.6 nasıl,wordpress 3.6 yükleme,wordpress 3.6 kur,wordpress 3.6 kurulumu,wordpress 3.6 nasıl kurulur,wordpress 3.6 kurulum adımları,wordpress 3.6 ne,wordpress 3.6 ne getirdi,wordpress 3.6 site kurulumu,wordpress 3.6 yeni sürüm,wordpress 3.6 yeni sürüm kurulumu,wordpress 3.6 son sürüm,wordpress 3.6 son sürüm indir,wordpress son sürüm,wordpress son sürüm indir,wordpress son sürüm kurulumu,wordpress son sürüm kur,wordpress son sürüm yükle,wordpress son sürüm ayarları,wordpress 3.6 son sürüm kurulumu resimli anlatım,wordpress 3.6 son sürüm türkçe,wordpress 3.6 son sürüm türkçe desteği,wordpress 3.6 güvenlik ayarları,wordpress 3.6 download,wordpress 3.6 download türkçe,wordpress 3.6 kurulum hatası,wordpress 3.6 kurulum sorunu,wordpress 3.6 kurulumda sorun,wordpress 3.6 kurulumda açılmama sorunu,wordpress 3.6 tema,wordpress 3.6 tema indir,wordpress 3.6 tema ayarları,wordpress 3.6 tema nasıl kurulur,wordpress 3.6 yeni temaları,wordpress 3.6 yeni teması,wordpress 3.6 yeni teması indir,wordpress 3.6 kurulum desteği,wordpress 3.6 kurulumda destek

facebook müşteri hizmetleri

Karşınızda Yirmi Onüç

Yeni varsayılan tema içeriğinizi renkli, tek sütunlu ve zengin ortam destekli bir şekilde ortaya koyuyor.

Modern sanatlardan esinlenen Yirmi Onüç kurnaz detaylar, harikulade tipografi ve güçlü, yüksek kontrast renkler ile — esnek bir şablon üzerinde küçük ya da büyük her türlü cihaz üzerinde harika bir deneyim sunuyor.

Sürümlere göz atın

Yazdığınız ilk kelimeden itibaren WordPress her değişikliğinizi kaydeder. Her sürüm, her zaman parmaklarınızın ucundadır. Sürümler arasında geçiş yaparken metin şimşek hızında belirtilir, böylece yolda ne değişikler yaptığınızı görebilirsiniz.

Harhangi bir anda iki farklı sürümü karşılaştırmak ve gerektiğinde geri getirmek çok kolay. Artık hiç bir hatanın kalıcı olmayacağını bildiğinizden daha güvendesiniz.

Geliştirilmiş otomatik kaydetme

Yazdığınız hiç bir kelimeyi kaybetmeyin. Otomatik kaydetme artık çok daha iyi. Elektrikleriniz kesilse ya da tarayıcınız kapansa ve hatta internetiniz kesilse bile içeriğiniz güvende.

Daha iyi yazı kilitleme

Her zaman hangi yazıyı kimin düzenlediğini canlı güncellemeler ile bileceksiniz ve birisi düzenleme ekranında bir yazıyı açık bırakıp gittiğinde, onun bıraktığı yerden devralıp yolunuza devam edebileceksiniz.

Ses ve video için destek

Yeni ortam oynatıcısı

Ses ve videolarınızı yeni dahili HTML5 ortam oynatıcısı ile paylaşın. Ortam yöneticisi ile dosyalarınızı yükleyin ve daha sonra yazılarınıza kolayca gömün.

Spotify, Rdio, ve SoundCloud üzerinden müzik gömün

En sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını ve albümlerini ya da kendi oluşturduğunuz listelerinizi yazılarınıza gömün. Boş bir satıra ilgili öğenin adresini yapıştırmanız yeterli.

Kaputun altında

Ses/Video API

Yeni ses/video API’leri geliştiricilere ID3 etiketi gibi ortam dosyası bilgilerine erişebilmek için güçlü bir altyapı sunuyor.

Anlamlı kodlama

Temalar artık yorum formları, arama formları ve yorum listeleri için geliştirilmiş HTML5 kodlamaları kullanabilirler.

JavaScript becerileri

Ajax istekler, şablon kullanımı ve Backbone görüntü yönetimi gibi bir çok işlemi JavaScript becerileri ile kolayca kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın