Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurulum Ayarları | Destek

Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurulum Ayarları

facebook android iphone destek

facebook android iphone destek

Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurma DNS Adresi DNS Ayarları Nasıl Yapılır

Windows Mobile 8 Apn Ayarları, Windows Mobile 8 İnternet, Windows Mobile 8 İnternet Apn Ayarları, Windows Mobile 8 İnternet Apn Ayarları Kurulumu, Windows Mobile 8 İnternet Apn Ayarları Resimli Anlatım, Windows Mobile 8 İnternet Ayarları, Windows Mobile 8 İnternet Kurulumu, Windows Mobile 8 Kurulumu, Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı, Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurulum Ayarları, Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurulumu, Windows Mobile 8 WiFi Bağlantı Kurulumu Nasıl Yapılır, Windows Mobile İnternet Apn Ayarları, Windows-Mobile-8-WiFi-Baglanti-Kurulum-Ayarlari-586, Windows-Mobile-8-WiFi-Baglanti-Kurulum-Ayarlari-586.html

Not: Bağlantınız var ama internet’de sorun yaşıyorsanız DNS ayarlarını yapabilirsiniz. 8.8.8.8 – 8.8.4.4 Yada modem arayüzüne giriş yapıp DNS verebilir eğer durum aynı ise modem arayüzünden şifreleme mod’u değiştirilebilir örnek: wpa-psk

1.Ana ekranda dokunmatik olarak ekranı sola doğru çekiyoruz.
2.Ayarlar menüsüne dokunuyoruz.
3.Wifi simgesine dokunuyoruz.
4.Wifi aşağıdaki gibi açık ise ağımızın üzerine dokunuyoruz.
5. Şifre ekranı gelecektir. Şifremizi yazdıktan sonra tamam butonuna dokunuyoruz.
6. Tamam dedikten sonra aşağıdaki ekran gelecektir. Bağlandı ise üzerinde bağlandı yazısını göreceksiniz.
7. Artık ağımıza bağlı durumdayız ekranın üst menüsünde de Wifi simgesini göreceksiniz. Ana ekrandaki E simgesine dokunarak internet erişimi yapabilirsiniz.
8.Eğer ağı unutmak istiyorsanız aşağıdaki menü üzerinden ağın üzerine dokunmatik olarak 5 sn basılı tutalım düzenle ve sil butonları gelecektir. Sil butonuna dokunursanız ağı unutacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

facebook android iphone müşteri destek
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir