Windows 8 Yükseltme ve Windows 8 Satın Alma Nasıl Yapılır

Windows 8 Geri Yükleme Nasıl Yapılır, Windows 8 Geri Yükleme Adımları, Windows 8 Geri Yükleme Nerden Yapılır, Windows 8 Geri Yükleme Noktası Oluşturma, Windows 8 Geri Yükleme Butonu, Windows 8 Geri Yükleme Resimli Anlatım, Windows 8 Geri Yükleme, Kurtarma Araçları, Onyükleme esnasında sorun çözme, Sistem Onarımı, Sorunlar ve sorun çözümleri, Varsayılana dönme/Sıfırlama, Windows 8 TEMEL KONU, Yedekleme ve Geri Yükleme,Windows-8-Geri-Yukleme-ve-Geri-Yukleme-Noktasi-Nasil-Yapilir-Resimli-Anlatim-627.html,Windows-8-Geri-Yukleme-ve-Geri-Yukleme-Noktasi-Nasil-Yapilir-Resimli-Anlatim-627,Windows 8 Geri Yükleme ve Geri Yükleme Noktası Nasıl Yapılır Resimli Anlatım,Windows 8 Geri Yükleme,Geri Yükleme Noktası Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Windows 8 Yükseltme ve Windows 8 Satın Alma Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Sistemler

 android iphone destek hatti

Windows 8 Nasıl Lisanslanır

Hazır Windows dan Windows 8 e Geçme, Orjinal Windows 8 Kurulumu, Windows 7 den Windows 8 e Nasıl Geçilir, Windows 7 den Windows 8 e Nasıl Yükseltilir, Windows 8 Aktifleştirme, Windows 8 Geçme Adımları, Windows 8 Lisans İşlemleri, Windows 8 Lisans Satın Alma, Windows 8 Nasıl Geçilir, Windows 8 Nasıl Satın Alınır, Windows 8 Nasıl Yükseltilir, Windows 8 Satın Alma, Windows 8 Yükseltme, Windows 8 Yükseltme Nasıl Yapılır

26 Ekim tarihinde piyasaya sürülen Windows 8‘i dünyanın dört bir yanında birçok PC sahibi kullanmaya başladı bile. Bunda Microsoft’un 2 Temmuz 2012 tarihinden itibaren satın alınan Windows 7 yüklü bilgisayarlara

promosyon kodu gönderiyor olmasının etkisi de oldukça fazla.

Eğer siz de 2 Temmuz’dan itibaren Windows 7 yüklü bir bilgisayar satın aldıysanız, bu adrese gidip Windows 7’nin ürün anahtarını onaylatarak Windows 8 Professional Edition‘a yalnızca 29 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sayfaya girdiğinizde ise karşınıza bir formun geldiğini ve bu formda adınız soyadınız, bilgisayarı nereden ve ne zaman satın aldığınız gibi bilgileri doldurmanız gerektiğini hemen farkedeceksiniz.

İşte Microsoft‘un bu promosyon kodu formu beyana dayalı olduğundan ve her kullanıcı için tek tek kontrol yapılmadığından dolayı bazı bilgisayarlarda Internet Explorer 9 ya da 10, bazı bilgisayarlarda ise Opera adlı tarayıcıyı kullandığınızda form size ürün anahtarını sormadan direkt olarak promosyon kodunu gönderebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu sayede birçok kullanıcı şu anda 29 TL karşılığında Windows 8’ine kavuştu bile. Microsoft‘tan konuyla ilgili herhangi bir yaptırım uygulanmadı. Hatta herhangi bir açıklama dahi yapılmadı.

Fakat burada dikkat çeken kısım, herkesin istediği gibi promosyon koduna sahip olamıyor oluşu. Hatta bazı Windows 7 sahipleri bile ürün anahtarlarını girmelerine rağmen promosyon koduna erişemiyorlar.

Bazı kullanıcılar ise eski Windows 7 ürün anahtarlarını onaylatarak 29 TL’ye Windows 8 sahibi olabilirken, formun özellikle Internet Explorer üzerinden ürün anahtarı dahi sormaması oldukça ilginç.

Sonuç olarak Windows 7 sahibi olsanız da olmasanız da, yukarıda verdiğimiz linki kullanarak promosyon kodunu almayı deneyebilir ve şanslıysanız 29 TL karşılığında Windows 8 Professional Edition sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Başlat Menüsü Nerde Başlat Butonu Ekleme indir başlıklı makalemizde Windows 8 Başlat Menüsü, Windows 8 Başlat Menüsü Nasıl Etkinleştirme ve Windows 8 Başlat Menüsü Nerde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın