WhatsApp Yazışma Video Resim Paylaşımında internet Tüketimi

WhatsApp Yazışma Video Resim Paylaşımında internet Tüketimi

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

WhatsApp Yazışmalarda Video Resim Paylaşımında Ne Kadar İnternet Harcar

WhatsApp uygulamasında yazışmalar, video ve resim paylaşımlarda internet harcaması nasıl hesaplanır? Android cep telefonda WhatsApp kullanım miktarı oranı internet paketim ne kadar gider WhatsApp internet kullanımı hesaplama kontrol etme ayarları

WhatsApp’da kullanım yaparken internet tüketimi nasıl hesaplanır: Android cep telefonlarında WhatsApp açıkken menü tuşuna basıp Ayarlar> Hesap> Şebeke kullanımı bölümünden WhatsApp kullanımında harcanan internet miktarını görebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Alınan ve gönderilen baytların toplamı sizin kullandığınız internet mb miktarıdır.  WhatsApp uygulamasında özellikle biri ile yazıştığımda internet paketimden ne kadar gider diyenlere cevap aşağıda.

WhatsApp uygulaması ile mesajlaşmalarda bir günlük kullanımda (kullanıma bağlı net değil) yaklaşık 20-30 mb internet harcanabilir. Eğer video ve resim gibi paylaşım yapıyorsanız paylaşımınızın boyutuna göre harcama değişebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan internet Bağlantı Kopma Sorunu Nedenleri Çözümleri başlıklı makalemizde internette Kesilme Kopma Oluyor Nedeni ve TTnet Superonline Doping hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın