WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

WhatsApp Sesli Arama Özelliği İndirme ve Kullanma Ayarları

WhatsApp yeni güncellemesi ile artık sesli arama özelliği herkese ulaştı. WhatsApp telefon görüşmesi yapma kullanma detayları.

WhatsApp yeni güncellemesi ile cep telefonlarına uygulama ile ücretsiz herkes sesli arama özelliğinden yararlanabilecek. Uygulamayı WhatsApp resmi sitesinden 2.12.19 sürümü indirebilir ya da cep telefonlarında bulunan sürümü güncelleyerek özelliği kullanabilirler.

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp‘ın son versiyonunu yükledikten sonra, sesli arama özelliği görüşme yapacağınız kişinin profilini görüntülediğinizde ağize görüntüsü ekrana gelecektir. WhatsApp, eğer aramada sorun varsa arama başlattığınızda sizden yada karşı taraf ile alakalı sorunu belirtiyor. Örnek karşı tarafta güncel sürüm yüklü değil. WhatsApp İndirme ve detayları resmi sitesinde. whatsapp.com/android

 

Bir önceki yazımız olan Periscope Uygulaması Nedir Twitter Canlı Anlık Yayın başlıklı makalemizde Android için Yakında Çıkacak Yayınlanacak ve iPhone iOS indir Programı Yükleme Kurulumu indirme Adresi Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın