Vine Nedir Android Uygulması-Vine Android İndir

Vine Nedir Android Uygulması-Vine Android İndir,Vine Nedir,Vine Android Uygulması,Vine Android İndir,Vine İndir,Vine Twitter,Vine Twitter İndir,Vine Twitter Uygulaması,Vine Facebook,Vine Facebook Uygulaması,Vine Facebook İndir,Vine Nasıl Kurulur

Vine Nedir Android Uygulması-Vine Android İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Vine Nedir Vine Uygulması

Dünya genelinde 13 milyon kullanıcıya ulaşan Vine, video çekiminin kolaylığı sayesinde yaratıcı çalışmalar ortaya konmasını da sağlıyor.
Kullanıcılar ekrana dokunarak video kaydını başlatıp durdurmaları sayesinde parça parça çekilmiş görünümü veren videolar oluşturabiliyor.

Kolay kullanımı ve animasyon video oluşturma özelliğiyle dikkat çeken Vine, Google Play’den “Vine Co.” araması yapılmasıyla indirilebilir

Hayatınızı hareketli olarak paylaşın. Arkadaşlarınızın ve ailenizin izleyebileceği kısa, güzel ve hareketli videoları basit ve eğlenceli bir şekilde oluşturun.

facebook müşteri hizmetleri

• Ücretsiz
• Vine’da video çekin, düzenleyin, gönderin ve Twitter ile Facebook’ta paylaşın (daha fazlası çok yakında!)
• Sevdiklerinizi bulun, takip edin ve onlarla iletişime geçin
• Trendleri, öne çıkan etiketler ve editörlerin seçimlerini keşfedin

“Vine Nedir Android Uygulması-Vine Android İndir”

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın