Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Çözümü Nedir

Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Çözümü Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

WordPress Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu

Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Nedir? Nasıl  Çözerim? Veritabanı Hatası Çözümü. WordPress Sitemde Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Ne Yapmalıyım?Nasıl Çözülür Ayarları ? WordPress Bakım Uygulaması Programı indirme Yükleme.

Çoğunlukla WordPress tabanlı sitelerde görülen veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu sorunu siteler yada hosting (sunucu) kaynaklı olabilir.

Bu sorunun öncelik çözüm adımlarından biri sıkıştırma eklentisi kullanma önerim WP Super Cache diğer eklentiler ya uyumsuz çalışıyor yada ileride siteye zarar verebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

İkinci öneri sunucu firması ile görüşüp mysql ve bazı ayarların yapılması.(değerlerin yükseltilmesi)

Veritabanı bağlantı hata uyarısı geldiğinde yanında tamir et yazısının gelmesini istiyorsanız bu kodu define(‘WP_ALLOW_REPAIR’, true); “wp-config”‘in içinde en alt satıra kayıt etmeniz yeterli. Eğer onar seçeneği gelmezse http://www.site adı/wp-admin/maint/repair.php adresi ile yapabilirsiniz.
Alternatif veritabanı onarım eklentisi  http://wordpress.org/plugins/wp-cleanfix kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitter Hesabım Hacklendi Çalındı Nasıl Geri Alırım Başvuru Adresi başlıklı makalemizde Çalınan Twitter Hesabını Geri Alma, Hacklenen Twitter Hesabı Alma Kurtarma ve Ne Yapmalıyım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın