Uydu Cihazlarında Smart TV Türksat 4A Kanal Bulma Ekleme Arama

Uydu Cihazlarında Smart TV Türksat 4A Kanal Bulma Ekleme Arama

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Smart TV

 android iphone destek hatti

Smart TV Türksat 4A Uydu Kanal Kurulumu ve Ayarları

Türksat 4A Uydu Kanal Frekans Listesi. Nextstar,Goldmaster,Vestel,Arçelik,Yumatu,Trident,Samsung,LG,Sunny Smart TV HD Televizyonlarda Türksat 4A Kanal Nasıl Eklenir Bulma Arama ve Ekleme Ayarları, Uydu Kurulumu

Türksat 4A otomatik kanal arama ve manuel kanal listesi

11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılmalıdır.

2014 yılında uzaya gönderilen Türksat 4A haberleşme uydusunun 42° Doğu yörüngesinde sağlayacağı ilave kapasiteyle 2014 yılında uydularımız üzerinden yayınlanan TV ve radyo sayısında ciddi bir artış beklenirken, birçok ulusal TV kanalının HD versiyonlarının da yayın hayatına başlayacağı düşünülüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Türksat 4a Uydu Frekans Kanal Listesi 2014 buradan erişebilirsiniz tıklayınız   Samsung Smart televizyonlarda dahili uydu kanal kurulumu detaylar buradan

 

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme başlıklı makalemizde 1, 2 ve 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın