Ücretsiz WordPress Görsel Blog Temaları indir

Ücretsiz Wordpress Görsel Blog Temaları indir,Wordpress Ücretsiz Tema,Ücretsiz Görsel 2014 Tema indir,Wordress Theme,Themes,Download,Bedava Temalar 2014,Ticaret,Kişisel

Ücretsiz WordPress Görsel Blog Temaları indir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Webtasarım

 android iphone destek hatti

2014 Ücretsiz WordPress Görsel Blog Temaları

Ücretsiz WordPress Görsel Blog Temaları indir,Wordpress Ücretsiz Tema,Ücretsiz Görsel 2014 Tema indir,Wordress Theme,Themes,Download,Bedava Temalar 2014,Ticaret,Kişisel

Önerilen temaları ister wordpress panelinden ister ftp ile atıp admin görünüm bölümünden aktif edebilirsiniz. Görselleri iyi ayarlayamazsanız kaymalara ya da tam özelliğini göremeyebilirsiniz.

Moesia WordPress Kurumsal Resim Ticaret Görsel Tema

Moesia teması görsel açıdan harika bir wordpress teması artı ücretsiz kullanabiliyorsunuz temanın özellikleri ve indirme linki aşağıda yer almaktadır.

Moesia wordpress temasının demo ve indirme adresi buradan

Wordpress Kurumsal Resim Ticaret Görsel Temalar Ücretsiz,Ücretsiz Görsel Blog Tema,Ücretsiz WordPress Tema indir,Free Theme Themes Download,Full Sürüm,Bedava

Ücretsiz WordPress Görsel Temalar

Duyarlı

Moesia% 100 yanıt verici olmaktadır. Bu boyutu ne olursa olsun, tüm cihazlar üzerinde büyük çalışmak anlamına gelir.

facebook müşteri hizmetleri
Moesia WordPress tema seçenekleri

WordPress görsel tema’da ön sayfa düzenini özelleştirin istediğiniz ve daha fazlası gibi renklerini değiştirmek. Tüm tema seçenekleri, güçlü Tema Customizer bulunmaktadır.

Moesia tema özel widget’lar
Moesia sitenizin görünüm ve his geliştirmek için beş özel widget’lar vardır. Başparmak ve daha fazlası ile son mesajları göstermek, Youtube bir video görüntüler.
Moesia tema hazır çeviri
Bu tema% 100 çeviri hazır ve çeviri işlemi bir esinti yapmak için gerekli dosyaları içerir.
Moesia ön sayfa bloklar
Kolayca şirket internet üzerinde durmasını sağlayacaktır ana sayfa kurmak için tema dahil blokları kullanın.
Paralaks arka
Paralaks kökenli kalabalığın arasından sıyrılmak. Hemen hemen tüm ön sayfa blokların Tek bir paralaks görüntü kullanalım.
Özel başlık
Moesia tam bir genişlik ve yükseklik özel başlık görüntüyü kullanmanızı sağlar. Özel başlık görüntü de sadece ziyaretçiler etkilendik olduğundan emin olmak için, bir paralaks etkisi olacaktır.
Sosyal
Web boyunca sizinle iletişim ziyaretçiler tutun! Nerede olursanız olun ziyaretçi bulmak böylece Moesia sosyal simgeleri içerir.
Gelecek kanıtı

Moesia geliştirilen ve akılda en iyi uygulamaları ile tasarlanmıştır. Bu şekilde, yeni tema büyük çalışacaktır bahse girebilirsiniz.

Moesia WordPress  Tema Özellikleri

Güzel Tasarım – Duyarlı Düzeni – Özel Üstbilgi – Özel Widget’lar – Paralaks Arka Plan – Tema Seçeneği Panel – Tercüme Hazır – 100% Bedava, GPL Lisanslı

WordPress Metro Görsel Blog Tema Ücretsiz

WP Metro güzel bir metro tarzı bir blog teması. Ayrıca tamamen ücretsiz. Dokümantasyon ve demo içeriği dahil.

wordpress metro temasının demo ve indirme adresi buradan

Ücretsiz WordPress Görsel Blog Tema

Ücretsiz WordPress Görsel Blog Tema

Bir cevap yazın