Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir | HABERLERi

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir

Ücretsiz Android Telefon ve Tabletlere Hangi Virüs Programı Kurmalıyım Nereden indirebilirim

Son yıllarda aşırı bir şekilde Android cihazlar için yapılan virüsler kişisel bilgi güvenliğini çok ciddi şekilde tehdit etmektedir. Girilen bazı siteler bilinmeyen bazı uygulamalarla gelen virüsler için her güvenlik uygulamaları ve virüs programları varsa’da en iyi güvenlik bilinmeyen sitelerden işlem yapmamak uygulamaları Android mağazası Play Store’den indirebilirsiniz.

Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz

Android virüs programı ve Adımları

Telefonunuzdan ya da tabletinizden Play Store uygulaması ile arama kısmına hangi virüs programını indirmek istiyorsanız adını yazıp aratıp yükle butonu ile kurabilirsiniz.

Telefon ya da tablet üzerinden kuramayanlar bilgisayar üzerinden kurabilirler https://play.google.com’ a Gmail hesapları ile giriş yapıp virüs programını indiriyorsunuz. Eğer Gmail hesabınız yoksa www.gmail.com sitesinden hesap açabilirler.

Play Store resmi sitesinden aşağıda resimli olarak gösterdiğim şekilde Android cihazlarına yükleyebilirler. işlemi için bilgisayarınızdan komut veriyorsunuz Android cihazınızın internet bağlantısı olduğunda otomatik indirme ve kurulum adımına gidiyor.

İndirdiğiniz Android virüs programını çalıştırıp cihazınızı taratıp temizledikten sonra telefon ya da tableti kapatıp açıp performansı nasıl hızında yavaşlama var mı kontrol ediniz eğer cihazınızı çok kasıyorsa başka virüs uygulaması indirip deneyebilirsiniz.

Android Cep Telefonu ve Tablete AntiVirüs Uygulaması APK indirme

Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma Yükleme,Android Cep Telefonuna Antivirüs Programı Nasıl Kurulur,Yüklenir,Güncellenir,Android Virüs Tarama Programı indir,Resimli Anlatım,Virüs Programı Nereden Kurulur indirilir

Android Samsung Galaxy HTC LG Sony Discovery Virüs Programı Kurma

Android Ücretsiz Virüs Programı Kurma Yükleme

Android Ücretsiz Virüs Programı Kurma Yükleme

Android Tablet Virüs Programı Uygulaması indir

Android Tablet Virüs Programı Uygulaması

Bir önceki yazımız olan General Mobile Discovery ve Elite Model Ekran Desen Kilidi Açma başlıklı makalemizde Açmak, Discovery 2 Desen Kilidini Kırma ve General Mobile Discovery ve Elite Model Ekran Desen Kilidi Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir