08882337373 Ücretlendirme

 android iphone destek hatti

Ücretlendirme Periyodu (saniye) Periyod Ücreti (Kuruş)
Türk Telekom 60 3,0 tl
Avea 60 3,0 tl
Vodafone 60 3,0 tl
Turkcell 60 3,0 tl
** Yukarıdaki periyod ücretine tüm vergiler dahildirBu ücretlendirme faturalı hatlar için, dönem faturanıza yansıyacaktır, ön ödemeli hatlar için, ödemeniz mevcut bakiyenizden düşecektir.

ÜCRETLENDİRME TÜM OPERATÖRLERDEN DAKİKA ÜCRETİ 3,0 TL / 60 SN’DİR 
  tele danışmanlık olarak, bu numaradan almış olduğunuz hizmetler dakika başına hesaplanmaktadır, Her aramanız 60 sn üzerinden 3,0  tl olarak hesaplanacaktır. detaylı bilgiyi yukardaki tablodan ulaşabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı tele danışmanlık ′ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Web sitesi içeriğindeki bilgiler, tele danışmanlık’ın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve hiçbir şekilde ticari bir amaçla kullanılamaz. İçeriğe ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları, ilgili yasa ve yönetmeliklerle korunmaktadır.

Ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler kullanıcı tarafınızdan web sitesine verildiğinde kaydedilir. Bireysel/kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Telekomünikasyon mevzuatı kapsamında Tele Danışmanlık tarafından koruma altına alınmıştır.