Now Reading
Twitter Vine Uygulaması İndir ve Nasıl Kullanılır
0

Twitter Vine Uygulaması İndir ve Nasıl Kullanılır

by Mustafa Kemal Erdem22 Ağustos 2013

 android iphone destek hatti

Twitter’ın Vine Uygulaması 40 Milyonu Devirdi!

Twitter’ın 6 saniyelik videolar çekme imkanı sağlayan Vine uygulaması, 40 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktığını açıkladı. Hızlı yükselişini sürdüren

uygulama Ayrıntıları haberimizde.

Twitter’ın sosyal video paylaşma hizmeti olan Vine uygulaması, kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazandı. Kullanıcılara sunduğu 6 saniyelik video kaydetme ve bunları paylaşma imkanı sağlayan Vine, 40 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktıklarını uygulamanın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Haziran ayı itibari ile sadece iOS platformunda 13 Milyon kullanıcı sayısına sahip olan Vine’ın, bir anda kullanıcı sayısını neredeyse üç katına çıkarmasının nedeni olarak Google’ın bu uygulamayı Android platformuna taşımasını gösterebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Vine’a rakip olmak için, güncelleme ile uygulamasına 15 saniyelik videolar ekleme seçeneği sunan Instagram’ın, video paylaşma konusunda Vine’ın çok gerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

Bakalım önümüzdeki günlerde Vine, 40 milyon kullanıcı ulaştığında kutlama yapacak mı?

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response