Twitter Hesabını Tamamen Kapatma 2016

Twitter Hesabını Tamamen Kapatma 2016

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Twitter hesabım çalındı hacklendi hesaba erişemiyorum ne yapmalıyım? Hesabı kurtarma geri almak. Android, iOS iPhone, tablet ve Windows’ dan erişim yapamıyorum Twitter ile nasıl iletişime geçebilirim?

Çalınan Twitter hesabını nasıl geri alırım kurtarmak için şikayet adresi var mı? Evet var Twitter yetkilileri ile iletişime geçmek için başvuru adresi buradan

Twitter başvuru link adresinden sizinle alakalı seçenekleri seçerek devam ediniz. Açıklama kısmı ekrana geldiğinizde durumunuzu detaylı anlatınız.

facebook müşteri hizmetleri

Twitter’ dan şifremi sıfırlama seçeneğini denediniz ve sorun devam ediyorsa hesabınıza erişebildiniz mi seçeneğine hayır seçerek devam ediniz.

twitter hesabım çalındı 2016,çalınan twitter hesabını kapatma 2016,hesabım çalındı tamamen kapatmak istiyorum,hesabımı silmek istiyorum,hesabımı iptal etmek istiyorum 2016,twitter nasıl kapatılır 2016

Bir önceki yazımız olan 4.5G En iyi En Hızlı İnternet Paketleri Kampanyaları başlıklı makalemizde 4.5g avea vodafone internet paketleri, 4.5g internet paketi alma ve 4.5g turkcell internet paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın