Facebook Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim

Facebook Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim

Facebook Mesajlarını Kalıcı Olarak Nasıl Silerim

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Facebook Genel

 android iphone destek hatti

Tüm Facebook Mesajlarınızı Tek Tıkla Silin!

Facebook’da kayıtlı mesajlarınızı tek tıklama ile tamamen silmek ister misiniz detayları inceleyelim

Tanıtacağımız bu eklenti sayesinde sosyal ağ Facebook profilinize gelen tüm özel mesajları ve konuşma geçmişini tek tık ile bir seferde kolaylıkla silebilmeniz mümkün.

Facebook artık birçok internet kullanıcısının hayatına girmiş durumda. 7’den 77’ye 955 milyon gibi devasal bir kullanıcı ağına sahip olan platform, adeta sosyal ağ kavramının temsilcisi haline geldi.

Son olarak aldığı karar ile kullanıcıların sildikleri fotoğrafları kendi sunucularından da kaldırmaya başlayan servis üyelerini memnun etmeyi başardı. Diğer taraftan “Sponsor Gönderiler” isimli yeni reklammodeli ile finansal açıdan kalkınma sürecini desteklemek isteyen yetkililer, ana akış ekranında hayranı olmadığınız markaların tanıtım reklamlarını -sıradan bir gönderiymiş gibi- yayınlamaya başladı.

Her geçen gün reklam sayısı artan platform eleştirilerin hedefi olsa da, borsa sonrası yaşadığı beklenmeyen düşüşleri bu tarz çeşitli düzenlemelerle aşmayı hedefliyor.

Facebook’un son durumu böyleyken internet devi için geliştirilen ek uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Bizler de çeşitli konularda ilaveözellikler sunan eklentiler arasından öne çıkanları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Bugün konu edindiğimiz servis birçok Facebook kullanıcısının yakındığı bir soruna çözüm üretiyor. “Facebook Fast Delete Messages” isimli Google Chrome eklentisi, sosyal ağ profilinizdeki tüm mesajları ve konuşma geçmişlerini tek tıkla silmenizi sağlıyor.

Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra Facebook mesajlarınızın olduğu sayfaya gitmelisiniz. Burada “Yeni Mesaj” sekmesinin yanına yerleşen Delete All/Hepsini Sil” butonuna tıkladığınız takdirde varolan tüm iletileri tek seferde silebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan yazılım birçok kullanıcı için zahmet anlamına gelenmesajları tek tek silme çilesine son veriyor. Chrome Store’da 4.44/5 puan alan uygulamada sadece belirlenen kişiye ait içerikleri silebilmek de mümkün.

Bir önceki yazımız olan Avea Jet Modem Bağlantı Sorununun Çözüm Adımları başlıklı makalemizde 3G Modem Kurulumu, ave jet modem kurulumu ve avea 3g kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın