Telefon Numarası Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme

Telefon Numarası Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Özel Numaradan Gelen Görünmeyen Gizli Aramaları Engelleme

Telefon Numarası Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme Ayarları? Gizli Çağrıları Engelleme Kısıtlama Durdurma Adımları. Avea,Vodafone ve Turkcell Hatlarında Özel Gelen Çağrıları Engelleme.

Rahatsızlık veren görünmeyen özel yazan aramaları engellemek için telefonunuzdan girilen kodlar ile ister engeller ister engellemeyi anlık kaldırabilirsiniz.

Turkcell Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: *253# tuşlayıp “YES”i tuşlayarak servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Servisiniz aktifken #253# tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur

Vodafone Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: Gizli numaralı çağrıları almamak için Online Self Servis, Sesli Yanıt Sistemi ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

facebook müşteri hizmetleri

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046’yı arayabilirsiniz

Avea Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: Wap üzerinden gizli numara engelleme; Gizli numara engelleme aktivasyon ve deaktivasyon işlemlerinizi wap.avea.com.tr’den “Online İşlemler” altındaki “Servisler” yolunu izleyerek “Gizli Numara Engelleme” menüsü altından yapabilirsiniz.

*253# ile; *Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli.

*253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın