Ücretsiz Android Virüs Programı

Ücretsiz Virüs Programı,Ücretsiz Samsıng Virüs Programı, Bedava Samsıng Virüs Programı, Ücretsiz Samsıng Virüs Programları, Samsıng Virüs Programı, Samsıng Virüs Programları, Samsıng Virüs Programı Kurma, Samsıng Virüs Programı Nasıl Kurulur,Samsıng Virüs Programı Ayarları,Ücretsiz Android Virüs Programı, Ücretsiz Virüs Programı,Samsung Virüs Programı,Htc Virüs Programı,Samsung Virüs Programı İndir,Bedava Android Virüs Programı, Ücretsiz Android Virüs Programları, Android Virüs Programı, Android Virüs Programları, Android Virüs Programı Kurma, Android Virüs Programı Nasıl Kurulur, Android Virüs Programı Ayarları,Ücretsiz Android Virüs Programı,Ucretsiz-Android-Virus-Programi-398.html,Ucretsiz-Android-Virus-Programi-398

Ücretsiz Android Virüs Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Samsun Virüs Programı – Android Virüs Programları

Android Virüs Programı, Android Virüs Programı Ayarları, Android Virüs Programı Kurma, Android Virüs Programları, Bedava Android Virüs Programı, Bedava Samsıng Virüs Programı, Samsıng Virüs Programı, Samsıng Virüs Programı Ayarları, Samsıng Virüs Programı Kurma, Samsıng Virüs Programı Nasıl Kurulur, Samsıng Virüs Programları, Samsung Virüs Programı, Ücretsiz Samsıng Virüs Programı, Ücretsiz Samsıng Virüs Programları, ücretsiz virüs programı

Virüs Programlarını İncelelem ve İndirmek İçin

Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Bitdefender  YÜKLE

Açıklama

+ Çok layık Malware Scanner ve 99,8 üzerinde% algılama oranı (en son bağımsız testler başı olarak).

+ app izinleri söylüyorum açığa Uygulama Denetim,.
+ Web Security, tarama koruyucusu.
+ Tüm yeni Anti-hırsızlık, Web kontrol paneli ve SMS komutları ile.

Bu bir dört büyük ürünler bulunuyor! Yeni yükseltilmiş özellikler almak için şimdi yükleyin:
Malware tarayıcı (ücretsiz) YENİ

Eğer bir tatsız sürprizlerle önlemek için onlara yüklemek otomatik olarak uygulamaları tarar.Her zaman en son kontrolleri yapıyoruz böylece bulut içinde çalışır. Kendiniz de tetikleyebilir.
Bu son kötü amaçlı yazılım tehditleri ve agresif reklam yazılımlarına karşı çalışır.

Uygulama Denetim (ücretsiz)

Bazı uygulamalar özel veri gözetleme ve onlar gerekmez veya internet erişimi ve onlar olmamalıdır. Uygulama Denetim size apps yaramazlık yoktur sağlamaya yardımcı olur.

Web Güvenliği (ücretli)

Eğer olsun-go durdurma, zararlı siteleri ve onların tuzaklarına karşı güvende tutar.

Hırsızlık (ücretli) YENİ

Telefonunuzu misplace mı? Sadece çalındı? Online atla http://my.bitdefender.com veya arkadaşınızın telefon almak ve uzaktan kilitleyin. Bir alarm sesi olun. Bir mesaj gönderin. Ya da silin, hassas verilerin yanlış ellere düşmemesi. Ayrıca çalıntı telefon, SIM değişikliği uyarıları ve şifre koruma etrafında ne duymak olsun.

LÜTFEN DİKKAT:
– Google Play iletişim sınırlamaları nedeniyle, biz bir forum hazırhttp://forum.bitdefender.com/index.php?showforum=287 . Olası sorunları bize bunu kullanmak ve derhal düz devs bir cevap alırsınız Lütfen
– Tüm özellikleri 14 gün süreyle ücretsizdir. Web Güvenlik ve Anti-Theft özellikleri in-app mevcuttur ÜCRETLİ YÜKSELTME satın alarak ya da kilidi olabilir iken bu Malware Scanner sonra, Uygulama Denetim ve Uzaktan Geolocation kullanmak serbest kalmasıhttp://www.bitdefender.com/solutions / mobil-güvenlik-android.html
– Web Güvenlik anda sadece varsayılan Android tarayıcı ile çalışır
– Uzaktan Wipe Cihaz özel veri erişim izni gerektirir
– Otomatik cevaplama Android 4.1 üzerinde çalışmaz. Diğer tüm SMS kontrol özellikleri Tamam
– 4.1 Uninstall kullanıcı el Aygıt Yöneticisi devre dışı bırakmak gerekir veya daha önce kaldırmaya çalışıyorsunuz logout.

ÜCRETSİZ Özellikler:

YENİ Malware Scanner
Uygulama Denetim
Uzaktan Geolocation

ÜCRETLİ Özellikler, sadece $ 9.95/yıllık:

YENİ Malware Scanner
Uygulama Denetim
Web Security
Anti-Theft YENİ
– uzaktan, bulmak, kilitlemek veya aygıtı silin
– etrafında neler olup bittiğini duyun
– SMS yoluyla komutlarını gönderme
– SIM değişikliği uyarıları
– Şifre korumalı ayarlar

Mobile Security ve Antivirus telefonunuzun güvenli ve gizlilik korunur emin kılar. İletişim – elektronik tehditlere mücadele ödüllü deneyimi Bitdefender adlı on musluklar uygulaması, gizlilik, virüsler ve hırsızlık çekirdek amaçla pil gücü tasarrufu sağlarken işgali karşı sağlam bir savunma sunar.

Mobil – All you need cebinizde cihazdır. Tek-bar batarya alarmları sırasında borçlanma şarj yok. Eğer hareket halindeyken Artık mevcut duvar prizleri için izcilik. Biz iletişim için pilinizi bırakın.

Güvenlik – Bitdefender ödüllü teknolojisi dünya çapında 400 milyon kullanıcı güvenliğini sağlar.Biz uzaktan 24 saat güncellenen bulut tabanlı teknolojisi ile telefonunuza Bu güvenlik ağı genişletmek. Hatta Bitdefender Mobile Security blokları yeni kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, Truva atları ve diğer tehditlere.

NQ Mobile Security & Antivirus

 

Açıklama

NQ Mobile Security & Antivirus ile telefonunuzu koruyunWest Coast Labs sertifikalı NQ Mobile Security & Antivirus ile telefonunuzu koruyun – Malware, Spyware & Virüsler çıkarın ve Telefon Hacking Stay Away from. Şimdi ÜCRETSİZ indirin!

Virüs, malware, spyware, trojan ve telefon hack NQ Mobile Security & Antivirus ile android telefon ve tablet koruyun. Telefon Koruma Download NQ Mobile Security, dahil olmak üzere özellikleri: antivirüs, anti-taciz, gizlilik koruma, telefon arama, veri yedekleme, Samsung Galaxy S III için güvenli tarama ve trafik izleme, Samsung Galaxy Nexus, HTC bir X, HTC Bir S, LG Optimus, Motorola Droid Razr Maxx, Huawei vb
=========

Yeni Özellikler:

1. Arama & SMS Engelleyici (YENİ ÖZELLİK): Blok istenmeyen SMS ve taciz aramalar
. – istenmeyen aramaları ve metinleri karşı kendinizi koruyun
. blacklisted numara (lar) veya kayıtlarınıza değil herkes filtrelemek için telefonunuzu blok liste ayarlayın –
– aramaları ve Yakalayan metinler her blok tarihinin izlenebilir.
– sadece beyaz listede kişilerden gelen aramaları ve metin almak için Seçenek.

2. Intruder Alert (YENİ PREMIUM HIRSIZLIK ÖZELLİK): davetsiz fotoğraflarını çekin ve kayıtlı e-posta gönderebilirsiniz.
– Intruder Alert Gizli bilgi ve özel veri ile eksik telefon bulmanıza yardımcı olur. Uzaktan kayıp telefon kilitleme ile Anti-hırsızlık özelliği etkinleştirebilirsiniz, ve otomatik olarak yanlış bir parola ile telefonunuzun kilidini çalışılıyor herkes bir fotoğraf çekmek olacaktır. (Gerekli Ön bakan kamera.)
-saldırgan fotoğrafını sonra NQ hesap için kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

etiket: Ücretsiz Android Virüs Programı, Ücretsiz Virüs Programı, Bedava Android Virüs Programı, Ücretsiz Android Virüs Programları, Android Virüs Programı, Android Virüs Programları, Android Virüs Programı Kurma, Android Virüs Programı Nasıl Kurulur, Android Virüs Programı Ayarları

Özellikler:

– Anti-Virus & Güvenlik Koruması –
– Antivirüs: Telefonunuzu korumak için bloklar virüsler, malware, spyware ve trojan ve kaldırır kötü niyetli uygulamaları.
– Tarama ve tehditleri tespit: cihazınızın güvenlik durumunu kontrol, her yüklü uygulamaları tarama
– -Güvenli tarama: NQ web kalkan güvenli internet sörf sağlamak için phishing, dolandırıcılık, zararlı siteleri ve zararlı yazılımlara karşı korur.
– Güvenli indirme: indirme sırasında güvensiz uygulamaları engellemek için gerçek zamanlı uygulama tarayıcı
Otomatik virüs veritabanı güncellemesi (prim)
Anti- dinlemelerini koruması (prim): tarama ve alarm casus telefonunuzda yüklüyse
Güvenli online bankacılık (prim): Telefonunuzdaki mobil ödeme ve işlemler korur

– Ağ Yöneticisi –
– Trafik izleme: size aylık paket sınırları üzerine çıkmayın emin olmak için veri kullanımı hakkında gerçek zamanlı güncellemeleri içerir
– son 30 gün içinde trafik kullanım eğilimleri ve istatistikleri raporu sağlar
– uygulamalar sağlar ‘trafik tüketimi sıralamasında

– Gizlilik Koruması –
– Gizlilik koruması: Özel kişiler gibi verileri, konum, SMS mesajları ve sizin izniniz olmadan kimlik bilgileri ve güvenilmez uygulamaları kaldırmak için monitörler apps ‘erişim.

– Sistem Optimizasyonu –
– Cihaz optimizasyonu: Android telefonunuz bilginiz olmadan apps / kapanış arka planda çalışan görevler öldürerek üst hızda çalışan olmasını sağlar

– Yedekleme ve Geri Yükleme –
– Yedekleme ve geri yükleme: cep telefonları üzerinden kolayca yedekleme veri. IOS, Android, BlackBerry veya Nokia cep telefonu da dahil olmak üzere farklı işletim sistemleri üzerinde çalışan ve kolaylıkla NQ Uzay web sitesinde ücretsiz bir hesap (i.nq.com) yoluyla bu platformlar arasında yedekleme veri aktarabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

– Sizin Telefonu —
– Uzaktan telefon izleme ve konum: NQ Uzay web sitesi (i.nq.com) sizin kayıp veya çalıntı telefon bul.
– telefonunuzda bir SIM kart değişikliği olduğunda bir uyarı alın.
Anti-hırsızlık özelliği (prim):, bunu kilitlemek için kayıp telefon erişimine izin yüksek sesle alarm etkinleştirmek ve tamamen uzaktan kişisel verilerinizi silin.

Mobil güvenlik ve üretkenlik haberlerini anında güncelleştirmeleri almak için Twitter ve Facebook üzerinde NQ Mobil izleyin.

NQ Mobil include Diğer uygulamalar: Android Booster, Call Blocker, NQ Mobil Vault & Super Task Killer.

İpuçları: Norton, Manzara, AVG, ALYac, Dr.Web, Antivirus Free, Trend Micro, McAfee, Kaspersky, F-güvenli: Bu uygulama aşağıdaki uygulamalar ile uyumsuz olabilir.

Antivirus Free

Çok fazla özelliği olmayan fakat yüklenen programları dahi virüs kontrolünden geçiren bu uygulama, bazı antivirüs programlarında şikâyet nedeni olan sistemi ağırlaştırma gibi olumsuz bir özelliğe sahip değil. Temel düzey kullanıcılar için rahatlıkla kullanılabilecek olan program, günlük istenilen bir saatte tarama yapacak şekilde zamanlanabiliyor. Gerçek zamanlı koruması açılıp kapatılabilen program, virüs veri tabanını manuel olarak güncellemeye de izin veriyor.

Antivirus Free programına aşağıdaki Android Market bağlantısından ulaşabilirsiniz.
https://market.android.com/details?id=com.zrgiu.antivirus

Bitdefender Mobile Security

Antivirüs yazılımları arasında önemli bir yere sahip olan Bitdefender firmasının ürünü olan Bitdefender Mobile Security, etkileyici ara yüzü ile olduğu kadar sunduğu özellikler ve hizmetlerle de dikkati çekiyor.

Programın ana özelliği olan Malware Scanner ile yüklü uygulamalarınızı ve sistem dosyalarınızı tarayabileceğiniz gibi harici kartınızın içeriğini de tarayabiliyorsunuz.

Security Audit özelliği ile cihazınızda kurulu uygulamaların erişim izinlerini (internet erişimi, cihazınızın ve/veya hattınızın çeşitli bilgilerini görme, bunları değiştirme gibi) görebiliyorsunuz. Bu sayede kurulum esnasında gözünüzden kaçmış bazı ekstra izinlere sahip programlar varsa bunları tespit edip kaldırma konusunu bir kere daha düşünebilirsiniz.

Web Security özelliği, isminden de anlaşılacağı üzere mobil cihazınızla internette gezdiğiniz sitelerde karşılaşabileceğiniz tehditleri haber verip sizi bu tehditlerden korumaya yarıyor.

Hırsızlık koruması olan Anti-Theft özelliği ile Bitdefender internet sitesinden açacağınız hesap bilgilerinizi girdiğinizde cihazınızı internet üzerinden takip edebilirsiniz. Eğer programa gerekli yetkileri vermişseniz bir hırsızlık durumunda cihazınızı yönetebilir, cep telefonunuzun içeriğine başkalarının erişimini engellemek için verilerinizi dahi silebilirsiniz. Bu arada Bitdefender hesabı ile yaptığım konum belirleme testinde cep telefonu konumunun nokta atışı ile gösterildiğini söylemeden geçemeyeceğim.

Bitdefender Mobile Security programına aşağıdaki Android Market bağlantısından ulaşabilirsiniz.
https://market.android.com/details?id=com.bitdefender.security

Dr.Web Anti-virus Light

Dr.Web Anti-virus Light, gelişmiş özelliklere sahip hızlı ve hafif bir mobil antivirüs programı olarak tanımlanabilir.

Anlık virüs korumasına sahip olan program hızlı tarama, tam tarama ve seçime bağlı dosya ve dizinleri tarama seçeneklerini sunuyor. Özellikle şarj konusunda sıkıntı yaşadığımız akıllı telefonlarda, diğer programların çoğunda bulunmayan bu seçenekler sayesinde lokal veya hızlı tarama yaptırarak kaynak tüketimi ve zaman konusunda bir miktar fayda sağlayabiliriz.

Programın Statistics bölümünde, tarama istatistiklerinin yanında geçmiş tarama bilgilerinin kayıtlarına, Quarantine bölümünde de karantinaya alınmış dosyalarınızın listesine ulaşabiliyorsunuz.

Virüs veritabanı güncelleme kontrolü yapmak istediğinizde programın ana ekranında yer alan Update butonu ile bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Dr.Web Anti-virus Light programına aşağıdaki Android Market bağlantısından ulaşabilirsiniz.
https://market.android.com/details?id=com.drweb

GuardX Antivirus

Temel virüs tarama ve virüsten koruma özelliklerine sahip bir diğer antivirüs programı olan GuardX Antivirus de anlık tarama özelliğinin yanında zamanlı tarama ve manuel virüs veritabanı güncellemesinin yanında virüs veritabanı güncellemelerini haftalık olarak sorgulama özelliğine de sahip. Günlük ve haftalık olarak otomatik tarama yapma özelliği de olan GuardX Antivirus programına aşağıdaki Android Market bağlantısından ulaşabilirsiniz.
https://market.android.com/details?id=org.qstar.guardx

NetQin Security & Anti-virus

Oldukça gelişmiş bir antivirüs ve güvenlik yazılımı olan NetQin Security & Anti-virus, Bitdefender Mobile Security programında da bulunan uygulama erişim izinlerini görme özelliğini Privacy protection ismi ile sunuyor. Bu özellik sayesinde hangi uygulamaların adres defterinize, SMS/MMS mesajlarınıza, konum ve cihaz bilgilerinize eriştiğini görüp isterseniz programları kaldırabiliyorsunuz.

Antivirüs başlığı altında gerçek zamanlı koruma ve internet koruması özelliklerini açıp kapatmaya olanak tanıyan programda, tam tarama ve özelleştirilmiş tarama olmak üzere iki farklı virüs taraması seçeneği bulunuyor. Yine aynı başlık altında tutulan işlem kayıtlarına da erişebiliyorsunuz.

Cihazın kaybolması durumunda konum bilgisine erişime ve SIM kart değişikliklerini başka bir cep telefonu numarasına SMS mesajı olarak gönderebiliyor.

Programın ekstra özelliklerinden biri rehber yedeğini almaya olanak tanıması ise bir diğer ekstra özelliği de kuşkusuz sistem optimizasyon araçlarını sunuyor olmasıdır. Tabi rehber yedeğini alabilmeniz için i.netqin.com adresinden ücretsiz bir hesap almış olmanız gerekiyor.

Sistem optimizasyonu başlığı altında cihazınızda çalışan uygulamaları görüp kullanmadıklarınızı sonlandırabilir, sisteminize yüklenmiş programların yedeklerini alabilir ve bu programlardan istemediklerinizi kaldırabilirsiniz. Ayrıca yine bu başlık altında bulunan ROM app manager seçeneği ile işletim sisteminizle gelen programları görüp yine bunları kaldırma işlemini yapabiliyorsunuz. Tabi bu işlemi yapabilmek için sistemde root yani yönetici yetkisi almış olmanız gerekiyor. İleri düzeyde sistem bilginiz yoksa bu bölümde işlem yapmayı tavsiye etmem. Çünkü yanlışlıkla sistemin çalışması için gerekli bir programı kaldırırsanız telefonunuz çalışmaz hale gelebilir.

Programı, ayarlar bölümünden haftada veya 15 günde bir tarama yapacak şekilde zamanlayabilirsiniz. Sistem açılışında programın otomatik olarak başlayıp başlamamasını ve durum çubuğunda program simgesinin görünüp görünmemesini de yine ayarlar bölümünden seçebiliyorsunuz.

Network manager başlığı altında internete erişim sağlamış programları görebilmenizin yanında aylık bir kota belirleyip bu kotadan ne kadarını kullandığınızı görmenize de olanak tanınıyor olması, trafik kontrolü için ekstra program kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmış.

Programda masaüstüne eklemek için bileşen desteği de bulunuyor. Bu bileşen ile çalışan ve o anda internete erişim sağlayan uygulamaların sayısını, boştaki RAM miktarını görebilir, WiFi’yi, sessiz ve uçuş modunu açıp kapatabilir, Optimize butonu ile de tek dokunma ile sistem optimizasyonu yaparak arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.

Ücretsiz sürümünde virüs veritabanını otomatik olarak güncellemeye izin vermemesi ve NetQin hesabı gerektiren işlemlerde sunucularının Çin lokasyonlu olmasından kaynaklanan işlem yavaşlığı programın olumsuz özellikleri olarak sayılabilir.

NetQin Security & Anti-virus programına aşağıdaki Android Market bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Versiyon Güncelleme başlıklı makalemizde android sürüm güncelleme, android sürüm versiyon yükseltme ve android telefonda versiyon güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın