Teknoloji

Avira Antivirus Pro En iyi Virüs Programlarından

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

2015 Yılı Antivirüs koruma program testlerinde Avira Antivirus Pro gösterdiği performansla ilk sıralarda yer aldı. Avira Antivirus 2016 ücretli ve ücretsiz sürümlerini resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümü indirdikten sonra hızlı kurulumla devam etmeniz önerilir. İlerleyen adımlarda ne gibi bir güvenlik istediğinizi seçebileceksiniz. Ücretli sürümü aldıysanız lisans dosyasını aşağıda gösterildiği gibi aktarabilirsiniz.

Google Now Launcher Android 6.0 M ile Gelecek

Google Now Launcher Android 6.0 M ile Gelecek

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google Now Launcher , 2014 yılında Google’nin yeni bir servisi olarak açıldı. Bu servis Google sesli arama hizmetlerine  Google Now aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlayan asistan uygulamasıdır.

facebook müşteri hizmetleri

2014 yılında yayınlanan sürümü saf olmayan Android arayüze sahip cihazlar için çıkmıştı.

WordPress Yandex Metrica Kodu Ekleme Kurulumu Resimli Anlatım

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Yandex Metrica ile Web Sitelerinde Trafik İzleme Sayaç Kodu Ekleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatımı

WordPress dahil tüm web sitelerinde Yandex Metrica nasıl kullanılır? Hesap açma kayıt, kod ekleme, sayaç kodu alma, trafiği izleme nasıl olur detaylı resimli anlatımı.

5G 4G Nedir Ne Zaman Geliyor Özellikleri Neler

Mustafa Kemal Erdem No Comments

5G 4G Nedir Ne Zaman Geliyor Özellikleri Neler

5G, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Telekom’un kuruluş yıl dönümünde yaptığı konuşma ile Türkiye’de gündeme oturması ile çoğu kullanıcı 5G nedir acaba diyerek internette araştırmaya başladı.

5G için yapılan çalışmalarda net olmasa’da 1 Gbps hızlara ulaşılabileceği söylenmektedir. Bazı çalışmalarda bu hızın üstüne çıkıldığı yönünde bilgilerde eklenmiştir.

Discovery Air Satışa Çıktı Özellikleri Nasıl

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Discovery Air satışa çıktı kamera ekran boyutu ram işlemci özellikleri nasıl? General Mobile Discovery Air fiyatı ve satış tarihi ne zaman.

WhatsApp Web Bilgisayarda Kullanma Dönemi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp Web Uygulamasını Bilgisayarda Nasıl Kullanılır

WhatsApp Web Resmi Uygulaması Bilgisayarda Kullanma Dönemi Başladı. WhatsApp Web Bilgisayarda Nasıl Kullanılır Ayarları? WhatsApp Web indirme Yükleme Kurulumu Var Mı?

Google En Çok Aranan Kelimeler Dizi Film Videolar Neler 2014

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google en çok aranan dizi filmleri, videolar 2014. Google’de aranan tv programları. En fazla izlenen filmler hangileri. 2014 yılında en çok izlenen tercih edilen diziler videolar.

Yahoo Arama Motorunda En Çok Aranan Kelimeler

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Yahoo Arama Motorunda İnternette En Çok Aranan Kelimeler Neler

Yahoo arama motoru 2014 yılı içerisinde en çok aranan Teknoloji kelimelerini yayınladı. Google gibi bir devin gölgesinde kalsa’da dünyada en çok bilinen arama motorlarında biri.

Pes 2015 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Pes 2015 Türkiye Fiyatı Ne Kadar ve Sistem Gereksinimleri Nasıl

Pes 2015 satışta Türkiye satış fiyatı ne kadar nasıl satın alırım? Pes 2015 sistem gereksinimleri nasıl sistem güncellemesi gerekiyor mu? Pes 2015 detaylı özellikleri.

Pes 2015 Türkiye satış fiyatı 65 TL. PES 2015 PC platformu için minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

GTA 5 PlayStation 4 Xbox One Bilgisayar Satış Tarihi Açıklandı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

GTA 5 Oyunu PlayStation 4 Xbox One ve Bilgisayar için Satış Tarihi

GTA 5 PlayStation 4 Xbox One Bilgisayar Satış Tarihi Net Olmasa’da Yayınlandı. GTA 5 Oyunu için Türkiye Satışı Ne Zaman Olacak? GTA 5 Oyun Özellikleri Neler ve Teknik Bilgi Detayları.

Rockstar firması, GTA 5 PlayStation 4 ve Xbox One için satış tarihi 18 Kasım 2014 bilgisayar versiyonu ise 27 Ocak 2014 tarihinde satışa çıkacağı açıkladı.

Oyunu satın alanlar için ekstra görevler, silahlar, araçlar ve daha birçok bonus yanında gelecek. GTA5 oyunu ön sipariş ile satın alanlar oyun için kullanabileceği 1 milyon doların sahibi olacaklar.

En iyi Android Mini Cep Telefonu Hangisi 2014,En Çok Tercih Edilen Mini Telefonlar,En Hızlı Telefonlar,Sony Xperia Z3 Compact Galaxy S5 LG G2HTC One mini 2

En iyi Android Mini Cep Telefonu Hangisi 2014

Mustafa Kemal Erdem No Comments

En iyi Android Mini Telefon Kıyaslama Tablosu

Hangi Android telefonu alsam? ekran ve boyutları nasıl olsun? küçük boyutlu telefon alsam nasıl bir özelliği olmalı? Aşağıda yer verdiğimiz tabloda akıllı mini yani boyutları ufak olan cep telefonlarını kıyaslamanız için özellik detaylarına yer verdik.

Türksat 4A Otomatik Manuel Tüm Frekans Kanal Arama Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Türksat 4A Otomatik Manuel Tüm Frekans Kanal Arama Uydu Kurulumu

Türksat 4A otomatik manuel tüm kanalların araması nereden yapılır ?Samsung,lg,sony,vestel,arçelik,sunny,nextstar,kawai,premier,kamosonic,uydu receiver kurulumu,kanal arama ekleme. Türksat 4A uydu receiver cihaz ayarları nasıl yapılmalı?

Türksat 4A kurulum detayları buradan inceleyebilirsiniz. Kurulumda her hangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türksat 4A Otomatik Uydu Kurulumu: Türksat 2A/3A  Frekans: 11844  Sembol Oranı: 2222  Polarizasyon: V (Dikey)  Şebeke Arama: Açık yapıp kanal aramayı başlatınız.

Botech Receiver Türksat 4A Uydu Kanal Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem one comments

Botech Receiver Uydu Cihazında Türksat 4A Kanal Araması ve Ekleme

Botech Receiver Türksat 4A Uydu Kanal Kurulumu,Botech Türksat 4A Frekansı Nedir,Botech Türksat 4A Frekans Listesi,Botech Uydularda Kanal Ekleme Nasıl Yapılır Kurulum Adımları

Botech Receiver Cihazı Türksat 4A Uydu Kurulumu Ayarlama. Botech PIKO 100, Botech PIKO 207 HD, Botech PIKO 200 HD, Botech BC 8000 XD, Botech PIKO 300 HD, Botech BC-RT5370, Botech BC 7000 A PLUS, Botech BC 7000 Modelleri için Türksat 4A Ayarları

  • Uydu cihazından Menü tuşuna giriniz.
  • Ses açma – Kısma tuşları ile Ayarlar > Kuruluma gelip OK tuşuna basarak seçiniz.
  • TP Yönetimi bölümüne gelin OK tuşuna basınız.
  • CH + veya CH – yani kanal değiştirme tuşu ile aşağı inin. Alt menüler aktif olacaktır.
  • Kumanda’da bulunan Kırmızı ekle tuşuna basınız.
  • Frekans, sembol ve polarite bilgilerini giriniz.  Değer arasında geçişleri CH + veya CH – yani kanal değiştirme düğmeleri ile yapabilirsiniz
  • Bu yöntem ile Türksat 4a uydu frekans bilgilerini aşağıda yer almaktadır.

Türksat 4A Frekans Uydu Kanal Ekleme Arama Listesi 2014

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Türksat 2014 4A Kanal Frekans Otomatik Kanal Arama Ekleme

Türksat 4A Frekans Uydu Kanal Ekleme Arama Listesi 2014,Turksat 4A Kanal Nasıl Eklenir,Kanal Ayarları,Türksat 4A Kanal Arama,Çanak Uydu Ayarları,Kanal Uydu Bulma,Türksat 4A  Receiver Otomatik Kanal Arama Ekleme. Çanak Nasıl Ayarlanır ? Türksat 4A Kanal Kaydetme.

Türksat 4A uydu yayınlı başladı benim gibi geçiş tarihini unutanlar ya da geçtiğinden haberi olmayanlar çanak,uydu ve kabloları ile uğraşıp durdular.

Yeni Google Chrome 64 Bit Yenilikleri ve Kurulumu,Chrome Son Sürüm,indir,Yeni Sürüm Nasıl Kurulur,Hangi işletim Sistemlerine Kurulabilir,Yüklenir,Yükleme

Yeni Google Chrome 64 Bit Yenilikleri ve Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google Chrome 64 Bit Yeni Tarayıcı Beta Versiyonu Kullanıcıların Kullanımına Sunuldu Kurulumu ve Yenilikleri

Google, Haziran ayında duyurduğu 64 bit beta Chrome sürümünü Windows kullanıcılarının kurulumuna açtı.

Yeni Chrome 64 bit yüklenilebilir işletim sistemleri Windows 7 ve Windows 8. Beta 64 bit Chrome versiyonu daha performanslı ve daha güvenli olduğu aktarılan bilgilerde yer almaktadır sizlerde kullanıp yeni Chrome’yi değerlendirebilirsiniz. 

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı,Yeni Yazılım Güncellemsi,Galaxy S4 Sürümü,Programı,Kurulumu,Yükleme,Yükseltme,Kies Programı Kullanma

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S4 Cep Telefonuna Kies Programı ile Yeni Sürüm Güncellemesini Yükleyebilirsiniz

Galaxy S4 için çıkan yeni güncelleme şuan bazı ülkelerde güncellemeye açıldı bu ay içerisinde çoğu ülkeye ulaşması bekleniyor. Galaxy S4 cep telefonu üzerinden güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım güncelleştirme bölümünden kontrol edip yayınlanmış ise yükleyebilirsiniz.

Görüntülü Sesli internette Arama Nedir Nasıl Yapılır,Görüntülü Sesli Google internette Arama Yapma,Aramak,Bulmak,Bul,Resim ile internette Arama Yapma,Resim Çekip Arama Yapma,Ses ile Arama Yapma,Programı,Programları,indir

Görüntülü Sesli internette Arama Nedir Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Görüntülü ve Sesli internet Üzerinden Arama Nasıl Yapılır Uygulamayı Nereden indiririm Ücretsiz Programı

Seyahat halinde ya da gittiğiniz her hangi bir yerde merak ettiğiniz örnek tarihi eserin hangi döneme ait olduğunu bilmek isterseniz CamFind uygulaması tam size göre. Programı akıllı cep telefonunuza  yükleyip CamFind uygulamasını aktif edip fotoğrafını çekip detaylara ulaşabilirsiniz.

Google Android L Yazılım Güncellemesi Başladı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google’nin Yeni Önemli Yazılımı Android L Güncellemeye Nexus’la Başladı. Samsung Galaxy, HTC, Sony, LG, Discovery, Huawei ve Diğer Android Telefonlara Ne Zaman Sunulacak

Google, son geliştirdiği Android L adını verdiği sürümü geliştiriciler konferansında tanıttı.

Android L ile yakın zamanda bir çok alanda kullanılması beklenen teknoloji cihazlarında yer alması bekleniyor

Google Domains Alan adı Web Site Dönemi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google’nin işte yeni hizmeti Domains alan adı ve web site satışını başlatacak

Google, sık sık açtığı ve istediğini alamadığı bir çok kapattığı servislerini bilmeyen yoktur işte yeni servisi domain ve web satışı. Bu hizmeti hiç’de sıradan bir hizmet gibi görünmüyor büyük bir kitleye ulaşacağı kesin gözüyle bakmaktayım.

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır,Vpn Nedir,Vpn Nerelerde Kullanılır,VPN Nasıl Kullanılır,VPN Programı,Ücretsiz VPN Programı indir,Full Sürüm VPN Program

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır

VPN Nedir: VPN açılımı Virtual Private Network sanal özel ağın kısaltmasıdır. VPN  kullanım amaçları yasaklı sitelere erişim ve özel güvenlik arayanların tercihidir.

Skype Çoklu Görüntülü Görüşme Artık Ücretsiz,Skype Çoklu Konuşma,Skype Toplu Görüşme Nasıl Yapılır,Skype Toplu Görüşme,Skype Toplu Görüntülü Görüşme Konuşma

Skype Çoklu Toplu Görüntülü Görüşme Artık Ücretsiz

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Skype Çoklu Toplu Görüntülü Görüşme Artık Ücretsiz

Microsoft, Skype üzerinden toplu görüntülü görüşme hizmetini ücretsiz vereceğini açıkladı.

Microsoft, Skype ile grup görüşmesini

Samsung Sony HTC Android 4.4.3 Güncellemesi Ne Zaman,Android 4.4.3 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak,Samsung Galaxy Android 4.4.3,HTC Galaxy Android 4.4.3 Yazılımı

Samsung Sony HTC Android 4.4.3 Güncellemesi Ne Zaman

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Sony HTC Android 4.4.3 Güncellemesi Ne Zaman

Android 4.4.3 güncellemesi Samsung, HTC, Nexus ve Sony Android cihazlar için bu yıl içerisinde güncellemeye açılacak Android cihaz listesi yayınlandı.

Mozilla Firefox Yeni Sürümü indir Firefox Yeni Görünümü,Mozilla Firefox Yeni Sürümü indir,Mozilla Firefox Nasıl Kurulur,Firefox Tarayacı Son Sürümü indir

Mozilla Firefox Yeni Sürümü indir Firefox Yeni Görünümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Mozilla Firefox Yeni Sürümü indir Firefox Yeni Görünümü

Mozilla Firefox’dan beklenen yenilik en sonunda yapıldı.Firefox çıkardığı son sürüm bugüne kadar çıkardığı
en iyi sürümlerden biri olduğu

iPhone Pil Tasarrufu Android Pil Süresi Çözümü,iPhone Android Pil Tasarrufu Nasıl Sağlanır,Verimli Batarya Şarj Pil Çözümü,iPhone Android Uygulama Pil Sorunu

iPhone Pil Tasarrufu Android Pil Süresi Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone Pil Tasarrufu Android Pil Süresi Çözümü

Çoğu akıllı cihaz kullanıcılarının genel sorunlarından biri Pil süresi sorunu. iPhone ve Android kullanıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Android 64 Bit Cep Telefon Nedir Fiyatı Özellikleri,Android 64 Bit Telefon Fiyatları,Android 64 Bit Cihaz Özellikleri,Android 64 Bit Cep Telefonu Nedir

Android 64 Bit Cep Telefon Nedir Fiyatı Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 64 Bit Cep Telefon Nedir Fiyatı Özellikleri

Android 64 bit cep telefonlarının bu yılın sonlarına doğru satışa çıkması bekleniyor. Çıkacak Android 64 bit telefonların işlemci modelleri Qualcomm’un Snapdragon

Lumia 630 Lumia 635 Özellikleri ve Nokia Satış Fiyatı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Lumia 630 Lumia 635 Özellikleri ve Nokia Satış Fiyatı

Nokia, Windows Phone 8.1′ e sahip akıllı telefonları Lumia 630 ve Lumia 635 cep telefonlarını vitrine çıkardı.

Sırada Facebook Yasağı mı Var Facebook Kapatılır mı,Facebook Kapatılabilir,Facebook Yasaklanırsa Nasıl Girilebilir Girebilirim,Facebook Neden Kısıtlanır Kapatılır

Sırada Facebook Yasağı mı Var Facebook Kapatılır mı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Sırada Facebook Yasağı mı Var Facebook Kapatılır mı

Bazı TV kanallarının yer verdiği habere göre Facebook’ a erişim yasağı gelebilir.

TV kanallarının haberinde

Youtube Yasaklandı Youtube Neden Açılmıyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Youtube Yasaklandı Youtube Neden Açılmıyor

TİB tarafından Youtube erişim engeli geldi. Youtube Türkiye zarar verecek içeriklere izin verdiğinden kısıtlandı.

Chrome Güvenlik Kalkanı,Ana Sayfa Değiştirme Sorunu,Chrome Açılış Sayfası Değişmiyor Sorunu Çözümü,Chrome Google Açılış Sayfa Sorunu Çözüm Eklentisi Chromium

Chrome Güvenlik Kalkanı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Chrome Güvenlik Kalkanı

Chrome ,indows kullanıcılarına özel bir güvenlik eklentisi ile Mayıs ayında hizmet vermeyi düşünüyor. Chrome eklentisi ile kontrol artık sizde olacak.

WhatsApp Sesli Konuşma Geliyor,WhatsApp Sesli Konuşma Uygulaması,WhatsApp Sesli Konuşma Programı,WhatsApp Android iPhone Sesli Konuşma

WhatsApp Sesli Konuşma Geliyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp Sesli Konuşma Geliyor

WhatsApp, en sonunda sesli konuşma özelliğini ekleyeceğini açıkladı. Facebook, WhatsApp satın alacağını açıklaması

LG G2 Android 4.4 Güncellemesi Bekleniyor,LG G2 Android 4.4 Güncellemesi Türkiyede Ne Zaman Başlayacak,LG G2 Android 4.4 Sürüm Güncellemesi Yükseltmesi

LG G2 Android 4.4 Güncellemesi Bekleniyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

LG G2 Android 4.4 Güncellemesi Bekleniyor

LG, G2 Android 4.4 güncellemesinin özelliklerini anlatan kısa video yayınlandı.

Türk Lirası Google Play Store Yerini Aldı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Türk Lirası Google Play Store Yerini Aldı

Türkiye için Google’ dan Play Store  güzelliği; Store’de yapılan yeni düzenleme ile artık Google’ye ödemeler TL üzerinden yapılabilecek.

Android USB Hata Ayıklama Modu Açma,Hata Ayıklama Modu Açma,Samsung Hata Ayıklama Modu Açma,LG HTC Sony Hata Ayıklama Modu Açma,Hata Ayıklama Modu Nasıl Açılır

Android USB Hata Ayıklama Modu Açma

Mustafa Kemal Erdem one comments

Android USB Hata Ayıklama Modu Açma

Android telefonlarda USB hata ayıklama modu genelde sürüm güncelleme yada bilgisayardan her hangi bir aktarım