Sony

Sony Xperia Z3 Compact Suya Dayanıklı Ne Kadar Süre Geçirmez

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Sony Xperia Z3 Compact Gerçekten Su Geçirmez mi Dayanıklı mı Detaylar

Sony Xperia Z3 Compact suya dayanıklı ne kadar süre geçirmez. Xperia Z3 Compact su geçirmez özelliği kaç dk kaç saat ne kadar dakika suda kalabiliyor.Tuzlu ve tatlı suda bekleme süresi.

Sony Xperia Z3 Compact suya dayanıklılık özelliği hakkında kısaca: Sony Xperia Z3 Compact, etkileyici bir IP65/68 derecelendirmesine sahiptir ve bu da, ne suyun ne de tozun bu ince ve şık akıllı telefonun performansına engel olabileceği anlamına gelir.

Sony Xperia Z Android 5.0 Lollipop Rom Yükleme Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Sony Xperia Z Android 5.0 Lollipop için Yayınlanan Rom’u Yükleme Atma

Sony Xperia Z Android 5.0 Lollipop rom yükleme nasıl yapılır? Xperia Z telefonlarda rom atma adımları programı. Android 5.0 yazılım sürüm güncellemesi indir.

Flashtool yazılımını kullanarak Sony Android telefonlara rom atabilirsiniz. Rom atma programını internetten aratıp detaylarına ulaşabilirsiniz. Aşağıda program için yüzeysel anlatım mevcut yükleme yapmadan önce cihazın tam yedeğini almanız önerilir.

Sony Xperia Z2 Telefon Xperia Tablet Android 4.4.4 Yazılımı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 Telefon ve Xperia Tabletler için Yayınlandı

Sony Xperia Z2 telefon ve Xperia Z2 tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi çıktı. Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 sürüm yükseltme işlemini program yada cihaz içerisinden yüklemek için adımlar neler nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri

Sony, tarafından yapılan açıklamaya göre Xperia Z2 telefon ve tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi şimdilik bazı ülkelerde yayınlandığını kısa süre içerisinde çoğu ülkede yerini alacak.

Sony Xperia Z Android 4.4.4 Yeni Güncellemesi Fransa’da

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Sony Xperia Z Yeni Güncellemesi Android 4.4.4 Yayınlandı

Sony Xperia Z Android 4.4.4 son güncellemesi Fransa’da yüklemeye açıldı.Çıkan Android 4.4.4 yenilikleri kurulumu ve Türkiye sürümü ve özelikleri ile detaylar

Xperia Z için Android 4.4.4 güncellemesi Fransa’da yayınlandı.  Türkiye ve bir çok ülke için net yayınlanma tarihi açıklanmadı ama yakın bir zaman terimi kullanıldı. Gelecek ay gibi güncellemeyi bekliyoruz.

Sony, bir önce ki güncelleme Android 4.4.2’den Android 4.4.3 güncellemesine geçiş beklenirken direk 4.4.4 güncellemesi yayınlandı.

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir,Android Virüs Programı Hangisini Kurmalıyım,Avast,AVG,Eset,Nod,Avira,Kaspersky,comodo,En iyi Android Virüs Programı Hangisi

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Ücretsiz Android Telefon ve Tabletlere Hangi Virüs Programı Kurmalıyım Nereden indirebilirim

Son yıllarda aşırı bir şekilde Android cihazlar için yapılan virüsler kişisel bilgi güvenliğini çok ciddi şekilde tehdit etmektedir. Girilen bazı siteler bilinmeyen bazı uygulamalarla gelen virüsler için her ne kadar güvenlik uygulamaları ve virüs programları varsa’da en iyi güvenlik bilinmeyen sitelerden işlem yapmamak uygulamaları Android mağazası Play Store’den indirebilirsiniz.

Sony Xperia Avea Turkcell Vodafone Hotspot internet Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Sony Xperia 3G internet Ayarları ve Hotspot Ayarları

Sony Xperia cep telefonları için internet ayarları operatör üzerinden yada otomatik kurulur gelmediyse bazı modeller için manuel internet ayarlarının yapılması gerekebiliyor.

Adımları uygulayamayanlar daha sonra