Samsung

Galaxy Note 5 Hard Reset Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Hard Reset atmadan önce notlar: Yapılacak işlemde telefon içerisinde bulunan tüm dosyalar silinecek. Şarj durumu genelde %40 öneriliyor ama %10’da yine oluyor.

Galaxy S5 Hard Reset Atma Desen Şifre Kırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 telefonda açılış model desen kilidi şifresi kilitlendi şifreyi unuttunuz ya da Galaxy S5 çalışmasında sorunlar varsa hard reset atarak sorunu çözebilirsiniz. Gmail şifre ekranı geldiğinde ister şifreyi biliniz ister parolayı unuttunuz yinede desen tuş kilidi açılmayacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Hard reset işlemi gerçekleşirse telefonda bulunan tüm dosyalar silinecek uygulama ve oyunda dahil ama sadece telefon hafızasındakiler hafıza kartını etkilemez.

Ağda Kayıtlı Değil Nedir Hatasının Kesin Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Avea Turkcell Vodafone Android ve iOS Cep Telefonlarında Ağda Kayıtlı Değil Hatası

iPhone ve Android cep telefonlarında servis yok ya da ağda kayıtlı değil sorunu yaşıyorsanız şebeke sorunu eğer donanımsal değilse aşağıdaki nedenlerden biri olabilir.

Galaxy S5 Mini Android 5.0 Güncelleme Tarihi Ne Zaman

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 Mini Android 5.0 sürüm güncelleme tarihi ne zaman hangi tarihte çıkacak? Android 5.0 yeni sürümü Türkiye için Nisan yada Mayıs 2015’de.

Galaxy S5 Galaxy S4 Numara Engelleme Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 gelen istenmeyen çağrıları numarayı engelleme nasıl yapılır? Çağrı numara engelleme kısıtlama programı uygulaması apk indirme yükleme.

Samsung Galaxy S4 S5 Numara Çağrı Engelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy S5 istenmeyen gelen aramaları numaraları engelleme programı uygulaması nasıl yapılır kullanılır? Çağrı kısıtlama nereden yapılır?

Galaxy Grand 2 Hard Reset Desen Kilidi Kırma Açma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy Grand 2 Hard Reset Desen Kilidi Kırma Açmak için hangi adımlar ile yapılır? Hard Reset ile şifreyi kaldırma nasıl yapılır?Model ekran kilidi çözümü.

Galaxy Note 3 Android 5.0 Sürüm Yükseltme Rom Atmak

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Sürüm Yükseltme Rom Atma Programı

Galaxy Note 3 Android 5.0 sürüm yükseltme rom atmak için ne yapmalı? Samsung Android 5.0 yazılım yükleme rom atma kurulumu nasıl yapılır? Yeni Android 5.0 yükleme programı indir.

Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme Nasıl Yapılır

Galaxy Note 2 Android 5.0 Güncellemesi Yükleme,Samsung Android 5.0.2 Rom indir Yükleme Programı.Note2 Android Lollipop Sürüm Yazılım Güncellemesi Telefona indir

Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı Nasıl Yüklenir

Samsung Galaxy S4 GPE Android 5.0 Sürüm Yükseltme Başladı. Samsung Galaxy S4 Android 5.0 Güncellemesi indirme Yükleme Kurulum Adımları Neler Nereden indiririm Adresi Nedir?

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Android 5.0 indirme Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Cep Telefonları için Android 5.0 Lollipop Test Sürümü Yayınlandı

Samsung Android 5.0 Lollipop test sürümü yayınlandı.Yeni sürümü indirip cep telefona yüklemek isteyenler aşağıdaki indirme adresinden rom’u indirerek odin yazılımı ile yükleyebilirler.Yüklemeyi yapmadan önce yedeğinizi almanız ve daha önce bu adımları yapmadıysanız destek almanız önerilir.

Galaxy Alpha Metal Kasa Telefon Özellikleri Türkiye Fiyatı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy Alpha Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyat Detayları

Galaxy Alpha metal kasa en iyi kamera fotoğraf çekim özelliği. Ekran boyutu, ram, işlemci hızı ve batarya şarj özellikleri.Türkiye’de satış fiyatı ne kadar? Alpha en uygun fiyatı ile acaba nereden alırım diyenler için detaylar.

Alpha ceptelefonu metal çerçeve, Super AMOLED ekran ve harika kamera çekimi ile çektiğiniz fotoğraflar sanki dijital kamera kullanmışsınız izlenimi verecektir.

Galaxy Note 4 Türkiye Fiyatı Ne Kadar ve Teknik Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy Note 4 Özellikleri Türkiye Fiyatı Ne Kadar

Samsung Galaxy Note 4 satışa çıktı teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgi odağı oldu. Türkiye satış fiyatı?

Galaxy Note 4 Android 4.4 yazılımı ile Samsung kullanıcılarının beğenisine sunuldu. 5,7″ Quad HD Super AMOLED ekranın yüksek kontrastı akıcı ve canlı renkleri sizde fark edeceksiniz. Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekebilirsiniz. Ön kamera 3,7 MP F1.9 lensli  arka kamera 16 MP karanlık ortamlarda bile en iyi fotoğrafları çekmeyi sağlar.

Galaxy S5 Plus Galaxy S5 Teknik Özelliklerini Karşılaştırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 Plus mı Galaxy S5 mi Detaylı Özellikleri ile Karşılaştırma

Galaxy S5 Plus ve Galaxy S5 Teknik Özelliklerini Neler? Galaxy S5 Plus Ekran Ram Kamera Hız Detayları. Galaxy S5 Plus Yenilikleri ile Hangisi modeli Alsam yada Alınır? Galaxy S5 Plus Satış Tarihi Ne Zaman?

Samsung, yeni akıllı cep telefonu Galaxy S5 Plus‘ı Hollanda’da satışa çıkardı. Diğer ülkelerde 2 ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy S5 Plus ve Galaxy S5 Cep Telefonu Özellikleri Teknik Detayları

Samsung Galaxy Grand Prime Satışa Çıktı Özellikleri Fiyatı

Mustafa Kemal Erdem one comments

Samsung Galaxy Grand Prime Satışı Başladı işte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Grand Prime Satışı Başlandı. Galaxy Grand Prime Ne Kadara Satılacak Fiyatı Nedir? Galaxy Grand Prime Ne Zaman Satışta Olacak? Ekran,Ram,İşlemci,Kamera Özellikleri Nasıl Neler Var?

Samsung, Galaxy Grand Prime cep telefonunu resmen tanıttı. Grand Prime, fiyatı ve özellikleri ile orta seviyede bir telefon. Ama şunu belirtmek gerekir ön kamera geniş açıda 5MP  fotoğraf çekebilme özeliğine sahip. Galaxy Grand Prim grup selfi için şuan en iyiler arasında yer alacağa benziyor.

Samsung Smart Switch Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Smart Switch Uygulaması Ayarları

Samsung Smart Switch Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır,Smart Switch Programı indir,Smart Switch Bilgisayara Kurma,Smart Switch Windows Kurulumu.Samsung Smart Switch Bilgisayara Kurma.Samsung Smart Switch Yazılımı Nedir İndirme

Smart Switch ile önceki telefonunuzdan yeni Galaxy mobil cihazınıza verileri kolayca taşıyın.Smart Switch’in PC (Smart Switch) ve Mobil (Smart Switch Mobile) sürümleri mevcuttur.

Kolay bağlantı ve veri seçimi Smart Switch uygulamasını çalıştırın ve yeni Galaxy mobil telefonunuzu bir USB kablo kullanarak bağlayın. Smart Switch otomatik olarak cihazı tanıyacak ve önceki telefonunuzun yedekleme verilerine bağlanacaktır.

Samsung Galaxy S5 internet Galaxy S5 APN 3G MMS Ayarları,Turkcell Avea Vodafone Galaxy S5 İnternet Ayarları Nasıl Yapılır,Otomatik Manuel Ayarı,Bağlantı Ayarları Hatası Sorunu,3G Açma Kapatma

Samsung Galaxy S5 internet Galaxy S5 APN 3G MMS Ayarları

Mustafa Kemal Erdem one comments

Galaxy S5 Cep Telefonunda 3G internet Ayarları Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S5 cep telefonunda internet ayarları nasıl yapılır ? Turkcell Avea Vodafone Galaxy S5 APN MMS internet ayarlarını yapma ve açma kurulumu.Galaxy S5 mesaj ile ya da manuel internet bağlantı ayarlarını yapma.Galaxy S5 3G  internet ayarı açma kapatma adımları.

Galaxy S5 3G özelliğini kullanmak için ve tüm operatörler için 3G ve manuel internet ayarlarını aktif etmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor. İnternet desteği buradan

Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika,Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Kies ile Yükleme Kurulumu,Türkiyede Ne Zaman Yayınlanacak,Rom indirme

Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S5 Note 3 Android 4.4.4 Yeni Güncelleme Sürümü

Note 3 ve Galaxy S5 cep telefonları için Android 4.4.4 güncellemesi başladı. Note 3 ve Galaxy S5 kies ile Android 4.4.4 Kurulumu,Türkiye Yüklemesi Ne Zaman Hangi Tarihte

Samsung, tarafından merakla beklenen Galaxy s5 ve Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi nihayet Amerika’da yayınlandı.

Tanınmış Amerika operatörlerinden Sprint, Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarına ulaştırdı. Güncellemeyi yayınlayan ikinci ülke Avustralya oldu.

Galaxy S5 internet Paylaşımı WiFi Kablosuz Hotspot Ayarları,Samsung Galaxy S5 internet Paylaşımı Nasıl Yapılır Açılır,Galaxy S5 Hotspot Açma,Galaxy S5 Kablosuz Olarak Dağıtma

Galaxy S5 internet Paylaşımı WiFi Kablosuz Hotspot Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 İnternet WiFi Paylaşımı Nasıl Yapılır

Galaxy S5 internet Paylaşımı WiFi Kablosuz Hotspot Ayarları,Bilgisayarlara Laptop’a Cep Telefonların,Samsung Galaxy S5 internet Paylaşımı Açma Dağıtma Nasıl Yapılır Açılır ?

Samsung Galaxy S5 cep telefonunda bulunan internet bağlantısını başka cihazlara nasıl paylaştırılır resimli anlatıma bakarak yapabilirsiniz.

Ayarlar bölümünden internet paylaşımı ve wifi alanına giriş yapıp yapılandır bölümünde bulunan ssıd yani kablosuz ağ adına istediğiniz bir ad yazıp wpa2 seçip şifrenizi belirleyerek bağlantınızı yapabilirsiniz.Şifre ve ağ adında Türkçe karakter kullanmayınız.

Samsung Galaxy S5 Turkcell Avea Vodafone İnternet Ayarları,Galaxy S5 internet Ayarı Alma Yapma,Galaxy S5 internet Bağlantı Kurulumu Nasıl Yapılır,APN,MMS,Bağlantı Sorunu,Hatası,Çözümü

Samsung Galaxy S5 Turkcell Avea Vodafone İnternet Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Turkcell Avea Vodafone Galaxy S5 İnternet Ayarları

Samsung Galaxy S5 Turkcell Avea Vodafone internet ayarları nasıl yapılır. İnternet mms apn 3g ayarı alma bağlantı kurulumu yapma. Galaxy S5 internet hatası ve çözümü

Galaxy S5 3G internet özelliğini kullanabilmek 3G ayarları ve manuel internet ayarlarını aşağıdaki adımlarla yapabilirsiniz. Her hangi bir sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galaxy S4 Galaxy S5 Fabrika Ayarlarına Nasıl Çevirilir,Samsung Galaxy S4 Fbarika Ayarlarına Çevirme,Galaxy S5 S4 Format Atma,Atmak,Sıfırlama,Galaxy S4 Rehberi Mesajları Silme

Galaxy S4 Galaxy S5 Fabrika Ayarlarına Nasıl Çevirilir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S4 Galaxy S5 Fabrika Ayarlarına Çavirme

Galaxy S4 Galaxy S5 Fabrika Ayarlarına Nasıl Çevirilir,Samsung Galaxy S4 Fbarika Ayarlarına Çevirme,Galaxy S5 S4 Format Atma,Atmak,Sıfırlama,Galaxy S4 s5 Fabrika Ayarlarına Döndürme. Fabrika Ayarları Nerede,Nasıl Dönülür,Galaxy S4 Rehberi Mesajları Silme Adımları

Galaxy S4 ve S5 cep telefonda bulunan resim,rehberi,videoları ve kısa mesajları silmek isterseniz ya da cihazınız uyumsuz yavaş çalışıyorsa fabrika ayarlarına çevirerek çözüme ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Telefonda Yedekleme Nasıl Yapılır,Kies Galaxy S5 Yedek Alma,Yedek Nasıl Alınır,Resim Video Rehber Program Uygulamalar Yedekleme,Taşıma,Bilgisayara Yükleme,Geri Alma,Yükleme

Samsung Galaxy S5 Telefonda Kies Yedekleme Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S5 Kies Yazılımı ile Yedekleme Nasıl Yapılır Yedek Geri Yükleme

Samsung Galaxy S5 cep telefonda bulunan önemli verilerin yedeğini almak için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Telefonda Yedekleme Nasıl Yapılır,Galaxy S5 Kies Yedek Alma,Yedek Nasıl Alınır,Resim Dosya Video Rehber Program Uygulamalar Yedekleme,Taşıma,Bilgisayara Yükleme,Geri Alma,Yükleme. Galaxy S5 Adım Adım Yedek Alma.Resimli Anlatım.Samsung Galaxy S5 Cep Telefonda Kies Yazılımı ile Yedekleme Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme,Güncelleme Programı,indir,Galaxy S5 Sürüm Yükseltme Ayarları,Ayarı,Cep Telefonu Üzerinde Güncelleme,Nasıl Yüklenir,Yapılır

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S5 Cep Telefonundan Android Sürüm Güncellemesi

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme,Güncelleme Programı.indir,Galaxy S5 Sürüm Yükseltme Ayarları,Ayarı.Cep Telefonu Üzerinde Güncelleme,Nasıl Yüklenir,Yapılır

Samsung Galaxy S5 cep telefonunda oluşan bazı sorunlar yazılım güncelleme ya da cihazınız için çıkan yeni Android sürümlerini cihaz içerisinden takip edip yüklemesini yapabilirsiniz. Aşağıda Galaxy S5 cep telefonunun hangi adımlar ile cihaz içerisinden güncelleme yapabileceğinizi resimli olarak gösterdik.

Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Ne Kadar ve Yenilikleri Neler

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy Note 4 için Beklenen Tahmini Fiyat ve Yenilikleri Nelerdir

Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Ne Kadar ve Yenilikleri Neler,Galaxy Note 4 Fiyatı,Özelliği,Türkiyede Ne Zaman Satışa Çıkacak,Hızı,işlemci ram özellikleri işte beklenen Note 4 Özellikleri

Galaxy Note 4 Eylül 2014 tarihinde satışa çıkması bekleniyor aynı tarihlerde Türkiye satışı olur mu net bir bilgi bulunmuyor. Note 4 64 bit  işlemci ve 4 GB RAM’e sahip olması bekleniyor.

Galaxy S4 LTE-A Android 4.4.2 Güncellemesi Yayınlandı,Samsung Galaxy S4 LTE-A Android 4.4.2 Güncellemesi,Galaxy S4 LTE-A Yazılım Güncellemesi,Nasıl Kurulur

Galaxy S4 LTE-A Android 4.4.2 Güncellemesi Yayınlandı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S4 LTE-A Android 4.4.2 Güncellemesi Başladı Gelecek Ay Türkiyede Yayınlanması Bekleniyor

Samsung’dan nihayet Galaxy S4 LTE-A modeli için Android 4.4.2 güncellemesi yayınlandı. Samsung çoğu cep telefonu için hızlı bir şekilde sürüm güncellemelerini yayınlamasına rağmen Galaxy S4 LTE-A modeli için aynı hassasiyeti göstermemişti

Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 Güncellemesi Rusyada Başlandı,indir,Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 Nasıl Yüklenir Kurulur,Türkiye,Türkçe,Android Yükleme Programı,Yazılımı,Ne Zaman

Galaxy S4 Mini Android 4.4.2 Güncellemesi Rusyada Başlandı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S4 Mini Cep Telefonu için Android 4.4.2 Yazılım Güncellemesi Başlandı. Nasıl Yüklenir  Hangi Program ile Güncelleme Yapılır

Galaxy S4 mini için yeni Android yazılım sürüm güncellemesi ilk olarak Rusya’da güncelleme açıldı. Samsung Galaxy S4 mini Android 4.4.2 güncellemesini yakın zamanda Türkiye olmak üzere çoğu ülkelerde yayınlanması bekleniyor.Tahmini aktarılan gelecek ay olduğu söylenmekte.

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı,Yeni Yazılım Güncellemsi,Galaxy S4 Sürümü,Programı,Kurulumu,Yükleme,Yükseltme,Kies Programı Kullanma

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S4 Cep Telefonuna Kies Programı ile Yeni Sürüm Güncellemesini Yükleyebilirsiniz

Galaxy S4 için çıkan yeni güncelleme şuan bazı ülkelerde güncellemeye açıldı bu ay içerisinde çoğu ülkeye ulaşması bekleniyor. Galaxy S4 cep telefonu üzerinden güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım güncelleştirme bölümünden kontrol edip yayınlanmış ise yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir,Android Virüs Programı Hangisini Kurmalıyım,Avast,AVG,Eset,Nod,Avira,Kaspersky,comodo,En iyi Android Virüs Programı Hangisi

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Ücretsiz Android Telefon ve Tabletlere Hangi Virüs Programı Kurmalıyım Nereden indirebilirim

Son yıllarda aşırı bir şekilde Android cihazlar için yapılan virüsler kişisel bilgi güvenliğini çok ciddi şekilde tehdit etmektedir. Girilen bazı siteler bilinmeyen bazı uygulamalarla gelen virüsler için her ne kadar güvenlik uygulamaları ve virüs programları varsa’da en iyi güvenlik bilinmeyen sitelerden işlem yapmamak uygulamaları Android mağazası Play Store’den indirebilirsiniz.

Samsung Smart TV Kablosuz Wifi Internet Ayarları Bağlantı Sorunu,Samsung Smart TV Kurulum Ayarı,Samsung Smarttv internet Ayarları Nasıl Yapılır,Kurulum Hatası

Samsung Smart TV Kablosuz Wifi Internet Ayarları Bağlantı Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Smart TV Kablosuz internet Bağlantısı Nasıl Yapılır Wi-Fi Bağlantı Sorunu Çözümü

Samsung Smart TV kablosuz internet ayarları nasıl yapılır. Kablosuz internet bağlantı sorunu nasıl çözülür diye cevap arıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

iPhone iOS Youtube Uygulaması ile Videoları Tekrar izleme,Apple iOS Youtube Uygulaması indir Kurulumu,iPhone 4s 5s Youtube Programı,izleme,indirme,Kayıt Etme

iPhone iOS Youtube Uygulaması ile Videoları Tekrar izleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone iOS Youtube Uygulaması ile Videoları Tekrar izleme

YouTube videolarını bir kez izledikten sonra internet kotanız gitmeden nasıl izleyebilirsiniz tabi ki  YStream programı ile. iOS Apple işletim

Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 Yazılım Güncellemesi,Samsung Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 Yazılımı,indir,Kurulumu,Yükseltme,Sürüm,Odin,Kies,Türkçe,Türkiye

Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 Yazılım Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy Mega 6.3 Android 4.4 Yazılım Güncellemesi

Android 4.4.2 Kitkat güncellemesi Samsung Galaxy Mega 6.3 modeli Rusya için kuruluma sunuldu.

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Active için Android 4.4.3,Galaxy S5 Galaxy S4 Active Android 4.4.3 Sürüm Yükseltme,Android 4.4.3 Galaxy S5 Galaxy S4 Active

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Active için Android 4.4.3

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Active için Android 4.4.3

Samsung Android 4.4.3 sürüm güncellemesi için çalışmalar başlandı. Android 4.4.3 güncellemesini alacak cihazlar Galaxy S5 modeli ve Galaxy S4

Galaxy S4 Value Edition Fiyatı ve Özellikleri Belirlendi,Samsung Galaxy S4 Value Edition Fiyatları,Galaxy S4 Value Edition Özelliği,S4 Value Edition Türkiye

Galaxy S4 Value Edition Fiyatı ve Özellikleri Belirlendi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S4 Value Edition Fiyatı ve Özellikleri Belirlendi

Samsung yeni cep telefonu modeli Galaxy S4 Value Edition Avrupa’da satışa çıktı Galaxy serisi ile hız kesmeden mobil pazarda yerini koruyor.