Mobil

WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor

Mustafa Kemal Erdem one comments

 android iphone destek hatti

Cep Telefonuma WhatsApp Doğrulamak İçin SMS Mesaj Doğrulama Kodunu Alamıyorum Android iPhone iOS Avea Turkcell Vodafone.

WhatsApp hesabınızı doğrulama sürecinde size yardımcı olmak için bir kaç yararlı adım yer almakta. Lütfen aşağıdakileri kontrol edin:

  • App Store‘dan WhatsApp’ın en son sürümünü yükleyin.
  • Telefon numaranızı WhatsApp’a doğru biçimde girin.
  • Numaranız + işareti ile başlamalı ve ardından ülke kodu gelmelidir
  • ‘ülke kodunuz ve telefon numaranız” yazan ilk kutuya ülke kodunuzu, ikinici kutuya önce alan kodunuzu ve daha sonra telefon numaranızı girin. 

Lumia Windows 10 Phone indir Yükle Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Windows 10 Phone işletim sistemi Lumia güncellemesi cep telefonlarına geldi. Sürümü indirme yükleme link adresi. Uyumlu modeller; Lumia 630,Lumia 635,Lumia 636,Lumia 638,Lumia 730 ve Lumia 830 yükleme nasıl yapılır?

Lumia Windows Phone Video izleme Oynatma Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Lumia Windows Phone Video izleme Seyretme Oynatma Programı

Lumia Windows Phone video izleme oynatma programı uygulaması indir. Lumia telefonlarda video player uygulaması. Lumia internetten video izleme nasıl yapılır? Seyretme uygulaması indirme yükleme.

Discovery Android Yazılım Güncellemesi Rom Atma Yükleme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

General Mobile Discovery Android Yazılım Sürüm Güncellemesi Rom Atmak Yüklemek

Discovery Android telefonda yazılım güncellemesi ve rom atma nasıl yapılır? Discovery 2 ve Elite modellerde Android 5.0 kurulumu yükleme adımları programı indir.

Android yazılım güncelleme rom atma programını ve detaylarını buradan indirip. Aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Sürümü yüklemek için telefonunuzda 2GB alana ihtiyacınız var.

Lenovo S90 Sisley Nasıl Bir Telefon Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Lenovo Sisley S90 Android Cep Telefon Fiyatı ve Özellikleri Yayınlandı Detaylar

Lenovo S90 Sisley acaba nasıl bir cep telefonu özellikleri ve fiyatı nasıl? Lenovo S90 ne zaman satışa çıkacak Türkiye’de satışı var mı nereden alırım diyenler için.

Cep Telefonu Radyasyon Oranları Sar Değerleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Cep Telefonlarında Sar Değerleri ve Radyasyon Oranları Nasıl

Cep telefonlarında radyasyon oranları ve sar değerleri ne kadar? Samsung Galaxy LG Sony HTC Nokia Lumia en çok ve en az radyasyon yayan telefonlar hangi marka’da

Apple iPhone 4S 64GB :0,99 W/kg – Apple iPhone 4 32GB :0,93 W/kg – Apple iPhone 5S 64GB :0,80 W/kg – Apple iPhone 5C 32GB :0,96 W/kg – Apple iPhone 5 64GB :0,90 W/kg

facebook müşteri hizmetleri

Apple iPhone 6 128GB :0,93 W/kg – Apple iPhone 6 Plus 128GB :0,91 W/kg

Android Telefon Tablet Futbol Menajeri Oyunu indir Yükle

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefona Tablete Futbol Menajeri Oyunu indirip Nasıl Yüklenir

Android cep telefonu ve tabletlere futbol menajeri top eleven oyunu yüklemek için google play store’den oyunu aratıp indirip kurabilirsiniz. Oyunun en güzel tarafı ücretsiz olması. Futbol menajeri oyunun tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. 

Oyunda kontratlar imzalandığından itibaren takımı organize etmeye başlıyorsunuz. Oyuncuların kendi kapasitelerinin üstüne çıkmaları için eğite biliyorsunuz. Takım için taktikler belirleyebilir, takımının formasyonunu maç öncesi ve maç sırasında değiştirebilirsiniz. Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Lig’te sizi zafere götürecek oyuncular için canlı açık arttırmalara girilebilir. Top Eleven en çok tercih edilen spor oyunlardan biridir.

WhatsApp Programını Bilgisayarda Kullanma Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp Uygulamasını Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır

WhatsApp uygulamasını bilgisayarda kullanılabilir mi? WhatsApp programı bilgisayara nasıl yüklenir kurulum adımları. WhatsApp bilgisayar uygulaması programı indirme.

Cep telefonunda kullanılan sohbet aracı WhatsApp uygulamasını bilgisayarda kullanmak ister misiniz? Evet ise aşağıda yer alan video’da nasıl yüklenecek ve nasıl kullanacağınıza yer verildi. BlueStacks Programını bluestacks.com adresinden indirebilirsiniz.

WhatsApp bilgisayarda kullanmak için ilk önce bir Android Emülatöre ihtiyacınız var. Tercihen BlueStacks programı kullanıldı.Artık video’yu izleme vakti geldi iyi seyirler.

Telefon Numarası Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Özel Numaradan Gelen Görünmeyen Gizli Aramaları Engelleme

Telefon Numarası Görünmeyen Özel Gizli Aramaları Engelleme Ayarları? Gizli Çağrıları Engelleme Kısıtlama Durdurma Adımları. Avea,Vodafone ve Turkcell Hatlarında Özel Gelen Çağrıları Engelleme.

Rahatsızlık veren görünmeyen özel yazan aramaları engellemek için telefonunuzdan girilen kodlar ile ister engeller ister engellemeyi anlık kaldırabilirsiniz.

Turkcell Özel Gelen Aramaları Engelleme Nasıl Yapılır: *253# tuşlayıp “YES”i tuşlayarak servisten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Android MEye Güvenlik Kamera izleme Port Adresleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android MEye Yazılımı ile Güvenlik Kamera izleme

Android MEye Güvenlik Kamera izleme Port Adresleri Hangileri? Android Meye Yazılımı Uygulaması ile Kamera izleme Seyretme. Meye Portlar Port Adresi Nedir? Port Numaraları.Kamera Yazılımı Programı nereden indirir?Android Tabletten Telefondan Güvenlik Kameralarına Erişme

Android cep telefonu ile güvenlik kameralarını izlemeniz için telefona bir uygulama yüklemeniz gerekiyor. Genel olarak Meye yazılımı tercih ediliyor nedeni hemen hemen tüm android telefonlar ile uyumlu olduğundan. MEye port numarası 80 aşağıda tüm port numaraları yer almaktadır.

Samsung Android Telefonda DNS Ayarları DNS Değiştirme Ayarı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonlarda DNS Değiştirme DNS Ayarları Nasıl Yapılır

Samsung Android Telefonda DNS Ayarları Değiştirme Ayarları Nasıl Yapılır? Dns Adresleri ve Dns Tanımlama. Samsung Açılmayan Sitelere Erişim Yapma Giriş

Samsung Galaxy, Galaxy S2 Galaxy S3 Galaxy S4 Galaxy S5 ACE Wander Galaxy I8150 Grand tüm modeller için dns değiştirme ayarları ve dns adresleri program ile otomatik yada manuel girebilirsiniz.

Android cep telefonlarda internet bağlantısı wifi ile yapıldığından dns değiştirme yapılabiliyor ama operatör üzerinden uygulamaların bazıları çalışmayabiliyor.Aşağıda bulunan dns değiştirme uygulamasını deneyebilirsiniz.

Android internetten Video izleme Sorunu Çözümü Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Telefondan Video Açtığımda Görüntülenmiyor Çözümü 

Android internetten Video izleme Sorunu Çözüm Programları? Android Video izleme Seyretme Sorunu Çözümü. Android player programı indirme. Android Video Nasıl izlenir? Video Açılma Sorunu Nasıl Giderilir?

Android video oynatma uygulamaların genel özellikleri SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı görüntüleyebiliyor.

Android cihazlardan internet üzerinden Skyfire ve Dolphin Tarayıcı benzeri android flash player destekli tarayıcılar kullanarak video izleme sorunu çözebilirsiniz.

Music Volume EQ Android Telefon Tablet Ses Yükseltme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefon ve Tabletlerde Ses Yükseltme Açma

Music Volume EQ Android cep telefonu ve  tabletlerde ses yükseltme nasıl yapılır? Android için ses yükseltme programı indirme. Android ses yükseltme apk indir. Ses açma programı uygulaması yükleme ve kurulumu.

Android cihazlarda ses az çıkması, yetersiz ses yada tüm ses ayarlarını daha fazla yükseltmek istiyorsanız bu uygulama işinizi görecektir. Müzik Volume EQ canlı müzik stereo bir ses kaydırma Bass Boost ve Virtualizer etkileri ile ekolayzer kullanımı sunar. Android cihazında ses kalitesini artırmak ve mevcut müzik ses seviyesinde canlı ses okumaları olsun.
En iyi sonuçlar için kulaklık kullanın.Çoğu android müzik ve video oynatıcı ile çalışır.

Android iPhone Dns Değiştirme Programı Yeni DNS Adresleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android iPhone Dns Değiştirme Programları Yeni DNS Adresleri Ayarları

Güncel Android iPhone Dns Değiştirme Programı Yeni DNS Adresleri? Android iPhone Dns Değiştirme Uygulaması indir. iOS Apple iPhone 4S 5S Dns Adresleri. Güncel Mobil Dns Adresleri. Ayarları Nasıl Yapılır? Yükleme Kurulumu.

Android cep telefonu ve tabletler için Dns değiştirme programlar: DNS Changer ve Set DNS uygulamaları deneyebilirsiniz.

Google Play Store Gmail Hesabı Açma Kaydolma ve Değiştirme

Mustafa Kemal Erdem 10 comments

Google Play Store için Gmail Hesabına Kaydolma ve Açma

Google Play Store Gmail Hesabı Açma ve Değiştirme,Play Store Uygulaması için Gmail Hesabına Kayıt Olma,Play Store Kayıt Olma,Kaydol,Kurma,Yükleme,Ayarları ?

Google play store mağazasından uygulama ve oyun indirebilmeniz için gmail ile play store kayıt olmanız gerekiyor aşağıda adımlar aktarılmaktadır.

Play store için kullandığınız mail adresinin şifresini unuttunuz ya da başka mail adresini kayıt etmek istiyorsanız cihazınız ayarlar ve hesaplar bölümünden kayıtlı hesabı kaldırıp yenisini ekleyebilirsiniz. Android cihazı üzerinden isteyen bilgisayar üzerinden Gmail hesabını buradan açabilir.

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım,Reklam Virüsünü Temizleme Programı,Chrome Reklam Temizleme Yazılımı,Reklamları Kaldırma Silme

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım

Mustafa Kemal Erdem one comments

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Virüs Temizleme

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım,Reklam Virüsünü Temizleme Programı,Chrome Reklam Temizleme Yazılımı,Reklamları Kaldırma Silme !

İnternet’de kendiliğinden açılan reklamların nedeni bilgisayarınıza bulaşan virüslerdir. Bu virüsler internet’den indirdiğiniz programlar ile ya da kurduğunuz programda işaretli kutucukların işareti kaldırılmadığından bilgisayarınıza bu reklam eklentisini kurmuş oluyorsunuz.Açılan reklamlardan aşağıdaki adımlar ile kurtulabilirsiniz.

Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma,Piranha Tablet Desen Kilidini Kaldırma,Hard Reset,Piranha Tablet Açılış Kilidinin Şifresini Parolasını Unuttum

Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma

Mustafa Kemal Erdem one comments

Piranha Tablet Açılış Ekran Kilidini Unuttum Nasıl Açılır Kırma

Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma,Piranha Tablet Desen Kilidini Kaldırma,Hard Reset,Piranha Tablet Açılış Kilidinin Şifresini Parolasını Unuttum

Piranha tablet’de unutulan desen kilidini açmak için yazılım güncellemesi gerekiyor.Hard reset adımları ne yazık ki Piranha tablet’de olmuyor. Resmi sitesinden hangi modeli kullanıyorsanız rom’u ve yazılım güncelleme programını indirip sorununuzu çözebilirsiniz. Piranha tablet için rom ve güncelleme programını buradan indirebilirsiniz.

Piranha Tablet Android Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır,Android Piranha Tablet Güncellemesi Nasıl Yapılır,Piranha Tablet Android Rom Atma,Piranha Tablet Rom İndirme

Piranha Tablet Android Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Piranha Tablet Android Rom Atma Programı

Piranha Tablet Android Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır,Android Piranha Tablet Güncellemesi Nasıl Yapılır,Piranha Tablet Android Rom Atma,Piranha Tablet Rom İndirme

Piranha tablet içerisinden OTA üzerinden güncelleme yayınlandığı zaman bildirim alanına güncelleme ile ilgili uyarı bildirimi gelecektir. Bu seçeneğe dokunup, açılan penceredeki adımları takip ederek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Piranha tablet rom ve güncelleme programını buradan indirebilirsiniz.

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme,Piranha Tablet Sürüm Yazılımı Nasıl Yüklenir,Piranha Tablet Yazılım Kurulumu Yükleme,Piranha Tablet Atma,Atmak,Dosyası Piranha Tablet Rom indir

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Infiniti HD White noTraffic S Type Infiniti Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme,Piranha Tablet Sürüm Yazılımı Nasıl Yüklenir,Piranha Tablet Yazılım Kurulumu Yükleme,Piranha Tablet Atma,Atmak,Dosyası Piranha Tablet Rom indir,Programı

OTA üzerinden güncelleme yayınlandığı zaman bildirim alanına güncelleme ile ilgili uyarı bildirimi gelecektir. Bu seçeneğe dokunup, açılan penceredeki adımları takip ederek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Piranha tablet rom ve güncelleme programını buradan indirebilirsiniz.

General Mobile Discovery APN Internet Ayarları Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

General Mobile Discovery Cep Telefonu APN Internet MMS Ayarları

General Mobile Discovery APN Internet Ayarları Nasıl Yapılır. Discovery Avea Turkcell Vodafone internet Ayarları,Elite,Discovery 2,Ayarı,MMS,Manuel,Mesaj,Kurulumu,Ayarları Nasıl Yaparım Diyenler

Aşağıda kısa ve öz Discovery internet ayarları yer almakta ayarları yaptıktan sonra cep telefonunu kapatıp açıp kontrol edebilirsiniz. 

General Mobile Discovery Model Desen Kilidi Kaldırma Kırma,Hard Reset,Hard Format,Açma,Açmak,Kırmak,Kaldırmak,Discovery 2,Elite Desen Kilidi Kırdırma,Programı,yazılımı

General Mobile Discovery Model Desen Kilidi Kaldırma Kırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

General Mobile Discovery Model Desen Tuş Kilidi Kaldırma Kırma Nasıl Açılır

General Mobile Discovery Model Desen Kilidi Kaldırma Kırma,Hard Reset,Hard Format,Açma,Açmak,Kırmak,Kaldırmak,Discovery 2,Elite Desen Kilidi Kırdırma,Programı,yazılımı Unutulan General Mobile Discovery cep telefonu açılış desen kilidini kırmak için aşağıdaki adımları harfiyen yaptığınız takdirde çözüme ulaşacaksınız.

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis Numarası,Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis,Genpa Telefon Numaraları,Genpa Destek,Genpa Cihaz Sorgulama,Genpa Teknik Servis Numaraları,Genpa Çağrı Merkezi Numaraları,Genpa žŞikayet

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Genpa Teknik Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

Genpa Servis Telefon Numarası Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis Numarası,Genpa Müşteri Hizmetleri,Genpa Servis,Genpa Telefon Numaraları,Genpa Destek,Genpa Cihaz Sorgulama,Genpa Teknik Servis Numaraları,Genpa Çağrı Merkezi Numaraları,Genpa žŞikayet

Aşağıda Genpa sitesinden alınan bilgiler bulunmaktadır her hangi bir bilgi değişim kontrolü için Genpa müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir,Android Virüs Programı Hangisini Kurmalıyım,Avast,AVG,Eset,Nod,Avira,Kaspersky,comodo,En iyi Android Virüs Programı Hangisi

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Ücretsiz Android Telefon ve Tabletlere Hangi Virüs Programı Kurmalıyım Nereden indirebilirim

Son yıllarda aşırı bir şekilde Android cihazlar için yapılan virüsler kişisel bilgi güvenliğini çok ciddi şekilde tehdit etmektedir. Girilen bazı siteler bilinmeyen bazı uygulamalarla gelen virüsler için her ne kadar güvenlik uygulamaları ve virüs programları varsa’da en iyi güvenlik bilinmeyen sitelerden işlem yapmamak uygulamaları Android mağazası Play Store’den indirebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Android ve iPhone akıllı telefonlara da çıkan bu virüs ilk olarak Jandarma Genel Komutanlığı Bilişim Teknolojileri virüsü adı altında bilgisayarlardan görüldü.

Çin Kore Malı Android Cep Telefonu imei Değiştirme Programı,Android Kore Çin Malı imei Değiştirme Nasıl Yapılır,Andoid Çin Malı Cihazlar için imei Değiştime

Çin Kore Malı Android Cep Telefonu imei Değiştirme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Çin Kore Malı Android Cep Telefonu imei Değiştirme Programı

Android yüklü Çin malı ya da Kore malı diye satılan cep telefonlarında klon sorunundan yasal uyarı gelenkullanıcılar için kesin çözüm bu yazımızda.

Android Cep Telefonu HD Canlı Tv Sinema Kanalları Seyretme,HD Canlı TV izleme Seyretme Programı,Canlı HD Film Televizyon izleme Uygulaması indir,Android Tv izle

Android Cep Telefonu HD Canlı Tv Sinema Kanalları Seyretme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu HD Canlı Tv Sinema Kanalları Seyretme

Android işletim sistemi kurulumu cep telefonlar için Canlı TV HD yayın yapan kanalları ve HD Sinema kanallarını ücretsiz izlemek istiyorsanız

Discovery Elite 3G Internet Ayarları,General Mobile Discovery Elite 3G Ayarları Açma Açmak Nasıl Yapılır,Discovery Elite APN internet Ayarları,Elite 3G internet

Discovery Elite 3G Internet Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Discovery Elite 3G Internet Ayarları

Avea, Turkcell ve Vodafone 3G ve internet ayarlarınızı almak için ya da manuel yapmak için aşağıdaki adımları

Android iPhone Flickr Uygulaması indir Flickr Adresi,Flickr Uygulaması indir Kurulum Adresi,Android iPhone Flickr indir,Flickr Yahoo Programı Uygulaması Nereden

Android iPhone Flickr Uygulaması indir Flickr Adresi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android iPhone Flickr Uygulaması indir Flickr Adresi

Flickr, dünya ünlü fotoğraf yükleme ve paylaşım sitesi. Flickr’i Yahoo alarak geliştirip önemli

iPhone 4S iPhone 5S WhatsApp Rehber Olmayan Kişiyi Engelleme Kaldırma,WhatsApp iPhone Rehberde Olmayan Kişiyi Engelleme,WhatsApp iPhone Engelleme Kaldırma

iPhone 4S iPhone 5S WhatsApp Rehber Olmayan Kişiyi Engelleme Kaldırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 4S iPhone 5S WhatsApp Rehber Olmayan Kişiyi Engelleme Kaldırma

iPhone  telefonlarda ve iOS yüklü cihazlarda kişileri WhatsApp uygulamasında nasıl engellenir.

Piranha Tablet Yazılım Güncellemesi ve Ekran Desen Tuş Kilidi,Piranha Tablet Hard Reset,Piranha Tablet Desen Kilidini Kırma Kaldırma,Piranha Tablet Kilit Açma

Piranha Tablet Yazılım Güncellemesi ve Ekran Desen Tuş Kilidi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Piranha Tablet Yazılım Güncellemesi ve Ekran Desen Tuş Kilidi

Piranha tabletinizin desen kilidi unutunuz yada yada yanlış girilmesi sonuç’u tablet

Android Cep Telefonu ve Tablet Açılış Şifresini Unuttum,Android Cep Telefonu Tablet Hard Reset,Android Cep Telefonu Tablet Desen Tuş Kilidini Kırma Açma Kaldırma

Android Cep Telefonu ve Tablet Açılış Şifresini Unuttum

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tablet Açılış Şifresini Unuttum

Android işletim sistemi yüklü cep telefonu ve tabletler için desen kilidini unuttunuz

Android Çin Kore Malı internet Ayarları Nasıl Yapılır,Android Çin Malı internet Ayarları,Android Kore Malı internet Ayarları,Çin Malı ve Kore Malı internet Ayar

Android Çin Kore Malı internet Ayarları Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Çin Kore Malı internet Ayarları Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy, HTC, iPhone ve diğer Çin ve Kore Malı adı altında tüm cep telefonları

Çin Malı iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S internet Ayarları,Çin Malı Cep Telefonu internet Ayarları Nasıl yapılır,Çin Malı internet Ayarları Hangi Bölümde

Çin Malı iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S internet Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Çin Malı iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S internet Ayarları

Kullandığınız model otomatik ayarlı değişse aşağıdaki adımları uygulayarak deneyebilirsiniz.