İphone

Android iPhone DNS Değiştirme Ayarları 2016

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Android iPhone iOS İP ve DNS Adresleri DNS Değiştirme Programı

İster DNS değiştirme programı ister kablosuz Wifi internet bağlantısı ile DNS tanımlaması yapabilirsiniz. Programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ayarlar > Kablosuz Wi-Fi seçeneğinden bağlantı yaptığınız ağ adının yanında yer alan ok işaretini tıklayıp İP ve DNS bölümüne giriş yapıyorsunuz. Aşağıda önerdiğim DNS adreslerini kullanabilirsiniz.

iphone destek nasıl alınır nereden

iPhone 4s 5s 6s Plus Destek

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 telefon ve cihazlar için destek hattını arayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone destek hizmeti alabileceğiniz bazı konular aşağıda yer almaktadır. 

Move to iOS Android APK Uygulaması ile iPhone Aktarma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Apple, Android cep telefonun hafızasında bulunan tüm dosyaları verileri iPhone iOS telefona kolayca aktarmayı sağlayan Move to iOS adlı uygulamayı Android Play Store mağazasında yer aldırdı.

Move to iOS, Apple kendi özel yazdığı bir uygulama. Bulut sistemi ile çalışmaktadır. Yani Android telefonda bulunan resimler, videolar, fotoğraflar, mesajlar, takvim, e-mail hesapları, WhatsApp mesajları ve rehberi bulut sistemine aktarıp sonra gelen bir PIN ile iOS cihazına aktarabiliyorsunuz.

Ağda Kayıtlı Değil Nedir Hatasının Kesin Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Avea Turkcell Vodafone Android ve iOS Cep Telefonlarında Ağda Kayıtlı Değil Hatası

iPhone ve Android cep telefonlarında servis yok ya da ağda kayıtlı değil sorunu yaşıyorsanız şebeke sorunu eğer donanımsal değilse aşağıdaki nedenlerden biri olabilir.

iOS 9 Beta 2 Sürümü İndir Yükle Test Et

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 9 Yeni Beta 2 Sürüm Güncellemesi Yayınlandı

Apple, iOS 9 Beta 2 sürüm güncellemesini geliştiriciler için indirmeye açtı. iOS 9 sürümü geliştirici hesabınız yoksa tahmini yarın itibari ile diğer kullanıcılar içinde yayınlanması bekleniyor.

iOS 9 Beta 2 özellikle önce ki sürümlerde görülen aşırı pil tüketmesi sonucu ile’ de çıkışı hızlandırıldı. Yeni sürüm güncellemesi ile şu an tespit edilmiş önceki sürümde görülen sorunlarından çözülmesi bekleniyor.

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir,iOS 8.1.3,iPhone,iPhone 5S,iPhone 4S,iPhone 6,iPad Yazılım Güncellemesi indir.Manuel Kurulumu Yükleme Nasıl Yapılır?

iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone iOS 8 Pil Hızlı Bitiyor Erken Şarj Bitme Sorununun Çözümü

iPhone iOS 8 pil süresi hızlı bitiyor erken şarj bitme sorununun çözüm önerileri. iPhone 5S, iPhone 4S pil sorunu iOS 8 ile geldi. iPhone erken şarj bitiyor nedeni çözüm önerileri Neler?

iPhone 6 VPN DNS Değiştirme Ayarları Programı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 6 VPN DNS Değiştirme Ayarları Programı indirmek

iPhone 6 VPN DNS Değiştirme Ayarları Programı indirme Adresi. iPhone 6 Plus Dns Değiştirme Nasıl Yapılır? Dns Uygulaması Yükleme Kurulumu iPhone 6 Dns Adresleri ve Tanımlama Ayarı.

iPhone 5S Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 5S Fabrika Ayarlarına Çevirme Tüm Verileri Temizleme

iPhone 5S Fabrika Ayarlarına Döndürme Tüm Verileri Silme Nasıl Yapılır? iOS iphone 5S Tüm Verileri Silme Temizleme Adımları. Video,MP3,Rehber,Mesajlar,Resimleri,Nasıl Silinir Silme. iPhone 5S Fabrika Ayarlarına Çevirme,iPhone 5S Sıfırlama Ayarı.

Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil seçeneği cihazın içerisinde kayıtlı tüm verileri silecektir. Ayarlar, rehber, mp3, video, mesaj ve tüm veriler.

Apple iPhone 5S Tüm Ayarları Sıfırlama Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 5S Telefonda Tüm Ayarlar Nasıl Sıfırlanır

iPhone 5S verileri silmeden ayarları sıfırlama nasıl yapılır? iPhone 5S telefon ayar sıfırlama silme adımları. iPhone 5S yapılan ayarları geri alma. iPhone orjinal ayarlara çevirme

iPhone 5S cep telefonunuzda oluşan bazı sorunlarda telefonun tüm ayarlarını sıfırlayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Hangi sorunlarda sıfırlama önerilir: iPhone yavaş çalışmasında, bazı uygulamaların doğru çalışmamasında, yanlış yaptığınız ayarlar ve kablosuz bağlantı sorunlarında uygulanabilir.

Tüm Ayarları Sıfırla seçeneği telefonda değiştirilen ayarları orjinal ayarlarına çevirir. Bu işlemde cihaz içerisinde her hangi bir dosyayı silmez. Rehber, mp3, video ve kayıtlı verilere zarar vermez.

iOS 8.0.2 iPhone iPad Güncellemesini indirip Yükleyebilirsiniz

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Apple iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesi Yayınlandı

iOS 8.0.2 iPhone ve iPad Güncellemesini Telefondan indirip Yükleme Nasıl Yapılır? Apple iOS 8.0.2 iPhone 4S iPhone 5S 5C Sürüm Yükseltme indir. iOS 8.0.2 Yayınlandı Yükleme Adımları. iOS 8.0.2 Kurulumu indirme Adresi?

Apple iOS 8 yayınladıktan sonra 8.0.1 güncellemesi devreye aldı ama sorunları’da başlattı. iPhone Çağrı yapma işlevini devre dışı bırakması, parmak izi tanıma işlevi TouchID’de sorunlar çıkması, Healthbook uygulamalarında aksaklıklar, sorunlu üçüncü parti klavyeler, uygulamaların fotoğraf kitaplığına erişememesi yeni iOS 8.0.2 güncellemesinin bu sorunları gidermesi bekleniyor. iOS 8.0.2 yazılım güncellemesini yaptıktan sonra her hangi bir sorunla karşılaşırsanız sürümü tekrar itunes ile yüklemeniz önerilir.

iPhone Modem Olarak Nasıl Kullanır interneti Paylaştırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 4S 5S Modem Olarak Nasıl Kullanır interneti Paylaştırma

iPhone telefonu modem olarak nasıl kullanır? iPhone ile iPad arasında internet paylaşımı açma. iPhone 3G’den iPhone 5’e interneti paylaşma dağıtma hotspot. iPhone 4 ile İnternet paylaşımı mac bilgisayar nasıl yapılıyor?

iPhone cep telefonunda bulunan internet paketini bilgisayar yada başka cep telefonlarına paylaştırma yapabilirsiniz. Her hangi bir internet bağlantı sorununda ağın ismini değiştirip tekrar deneyiniz.

Ayarlar> Kişisel Erişim Noktası “Ayarlar > Genel > Ağ” bölümünün içinden açılır.  Kişisel Erişim Noktasını açıp iPhone üzerinden internet erişimi yapabilirsiniz. WiFi paylaşımı şifreli yapabilirsiniz.

 

iPhone Modem Olarak Nasıl Kullanır interneti PaylaştırmaiPhone 4S interneti PaylaştırmaiPhone 5S interneti Paylaştırma

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S,iPhone 5S,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 4S iPhone 5S iCloud ile Cihaz Resimler Videolar Rehber Yedekleme ve Yedeği Geri Yükleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S iCloud Yedekleme Alma,iPhone 5S iCloud Yedekleme Alma,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme. iCloud Kilidini Sıfırlama ?

Aşağıda iPhone cep telefonun iCloud ile yedeği nasıl alınacağı ve alınan yedeği nasıl geri yükleneceği anlatılmaktadır.

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü,iPhone 4S,iPhone 5S,Unutulan iCloud Şifresini Açma,Kilidi Kırma,Kırmak,Açmak,iCloud Parolası Nasıl Açılır,Ne Yapmalıyım

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü

Mustafa Kemal Erdem 5 comments

iCloud Şifresini Unuttum Kırma Açma Nasıl Yapılır

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü,iPhone 4S,iPhone 5S,Unutulan iCloud Şifresini Açma,Kilidi Kırma,Kırmak,Açmak,iCloud Parolası Nasıl Açılır,Ne Yapmalıyım ?

iPhone cep telefonu Apple icloud şifresini unuttunuz ya da cihazı kilitlediyseniz çözüm için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.Eğer sorununuzu çözülemediyse bizden destek alabilirsiniz.

iOS 7.1.2 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı Detayları,iOS Son Sürümü,indir,iOS 7.1.2 Nereden indirilir Nasıl Kurulur,Yüklenir,Atma,Kurma,iTunes Wifi Yükleme

iOS 7.1.2 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı Detayları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Yeni Sürüm Güncellemesi iOS 7.1.2 Çıktı.Yayınlanan Yazılım iPhone iPad ve iPod için Yüklenebilir.

Apple, iOS 8 beta sürümlerinin ardından iOS yeni güncellemesi olan 7.1.2 iOS kullanıcılarına açtı.Çıkarılan güncelleme güvenlik sorunlarını ve ekrana gelen bazı hataların gidermesi için yayınlandı.

iOS 7.1.2 yüklemek istiyorsanız cihaz içerisinden Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz. Bilgisayar veya Mac üzerinden yazılımı yüklemek isteyenler iTunes yazılımı ile iOS 7.1.2 kurabilirler.

iOS 8 Beta 2 Rom Sürümleri indirme Adresi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 8 Beta 1’den Sonra iOS Beta 2 Rom Sürümü’de Yayınlandı

Kısa süre önce iOS 8 beta 1 sürümü yayınlanmıştı Apple hız kesmeden  beta 2 rom güncellemesini resmi sitesinde indirmeye sundu. iOS 8 rom’u kurmadan önce cihazın yedeğini almanızı öneririm.

iOS 8 iPhone iPod iPad Cihazlara Nasıl Kurulur,Apple iOS 8 indirme,iOS iPhone 5 s iPhone 4 s iPad Kurulumu indir,iOS Sürüm Yükseltme,iOS8 Download,iOS8 Free

iOS 8 iPhone iPod iPad Cihazlara Nasıl Kurulur

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 8 iPhone iPod iPad Cihazlara Nasıl Kurulur

iOS son sürümü iOS 8 Rom nereden indireceğim diyorsanız aşağıda cihazınızın modelini seçip indirip kurabilirsiniz.

iOS 8 yüklenecek cihaz listesi

iOS 8 Beta 1 Güncellemesi indir,iOS 8 Güncelleme indir,iOS 8 Nasıl Kurulur,iOS 8 Sürüm Yükseltme,iOS 8 Yazılımı indir,iOS 8 Yazılım Kurulumu

iOS 8 Beta 1 Güncellemesi indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 8 Beta 1 Güncellemesi indir

iOS 8 Nihayet yayınlandı. Apple iOS 8 sürümü beta olarak yayınladı test sürümü denemek isteyen iOS kullanıcıları aşağıda telefon listesinden kendi cihazları ile alakalı güncellemeyi indirebilirler. 

iPhone iOS 7.1.1 Güncellemesi ile Pil Süresinde Gelişme,iPhone iOS 7.1.1 Sürüm Yükseltme Pil Süresini Uzattı,iOS 7.1.1 Sürüm Yükseltmesi,iOS 7.1.1 Batarya Çözüm

iPhone iOS 7.1.1 Güncellemesi ile Pil Süresinde Gelişme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone iOS 7.1.1 Güncellemesi ile Pil Süresinde Gelişme

Apple, iOS 7.1.1 sürüm güncellemesi ile pil süresinde iyileştirme yapıldığını açıkladı.

iPhone Çağrı Görüşmeleri Konuşmalarını Kaydetme Programı,iPhone 4S iPhone 5S Kaydetme Programı indir,iOS Çağrı Görüşmelerini Kayıt Etme Uygulaması indir Kurulumu

iPhone Çağrı Görüşmeleri Konuşmalarını Kaydetme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone Çağrı Görüşmeleri Konuşmalarını Kaydetme Programı

iOS iPhone cep telefonları ile görüşme esnasında konuşmaları kayıt etmek

iPhone DVR Güvenlik Kameraları izleme Programı,iPhone Telefondan DVR Güvenlik Kameraları Nasıl izlenir,iPhone 4S iPhone 5S Nasıl Güvenlik Kamerası Seyredilir

iPhone DVR Güvenlik Kameraları izleme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone DVR Güvenlik Kameraları izleme Programı

iPhone cep telefonu üzerinden güvenlik kameralarını izlemek istiyorsanız ilk önce statik ip

Microsoft Ofis Android iPhone Word Excel Mobil Uygulama Ücretsiz indir,Android iPhone Ofis Office Word Excel Programı Ücretsiz indir,Ofis Kurulumu Uygulaması

Microsoft Ofis Android iPhone Word Excel Mobil Uygulama Ücretsiz indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Microsoft Ofis Android iPhone Word Excel Mobil Uygulama Ücretsiz indir

Microsoft Ofis programı artık Android ve iPhone iOS cep telefonlarında ücretsiz kullanılabilecek.

I Phone 6 Çıkış Tarihi, I Phone 6 Ne Zaman Çıkacak, I Phone 6 nın Çıkış Tarihi Belli Oldu mu, I Phone 6 Üretilmeye Başlandı mı,En Son Çıkan I Phone 6 Haberleri

I Phone 6 Çıkış Tarihi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

I Phone 6 Çıkış Tarihi

Çin’in medya kuruluşu Commercial Times ‘ın haberine göre Apple ın üretici ortağı Pegatron i phone 6 yı

iPhone 4s iPhone5s iOS 7.1 iTunes Programı ile Güncelleme,iPhone 4s iPhone5s iOS 7.1 iTunes Programı ile Nasıl Güncelleme Yapılır Kurulur Yükseltme iNDİR

iPhone 4s iPhone5s iOS 7.1 iTunes Programı ile Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 4s iPhone5s iOS 7.1 iTunes Programı ile Güncelleme

iPhone telefonlar için iOS 7.1 sürümünü isterseniz cihaz içerisinden isterseniz Wifi bağlantısı üzerinden iTunes programı

iOS 7.1 Hız Testi ve Özellikleri,iOS 7.1 Özellikleri,iOS 7.1 Daha Hızlı Sürüm,iPhone 4S iOS 7.1 Sürüm Yenilikleri Kurulum,iOS 7.1 iPhone 5S Sürümü

iOS 7.1 Hız Testi ve Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 7.1 Hız Testi ve Özellikleri

iOS 7.1 ile Apple, ürettiği cihazların daha stabil çalışmasını sağladı. Arstechnica iOS 7.1 ve diğer sürümlerinin karşılaştırılmış bir testi yayınladı.

iOS 7.1 Resmi iPhone 4 iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S Güncellemesi Çıktı,iPhone iOS 7.1 Resmi Sürüm Güncellemesi Yükseltmesi İndir,iOS 7.1 iTunes ile Güncelleme

iOS 7.1 Resmi iPhone 4 iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 7.1 Resmi iPhone 4 iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S Güncellemesi Çıktı

iOS 7.1 beta güncellemesi yayınlamasının ardından gözler resmi sürümü beklemişti beklenen gerçekleşti

WhatsApp iPhone Kişisel Bildirim Merkezi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp iPhone Kişisel Bildirim Merkezi

WhatsApp Bildirim Merkezi ile neler yapacağınızı biliyor musunuz ?

Bildirim merkezi ile önemsiz bildirimlerin

Facebook Paper iPhone Uygulaması Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Facebook Paper iPhone Uygulaması Çıktı

Facebook Paper uygulaması ile iPhone ekrandan öğeleri listeleyip kaydırarak istediğiniz haberi ve resmi görmenizi sağlıyor.

iOS iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S iPhone 5C İnternet Paylaşım,iOS 7 iPhone 4S İnterneti Bilgisayarda Kullanma,iPhone Telefondaki İnterneti Bilgisayarda Kullanma

iOS iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S iPhone 5C İnternet Paylaşım

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5S iPhone 5C İnternet Paylaşım

iOS yüklü akıllı cihazlarda kullanılan internet’i başka cihazlarda örnek bilgisayarda kullanmak ister misiniz.

Apple id Şifresi Unuttum Nasıl Açılır,Apple id Parolusunu Unuttum Açma,iPhone id Şifresini Sıfırlama Kaldırma,Apple iPhone ID Kimliği Sıfırlama Kırma

Apple id Şifresi Unuttum Nasıl Açılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Apple id Şifresi Unuttum Nasıl Açılır

Apple id şifresini unuttunuz ve kilitlendi mi aşağıda şifre sıfırlama var çıkan bölümleri doldurduğunuzda Apple

iPhone Konuşmaları Kaydetme Programı,Call Recorder iPhone Konuşmaları Kaydetme Uygulaması Programı,iPhone 4S iPhone Konuşmaları Kayıt Etme,iPhone Ses Kaydı

iPhone Konuşmaları Kaydetme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone Konuşmaları Kaydetme Programı

Call Recorder uygulaması, iOS iPhone telefonlardan yaptığınız görüşmeleri kaydetmek amacıyla kullanılan

İphone Müzik İndirme Programı, iPhone kullanıcılarına ücretsiz olarak müzik ve video indirme imkanı tanıyan, İphone Mp3 İndirme Programı, İphone MP3 Yükleme Programı, İphone Müzik İndirme, İphone Müzik İndirme Programı, İphone Müzik Programı, İphone Müzik Yükleme Programı, İphone Müzik Yükleme Programı İndir

İphone Müzik İndirme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

İphone Müzik İndirme Programı

Tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PCiçin Apple tarafından geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı veyöneticisi iTunes,

İOS iPhone Veri Kurtarma Silinen Verileri Kurtarma Geri Alma,iPhone Veri Kurtarma Silinen Verileri Kurtarma Programı,iPhone Silinen Bilgileri Geri Alma,iPhone Silinen Video Resim Müzik Rehber Geri Alma Kurtarma Programı,iPhone Veri Kurtarma,iPhone Veri Kurtarma Programı,iPhone Silinen Verileri Kurtarma Geri Alma

İOS iPhone Veri Kurtarma Silinen Verileri Kurtarma Geri Alma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

İOS iPhone Veri Kurtarma Wondershare 

Yeni destek 7 ve iOS iPhone 5S & iPhone 5CYeni simgesi.

iPhone telefonunuzdan yanlışlıkla sildiğini verilerinizi geri almak istiyorsanız çok iddialı bir program olan Wondershare deneyebilirsiniz