İnternet

Twitter Hesabını Tamamen Kapatma 2016

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Twitter hesabım çalındı hacklendi hesaba erişemiyorum ne yapmalıyım? Hesabı kurtarma geri almak. Android, iOS iPhone, tablet ve Windows’ dan erişim yapamıyorum Twitter ile nasıl iletişime geçebilirim?

Çalınan Twitter hesabını nasıl geri alırım kurtarmak için şikayet adresi var mı? Evet var Twitter yetkilileri ile iletişime geçmek için başvuru adresi buradan

Twitter başvuru link adresinden sizinle alakalı seçenekleri seçerek devam ediniz. Açıklama kısmı ekrana geldiğinizde durumunuzu detaylı anlatınız.

4.5G En iyi En Hızlı İnternet Paketleri Kampanyaları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

En iyi en hızlı 4.5G internet paketleri, kampanyaları hangi operatörde olacak diyenler için 4.5G ihale sonuçları net olmasa’da bir cevap niteliği taşıyor. Tabi alınan bant paketinden daha iyi hizmetlerde verilebilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Hızlı bir 4.5G için iyi bir para ödemek gerekiyor. Ama 3G ile kıyaslarsak en düşük paket bile 3G paketlerinden daha iyi olacağı kesin. 4.5G evet 10 kat daha hızlı bir internet hizmeti. 

WordPress Yandex Metrica Kodu Ekleme Kurulumu Resimli Anlatım

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Yandex Metrica ile Web Sitelerinde Trafik İzleme Sayaç Kodu Ekleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatımı

WordPress dahil tüm web sitelerinde Yandex Metrica nasıl kullanılır? Hesap açma kayıt, kod ekleme, sayaç kodu alma, trafiği izleme nasıl olur detaylı resimli anlatımı.

5G 4G Nedir Ne Zaman Geliyor Özellikleri Neler

Mustafa Kemal Erdem No Comments

5G 4G Nedir Ne Zaman Geliyor Özellikleri Neler

5G, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Telekom’un kuruluş yıl dönümünde yaptığı konuşma ile Türkiye’de gündeme oturması ile çoğu kullanıcı 5G nedir acaba diyerek internette araştırmaya başladı.

5G için yapılan çalışmalarda net olmasa’da 1 Gbps hızlara ulaşılabileceği söylenmektedir. Bazı çalışmalarda bu hızın üstüne çıkıldığı yönünde bilgilerde eklenmiştir.

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp Sesli Arama Özelliği İndirme ve Kullanma Ayarları

WhatsApp yeni güncellemesi ile artık sesli arama özelliği herkese ulaştı. WhatsApp telefon görüşmesi yapma kullanma detayları.

Periscope Uygulaması Nedir Twitter Canlı Anlık Yayın

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Twitter Periscope Uygulaması Nedir Canlı Anlık Yayın Nasıl Yapılıyor

Apple iPhone iOS cihazlar Periscope uygulaması yayınlandı. Twitter’in yeni uygulaması ile canlı anlık paylaşım nasıl yapılıyor. Programı indirme yükleme adresi.

internet Sayfası Açtığımda isearch Omiga Plus Geliyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilgisayarda Chrome ve İnternet Explorer Açtığımda Isearch Omiga Plus Çıkıyor

İnternet sayfası açtığımda isearch omiga plus sayfası açılıyor virüsü temizleme silme kaldırma yada Google olarak değiştirme nasıl yapılır? Bilgisayardan temizleme programı indir.

Instagram Hesap Silme instagram Sayfa Kapatma,instagram Kapatma,instagram Silme,instagram iptal Etme Nasıl Yapılır?Instagram Silmek için Adımlar Neler.Destek

Instagram Hesap Silme instagram Sayfa Kapatma

Mustafa Kemal Erdem one comments

Instagram Hesap Silme İnstagram Sayfa Kapatma Nasıl Yapılır Başvuru Adresi

Instagram hesap silme instagram sayfa kapatma nasıl yapılır? instagram iptal etmek için ne yapmalıyım? Instagram silmek için detaylı adımlar neler yardım destek başvurusu nereye yapılır?

Instagram hesabınız eğer kapatmadıysa yada hata aldıysanız bizimle iletişime geçebilir yada instagram sitesinden yardım alabilirsiniz. Hesap çalınma ve sıfırlama ile ilgili sitemizde gerekli araştırma yazılarımız bulunmaktadır.

WhatsApp Yazışma Video Resim Paylaşımında internet Tüketimi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WhatsApp Yazışmalarda Video Resim Paylaşımında Ne Kadar İnternet Harcar

WhatsApp uygulamasında yazışmalar, video ve resim paylaşımlarda internet harcaması nasıl hesaplanır? Android cep telefonda WhatsApp kullanım miktarı oranı internet paketim ne kadar gider WhatsApp internet kullanımı hesaplama kontrol etme ayarları

WhatsApp’da kullanım yaparken internet tüketimi nasıl hesaplanır: Android cep telefonlarında WhatsApp açıkken menü tuşuna basıp Ayarlar> Hesap> Şebeke kullanımı bölümünden WhatsApp kullanımında harcanan internet miktarını görebilirsiniz.

internet Bağlantı Kopma Sorunu Nedenleri Çözümleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Superonline Doping TTnet Internet Bağlantı Kopması Neden Oluyor Çözümü

internetim sürekli kopuyor ttnet superonline doping bağlantı sorunu olmadığını görmediklerini söylüyor nedeni çözümü nedir? Internet bağlantı kopma sorununun çözümü.

Alexa Kayıt Olma Site Ekleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Alexa Sitesine Kayıt Olma Site Ekleme Adımları

Alexa Kayıt Olma Site Ekleme Nasıl Yapılır? Alexa Sitesine Nasıl Kayıt Olurum Olunur? Alexa Site Ekleme Resimli Anlatım. Alexa Site Değerleri Nasıl Kontrol Edilir? Alexa Eklenen Siteye Bakma inceleme.

www.alexa.com resmi sitesine giriş yaptıktan sonra Create an Account yazısını tuşlayıp erişim yaptığınız mail adresinizi yazıp Create butonu ile kayıt işlemini başlatıyorsunuz. Kayıt onayı için mail adresine gelen doğrulama kodunu tıklayıp girişinizi yapabilirsiniz. Giriş bölümü Sign In

Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Çözümü Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

WordPress Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu

Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Nedir? Nasıl  Çözerim? Veritabanı Hatası Çözümü. WordPress Sitemde Veritabanı Bağlantısı Kurulurken Hata Oluştu Ne Yapmalıyım?Nasıl Çözülür Ayarları ? WordPress Bakım Uygulaması Programı indirme Yükleme.

Çoğunlukla WordPress tabanlı sitelerde görülen veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu sorunu siteler yada hosting (sunucu) kaynaklı olabilir.

Bu sorunun öncelik çözüm adımlarından biri sıkıştırma eklentisi kullanma önerim WP Super Cache diğer eklentiler ya uyumsuz çalışıyor yada ileride siteye zarar verebiliyor.

Twitter Hesabım Hacklendi Çalındı Nasıl Geri Alırım Başvuru Adresi

Twitter Hesabım Hacklendi Çalındı Nasıl Geri Alırım Başvuru Adresi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Twitter Hesabı Çalındığında Ne Yapılmalı Hangi Adresten Başvuru Yapılır

Twitter hesabınız çalındıysa yani hacklendi ise Twitter destek ekibi ile geri alma seçeneklerini deneyebilirsiniz. Hacklenen hesap için başvuru iletişim adresi ?

Twitter hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, Twitter destek ile ileşim için buradan başvuru yapabilirsiniz.

Lütfen önce Twitter’dan şifre sıfırlama talebinde bulun. Eğer güvenlik bilgilerine sahip seniz şifremi sıfırla bölümündne işlem yapınızTwitter ile iletişime geçtiğinizde aşağıda yer alan alanları doldurup başvuru yapıyorsunuz eğer sorduğu sorulara cevap verebiliyorsanız hesabı geri alabilirsiniz.

Turkcell T40 Turkcell T50 İnternet Android Ayarları Kurulumu,Turkcell T50 Android internet Ayarı,Turkcell T50 T 40 Cep Telefonu İnternet Bağlantı Ayarları

Turkcell T40 Turkcell T50 İnternet Android Ayarları Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Turkcell T40 ve Turkcell T50 İnternet Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır

Turkcell T40 Turkcell T50 İnternet Android Ayarları Kurulumu. Avea Vodafone Turkcell T50 Android internet Ayarı.Turkcell T50 T 40 Cep Telefonu İnternet Bağlantı Ayarları?Resimli anlatımı.

Android tabanlı cep telefonlarında internet bağlantı ayarlarını aşağıda eklediğimiz resimler aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

ZTE Modem TTnet Doping Superonline Kilidi Kırma Açma,ZTE ZXV10,ZTE W300,ZTE ZXHN,ZTE H168N,ZTE H108N,Kilit Nasıl Açılır,Yazılımı indir,Yükleme,Kurulumu,Programı

ZTE Modem TTnet Doping Superonline Kilidi Kırma Açma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

ZTE Modemlerde Bulunan Domain Kilidini Kaldırıp TTnet Doping Superonline Kullanma

Modem kilidi nedir sorusunun cevabı modemi veren internet sağlayıcının dışında başka servis sağlayıcılara erişimin kısıtlanması. ZTE modem’de şu modeller için yazılımı indirip kilidi kaldırabilirsiniz. ZTE ZXV10, ZTE W300, ZTE ZXHN, ZTE H168N, ZTE H108N aşağıda bulunan Firmware modeline göre indirip kilidi açabilirsiniz.

ZTE modemler için başka internet sağlayıcıların’da kullanmak için modem kilidini açmanız gerekiyor bunun için firmware yazılımını indirip modem yazılımını güncellemeniz gerekiyor.

İnternet adres alanına 192.168.2.1 yazarak enter tuşuna basın karşınıza aşağıdaki gibi ara yüz erişim şifre paneli çıkacaktır.

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım,Reklam Virüsünü Temizleme Programı,Chrome Reklam Temizleme Yazılımı,Reklamları Kaldırma Silme

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım

Mustafa Kemal Erdem one comments

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Virüs Temizleme

İnternet Dolaşırken Reklamlar Çıkıyor Nasıl Kaldırırım,Reklam Virüsünü Temizleme Programı,Chrome Reklam Temizleme Yazılımı,Reklamları Kaldırma Silme !

İnternet’de kendiliğinden açılan reklamların nedeni bilgisayarınıza bulaşan virüslerdir. Bu virüsler internet’den indirdiğiniz programlar ile ya da kurduğunuz programda işaretli kutucukların işareti kaldırılmadığından bilgisayarınıza bu reklam eklentisini kurmuş oluyorsunuz.Açılan reklamlardan aşağıdaki adımlar ile kurtulabilirsiniz.

Kaldırma, Şifre Kırma, Skype Parolamı Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim Bulabilirim, Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim, Skype Şifresini Sıfırlama

Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Unutulan Skype Şifresini Nasıl Öğrenilir Başvuru Yapma

Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim,Skype Şifresini Sıfırlama,Skype Parolamı Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim Bulabilirim,Çözümü,Şifre Kırma,Kaldırma.Skype Programının Şifresini Unuttum

Skype hesabımın şifresini unuttum hatırlamıyorum ne yapmalıyım nasıl öğrenirim diyenler için çözüm adımları aşağıda detaylı incelemeniz önerilir.

Skype iletişim Mail Adresi Müşteri Hizmetleri,Skype Telefon Numarası,Skype Destek Hattı,Skype Yardım,Skype Çağrı Merkezi,Adres Bilgileri

Skype iletişim Mail Adresi Müşteri Hizmetleri

Mustafa Kemal Erdem 2 comments

Skype Hesap Şikayetleri Yardım İletişim Hattı

Skype iletişim Mail Adresi Müşteri Hizmetleri,Skype Telefon Numarası,Skype Destek Hattı,Skype Yardım,Skype Çağrı Merkezi,Adres Bilgileri.Skype Başvuru Adresi.Skype E-Posta Destek Adresi

Aşağıda bulunan başvuru adresleri ile skype hesap sorunları için yardım alabilirsiniz.Başvuru ile ilgili sorun ve diğer sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Skype e-posta ile iletişime adresi:  contactus@skype.net

Kablosuz Ağı Görüyorum Ama internette Bağlanamıyorum

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Kablosuz Ağı Görüyorum Ama internette Bağlanamıyorum Çözümü

Kablolu Kablosuz Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür: Kablosuz Ağı Görüyorum Ama internette Bağlanamıyorum.Kablosuz Ağları Göremiyorum,Görmüyorum,Kablosuz Ağa Bağlanamıyorum.Bağlantı Yapılamadı Hatası,internet Erişimi Yapamıyorum,Yapılamıyor.

Aşağıda belirttiğim adımlar tarafımdan bizzat denenerek çözüme ulaşılmıştır. Sorununuz eğer devam ediyorsa bizden destek alabilirsiniz.

Flatcast internet Radyo Yayın Kurulumu Port Açmak,Flatcast Radyo Kurulumu,Ayarları,Flatcast Port Adresi,Numarası,Numaraları,Hangi Port Açılacak,Bağlantı Hatası

Flatcast internet Radyo Yayın Kurulumu Port Açmak

Mustafa Kemal Erdem one comments

Flatcast internet Radyo Yayın Kurulumu Nasıl Yapılır Hangi Portlar Açılması Gerekiyor Port Adresi

Internet’de ücretsiz radyo yayını yapmak isteyenler için en ideal Flatcast yayınıdır. Radyo yayını yapabilmeniz için modem arayüzünden 40123 port’unu açmanız gerekiyor. Açacağınız port adres bölümüne yerel ip adresinizi yazmanız ve bu yazılan ip bilgisayarda sabitlenmesi gerekiyor.

En Hızlı internet DNS Adresleri Hangileri,En Hızlı DNS Adresi,internette En Hızlı DNS Adresi,Hızlı DNS,Hızlı DNS Programı,Programları,indir,En iyi DNS Adresi

En Hızlı internet DNS Adresleri Hangileri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

En Hızlı En iyi internet DNS Adresi ve Adresleri Hangileri Bunu Öğrenmek için DNS Test Programı Tercih Edebilirsiniz.

Bu yazılım ile iki farklı şekilde DNS adreslerini test edebilirsiniz:  Birincisi standart test ikincisi internet tarayıcı geçmişinizi kullanarak yapılan testler. Tarayıcı geçmişi, en sık kullanılan siteleri teste dahil ederek, sizin kişisel olarak o DNS’ten alabileceğiniz verimi gösterdiği için çok faydalı bir seçenek.

Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Kaydedildi Güvenliği WPA/WPA2 ile Sağlanıyor Nedir Nasıl Kablosuz WiFi Bağlantısı Yapılır Çözümü

Aldığınız hata kablosuz bağlantı sorunu oluştuğunu söylemekte. Bu sorun ya şifreleme uyumsuzluğu ya da kanal ayarı sorunu kaynaklıdır. Yani güvenlik doğrulama özelliği cihazla uyumsuzluk yaptığını gösterir bazı cihazlarda sorun olmayabiliyor örnek 2 aynı cep telefonu ile bağlantı denendiğinde biri bağlantı yapabiliyor diğeri yapamıyor bu durumun nedeni yüklenen işletim sistemi sürümü ile alakalıdır.

Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü,Sinema Seyrederken izlerken Donma Oluşuyor,Video izlerken Neden Donuyor,Youtube Videolar Donuyor,Açılmıyor

Film Video Film izlerken Donma Seyretme Sorunu Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

internette Video Sitelerinde Video izlerken Filmlerde Donma Sorunu mu Yaşıyorsunuz

Internet sağlayıcı kaynaklı donma sorunu olabilir. Çözümü internet sağlayıcınızı arayıp kayıt bırakınız o an müşteri temsilcisi sorunu anlayamayabilir yinede kayıt bırakınız

Video donma ve hız sorunu port kaynaklı olabilir internet hizmetini nereden alıyorsanız örnek TTnet arayarak port değişikliği talep edebilirsiniz.

Film izlerken donma oluşturuyorsa başka internet tarayıcısını kullanmayı deneyiniz. Örnek Chrome,Internet Explorer,Molzilla,Yandex ve Opera gibi.

Bu Sitenin Çevirisini Yap Nedir Nasıl Çözülür Problemin Nedeni,Google Sitemi Yazdığımda Bu Sitenin Çevirisini Yap,Arattığımda,Hatası,Sorunu,Çözümü,Kaldırma,Yardım

Bu Sitenin Çevirisini Yap Nedir Nasıl Çözülür Problemin Nedeni

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google’de Sitemi Yazdığımda Bu Sitenin Çevirisini Yap Yazısı Geliyorsa Nedenleri ve Çözümlerine Buradan Ulaşabilirsiniz

Google’de web siteniz Bu Sitenin Çevirisini Yap hatasına düştü ise genelde yabancı sitelerden aldığınız backlink’lerde aşırıya gittiğiniz ya da gidildiğini anlamına geliyor.

Google bu sitenin çevirisini yap hatalarının genel nedeni: Yurt dışı sitelerinden çok sayıda backlink aldıysanız ya da siteniz ağırlıkla yabancı dil ile görünüyorsa menülerinde az Türkçe yer alıyorsa bunlardan kaynaklı olabiliyor.

Skype Konuşmada Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor Nedeni Çözümü,Skype Ses Gelmiyor,Skype Mikrofondan Ses Gitmiyor,Skype Hoparlörden Ses Gelmiyor,Skype Ses Sorunu Hatası

Skype Konuşmada Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor Nedeni Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Skype Karşı Tarafın Sesi Gelmiyorsa Çözümü Bu Yazımızda

Skype görüntülü görüşmede karşı tarafın sesi size geliyor ama sizin sesiniz karşı tarafa gidiyorsa eğer sizin internet hız sorununuz yoksa sorun karşı kaynaklıdır. Çözüm için aşağıdaki adımları karşı taraf deneyebilir.

Samsung Smart TV Kablosuz Wifi Internet Ayarları Bağlantı Sorunu,Samsung Smart TV Kurulum Ayarı,Samsung Smarttv internet Ayarları Nasıl Yapılır,Kurulum Hatası

Samsung Smart TV Kablosuz Wifi Internet Ayarları Bağlantı Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Samsung Smart TV Kablosuz internet Bağlantısı Nasıl Yapılır Wi-Fi Bağlantı Sorunu Çözümü

Samsung Smart TV kablosuz internet ayarları nasıl yapılır. Kablosuz internet bağlantı sorunu nasıl çözülür diye cevap arıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Online Oyun Ping Düşürme Programı internet Hızlandırma Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Online Oyun Ping Düşürme Programı internet Hızlandırma Çözümü

İnternette online oynadığınız oyunlarda ping sorunu yaşıyorsanız sürekli kopma düşme sorunu oluyorsa ve internetiniz hızı düşükse hızını artırıp 3 kat daha hızlı internette gezinti yaparak

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır,Vpn Nedir,Vpn Nerelerde Kullanılır,VPN Nasıl Kullanılır,VPN Programı,Ücretsiz VPN Programı indir,Full Sürüm VPN Program

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır

VPN Nedir: VPN açılımı Virtual Private Network sanal özel ağın kısaltmasıdır. VPN  kullanım amaçları yasaklı sitelere erişim ve özel güvenlik arayanların tercihidir.

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz,Ücretsiz Android Vpn Programları,Vpn Android Tam Sürüm indir,Full Sürün Vpn Programı,Android VPN Programı Nedir,VPN

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz

VPN programları, özel güvenlik yada yasaklı sitelere giriş için tercih ediliyor. Artık cep telefonlarında da VPN programı kullanılıyor.

Google Facebook Flash Player Uyarı Kurulum Hatası Sorunu,Google Facebook Google Flash Player Hatası,Google Facebook Flash Player Güncelle Kurulu Değil Hatası Sorunu Çözümü,Facebook Google Açtığımda Flash Player Hatası Veriyor

Google Facebook Flash Player Uyarı Kurulum Hatası Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google Facebook Flash Player Uyarı Kurulum Hatası Sorunu

Google ve Facebook girişte Flash Player güncelle uyarısı geliyorsa modem’de oluşan güvenlik sorunu ya da bilgisayarınızda virüs olduğu

Turkcell Avea Vodafone 3G Jet Vinn Modem Programı,Turkcell 3G Vinn Modemi Avea Vodafone Kullanma Programı Nasıl Kullanılır,Avea Vodafone Jet Modemi Turkcell Kur

Turkcell Avea Vodafone 3G Jet Vinn Modem Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Turkcell Avea Vodafone 3G Jet Vinn Modem Programı

Tüm operatörlerin 3G internet hattını kullanacağınız bir program arıyorsanız Mobile Partner

General Mobile Discovery Internet Ayarları,Discovery internet Ayarları,Discovery Avea internet Ayarları,Turkcell Discovery internet Ayarları,Vodafone Ayarları

General Mobile Discovery Internet Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

General Mobile Discovery Internet Ayarları

Discovery telefonundan internet ayarları otomatik olarak kayıtlıdır eğer

Philips Smart Tv Wifi Kablosuz Kurulum Ayarları Sorunu,Philips Smart Tv Kablosuz Ağ Görünmüyor Yapılamıyor,Philips Smart Tv Bağlantı Yapılamadı Sorunu Çözümü

Philips Smart Tv Wifi Kablosuz Kurulum Ayarları Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Philips Smart Tv Wifi Kablosuz Kurulum Ayarları Sorunu

Philips Smart Tv kurulumu ve kablosuz bağlantı sorunu yaşıyorsanız