HTC

HTC Fabrika Ayarlarına Döndürme Format Atma Hard Reset

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

HTC Fabrika Ayarlarına Döndürme Format Atma Hard Reset

HTC Fabrika Ayarlarına Döndürme Format Atma Hard Reset. HTC Format Atmak Nasıl Yapılır? HTC M8 E8 Mini 2 Max One Desire 820 EYE 816 500 510 610 516 Cep Telefonlarında Hard Format Sıfırlama Yapma.

HTC Android 5.0 Lollipop Güncellemesini Yayınlayacak

Mustafa Kemal Erdem No Comments

HTC Android 5.0 Lollipop Yeni Sürüm Güncellemesini Dağıtıma Başlanacak

HTC Android 5.0 Lollipop yazılım güncellemesi gelecek hafta yayınlanabilir. HTC Google Play Edition Android 5.0 sürüm güncelleme başlıyor. Android 5.0 ne zaman yayınlanacak.

HTC, gelecek hafta Android 5.0 sürüm güncellemesini bazı kullanıcıların dağıtımına açabileceğini aktardı.Güncellemeyi alacak HTC telefonlar HTC One M8 ve One M7 cihazlar olacağı bekleniyor. Android 5.0 Lollipop adından çok söz ettirdi ve ettirmeye devam ediyor. HTC kullanıcılara şimdiden hayırlı olsun dileklerimizle.

HTC Telefona Format Atma Fabrika Ayarına Döndürme Sıfırlama

Mustafa Kemal Erdem No Comments

HTC Cep Telefonunda Tuşlar ile Fabrika Ayarlarına Döndürme Çevirme Ayarları Nasıl Yapılır

HTC Telefona Format Atma Fabrika Ayarına Döndürme Sıfırlama Nasıl Yapılır? HTC One mini 2 M8 Max Desire 510 Eye Formatlama Çevirme Ayarları. HTC Hard Format Nasıl Yapılır? 

facebook müşteri hizmetleri

HTC cep telefonunda fabrika ayarlarına giriş yapamıyorsanız yada telefonunuz açılmıyorsa tuşlar ile fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz. Yazımızda hem cihaz ayarlarından fabrika ayarlarına çevirme hemde tuşlar ile sıfırlama yöntemini anlatacağım.

HTC One M7 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

HTC One M7 Cep Telefonu için Android 4.4.3 Yazılım Güncellemesi

HTC One M7 Android 4.4.3 Sürüm Güncellemesi Çıktı,HTC One M7 Android 4.4.3 Yükleme,Kurulumu,Yükseltme,Programı,Yazılımı,Nasıl Yüklerim,Telefondan Güncelleme

HTC, One M8 için çıkardığı Android 4.4.3 güncellemesinin hemen ardından HTC, One M7 içinde Android 4.4.3 güncellemesini yayınladı.Yazılımı cihaz içerisinden OTA şebeke üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şu an Avrupa’da güncellemeye açıldı bu ay ya da gelecek ay içerisinde bir çok ülkede yayınlanması bekleniyor. 

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir,Android Virüs Programı Hangisini Kurmalıyım,Avast,AVG,Eset,Nod,Avira,Kaspersky,comodo,En iyi Android Virüs Programı Hangisi

Ücretsiz Bedava Free Android Tablet Telefon Virüs Programı indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Ücretsiz Android Telefon ve Tabletlere Hangi Virüs Programı Kurmalıyım Nereden indirebilirim

Son yıllarda aşırı bir şekilde Android cihazlar için yapılan virüsler kişisel bilgi güvenliğini çok ciddi şekilde tehdit etmektedir. Girilen bazı siteler bilinmeyen bazı uygulamalarla gelen virüsler için her ne kadar güvenlik uygulamaları ve virüs programları varsa’da en iyi güvenlik bilinmeyen sitelerden işlem yapmamak uygulamaları Android mağazası Play Store’den indirebilirsiniz.

Android 4.4 HTC One Max ve One Mini Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 4.4 HTC One Max ve One Mini Sürüm Güncellemesi

HTC, 90 gün sözünü tuttu ve  Android 4.4 güncellemesini yayınladı. Güncellemeden yararlanacak cihazlar Android