Sony Z Telefonlarda Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Sony Z Telefonlarda Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Sony Z Telefon ve Tabletlerde Android 5.0 Lollipop Yazılım Güncellemesi

Sony Z Telefonlarda Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak? Android 5.0 Yazılım Güncellemesini Alacak Telefon ve Tabletler Xperia ZL,ZR,Tablet,Z1,Z1S,Ultra,Compact,Z2,Z3v Yükleme Kurulumu Android Kurma Nasıl Yapılır?

Sony, tarafından yapılan resmi açıklamada Sony Z tüm modellerinde Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınlayacaklarını yazılım ulaşacak modeller kademeli olacağı’da yer almakta.

facebook müşteri hizmetleri

Sony Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak Android cihazlar şunlar: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact ve Compact Tablet.

Sony Xperia Z Ultra modeli ile ilk güncelleme 2015 yılı itibari ile yayınlanacağı diğer modeller için sıralama 2015 yılı itibari ile açıklanması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan HTC One M8 Yeni Yazılım Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi başlıklı makalemizde Android 4.4.4, Başladı ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın