Sony Xperia Z2 Telefon Xperia Tablet Android 4.4.4 Yazılımı

Sony Xperia Z2 Telefon Xperia Tablet Android 4.4.4 Yazılımı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Sony

 android iphone destek hatti

 Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 Telefon ve Xperia Tabletler için Yayınlandı

Sony Xperia Z2 telefon ve Xperia Z2 tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi çıktı. Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 sürüm yükseltme işlemini program yada cihaz içerisinden yüklemek için adımlar neler nasıl yapılır?

Sony, tarafından yapılan açıklamaya göre Xperia Z2 telefon ve tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi şimdilik bazı ülkelerde yayınlandığını kısa süre içerisinde çoğu ülkede yerini alacak.

Android 4.4.4 güncelleme adımlarını ister cihaz OTA’dan ister Sony PC Companion yazılımı kullanılarak yapabilirsiniz. Güncellemenin net tarihi açıklanmadığından ara ara cihazın ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android 4.4.4 güncellemesi şimdilik Güney Doğu Asya, Güney Amerika ve Orta Doğu’da için yayınlandı. Güncelleme Türkiye dahil  1 hafta içerisinde çoğu ülkede yayınlayacak. Sony tarafından kapsamlı güncelleme yayınlanacağını açıkladı.

Kamerada yenilikler video ekran kaydını alabilme ve çoklu kamera desteği,Akıllı görünüm döndürme yenilikleri,Bluetooth teknolojisi ile telefon kilidi açma,PCM ve DSD ses dosyaları için destek,DualShock 4 oyun desteği ve genel yenilikler.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Hızlandırma Önerileri başlıklı makalemizde Windows 8 Hızını Yükseltme, Windows 8 Hızlandırma ve Windows 8 Hızlandırma Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın