Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme

Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme,Sony Xperia S Güncelleme,Sony Xperia Acro S Güncelleme,Sony Xperia Acro S Güncelleme,Sony Xperia Acro S Güncelleme Nasıl Yapılır,Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme indir

Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Sony Xperia S,Xperia SL ve Xperia Acro S

Sony, Telefonlarda Android 4.1.2 güncellemesi sonrasında cihazlarda oluşan sorunların çözümü adına sunulan güncelleme,  performans artışının yanı sıra telefonları daha stabil bir hale getiriyor.

Otomatik (şebeke) ve Sony PC Companion üzerinden 

dağıtımı sağlanan güncelleme beraberinde birçok yenilik getiriyor. İlk olarak kamera noktasında yapılan iyileştirmeleri  göz attığımızda; beyaz dengesindeki anormallik elden geçirildi, “Hızlı başlat” butonunun çalışma işlevselliği artırılırken, Full HD (1080p) video çekimde iyileştirme yapıldı ve gecikme süresi en aza indirilmiş.

facebook müşteri hizmetleri

Sony, 2G şebeke verilerinde bağlantı istikrarı, pil tüketimi noktasında yapılan iyileştirmeler, azalan pilde seviyelerin bildirilmesinde yapılan düzenlemeler, Exchange Active Sync geliştirmeleri, Google Now uygulamasını başlatmak için home butonuna uzun basma ve son uygulamaları başlatmak için ise home butonuna çift basma güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler. Kaynak:blogs.sonymobile

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın