Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim

Kaldırma, Şifre Kırma, Skype Parolamı Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim Bulabilirim, Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim, Skype Şifresini Sıfırlama

Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Unutulan Skype Şifresini Nasıl Öğrenilir Başvuru Yapma

Skype Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Nasıl Öğrenebilirim,Skype Şifresini Sıfırlama,Skype Parolamı Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim Bulabilirim,Çözümü,Şifre Kırma,Kaldırma.Skype Programının Şifresini Unuttum

Skype hesabımın şifresini unuttum hatırlamıyorum ne yapmalıyım nasıl öğrenirim diyenler için çözüm adımları aşağıda detaylı incelemeniz önerilir.

Skype Hesabını Kurtarma Geri Alma 1.Adım

Skype resmi sitesinden http://www.skype.com/tr oturumu açın bölümüne giriş yapıp skype adınızı unuttunuz mu’dan skype adınızı ya da mail adresinizi yazıp güvenlik adımlarını deneyiniz eğer olmazsa 2.adıma geçiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Skype Hesabını Kurtarma Geri Alma 2.Adım

Skype güvenlik sorularına erişim sağlayamıyorsanız bu https://support.microsoft.com/skype/hostpage.aspx?language=en&locale=EN-US&oaspworkflow=start_1.0.0.0&needslogin=false&wfname=skype&ccsid=635451377640025932 adreste bulunan bölümleri doldurup başvuru yapınız.Yine olmazsa 3. adıma geçiniz.

Skype Hesabını Kurtarma Geri Alma 3.Adım

Son adım olarak eğer skype hesabınızı geri alamıyorsanız skype e-posta ile iletişime geçiniz. contactus@skype.net

Bir önceki yazımız olan Skype iletişim Mail Adresi Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde Adres Bilgileri, Skype Çağrı Merkezi ve Skype Destek Hattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın