Sanal Organ Teknolojisi Nedir

Sanal Organ Teknolojisi Nedir,Sanal Teknoloji,Sanal Organ Nedir,Teknolojisi Sanal Organ,Sanal Teknoloji Organları

Sanal Organ Teknolojisi Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel Teknoloji

 android iphone destek hatti

Sanal Organ Teknolojisi

Teknolojinin geliştirilmesine katkıda bulunan doktorlardan Elchanan Bruckheimer, Organın sanal görüntüsüne istediğim kadar etkileşimde bulunabilirim.

Dilimleyebilirim, üzerine işaretler koyabilirim, kopyalayıp yapıştırabilirim,

Sanal Organ Teknolojisi Nedir,Sanal Teknoloji,Sanal Organ Nedir,Teknolojisi Sanal Organ,Sanal Teknoloji Organları

facebook müşteri hizmetleri

zoom girip çıkabilirim, hareket ettirebilirim ve anatomisini anlayabilmek için her yöne 360 derece çevirebilirim” dedi. Sanal Organ sistemin sağlık alanında büyük bir buluş olduğunu söyleyen Bruckheimer, “Organı tarayan bilgisayar verilerinden faydalanıyoruz. Normalde bir bilgisayar ekranı imgesi üreten tarayıcı datalarını alıyoruz ve onu 3 boyutlu uzayda süzülen bir organ haline getiriyoruz. Iron Man filminde gördüğümüze çok benziyor. Ancak bu bilim kurgu değil, gerçek” diye konuştu. Sistemin hastanelerde yaygınlaşabilmesi için testlerin süreceğini belirten RealView Imaging uzmanları, şu ana kadar 8 gerçek ameliyatta kullanılan teknolojinin özellikle kalp cerrahlarının işini kolaylaştıracağını bildiriyor. Kaynak: CHA

Bir önceki yazımız olan Vodafone 3G Modem Dns Ayarları başlıklı makalemizde 3G Modem, Değiştirme ve Dns Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın