Samsung Tizen işletim Sistemi Nedir | TR-TEKNOLOJi HABERLERi

Samsung Tizen işletim Sistemi Nedir

Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz

Tizen İşletim Sistemi

Galaxy S5 Tizen, Android Ayrılığı, Android den Ayrılıyor mu Tizen Nedir, Galaxy Tizen indir, Galaxy Tizen indirme, Galaxy Tizen Kur, Galaxy Tizen , Galaxy Tizen Nasıl KUllanılır, Tizen işletim Sistemi Nedir, Tizen Sürüm Güncelleme, Tizen Sürüm , Tizen işletim Sistemi, Tizen Nedir, Tizen Sürüm indirme

BTimes Samsung’ un yeni telefonun bazı versiyonlarının, Google’ın Android sistemi yerine, Samsung’a ait Tizen işletim sistemi ile çalışacağını idda etti.

Android işletim sistemi Samsung’un son yıllarda en büyük telefon üreticisi olması yolunda şirkete büyük katkılar sundu. Fakat Samsung’un sattığı her telefondan bir Google kesintisi oldu – Google da, Google Play’in online mağazasından uygulamalar, oyunlar, filmler ve müzik satın aldığınız her seferde para kazandı. Samsung bu pastadan bir pay istiyor; kendisine ait Tizen yazılımı da bu pay için kilit önemde olabilir.

Samsung Tizen i%C5%9Fletim Sistemi 1 Samsung Tizen işletim Sistemi Nedir

Bu halen bir söylenti olsa da, Samsung’un Android ya da Tizen arasında bir seçim yapmaya izin vermeyeceği yönünde bir spekülasyonda bulunabiliriz. Tizen’in her pazarda değil, bazı pazarlarda – muhtemele fiyatı düşük tutmak için gelişmekte olan pazarlarda – satışa sunulması da daha kuvvetli bir ihtimal. Bir telefonun farklı versiyonlarını farklı bölgelerde piyasaya sürmek Samsung’un yabancı olduğu bir şey değil: örneğin Galaxy S4 dünyanın bazı bölgelerinde dört çekirdek işlemci ile, başka yerlerde ise sekiz çekirdek işlemci ile satılıyor.

Tizen’in en büyük sorunu, bu yazılımın Android’in sahip olduğu uygulama, oyun ve hizmet çeşitliliğine sahip olmayacak olması; ki bu da çok sayıda müşteri için büyük bir sorun olacak .Kaynak: CNET

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir