Now Reading
Samsung Smart TV Yayın Ayarları ve Kanal Ekleme
0

Samsung Smart TV Yayın Ayarları ve Kanal Ekleme

by Mustafa Kemal Erdem04 Ağustos 2014

 android iphone destek hatti

Samsung Smart TV Otomatik ve Manuel Kanal Ayarları Nasıl Yapılır

Samsung Smart Tv kanal nasıl eklenir uydu seçimi frekans ayarları sinyal sorunu gibi durumlar için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Smart TV Otomatik Kanal Ayarlama: Menü>Yayın>Anten Tipi:Uydu>Menü>Yayın>Kanal Ayarları>Uydu Sistemi şifre:0000 açılan ekrandan hangi uydudan örnek 4 A kanal aramak istiyorsanız seçip kayıt ederek şu adımları uyguluyorsunuz

Menü>Yayın>Otomatik Ayarlama>Başlama>Tara seçenekleri ile tarama başlatıyorsunuz. Tarama bittikten sonra kayıt ediyorsunuz.

Samsung Smart TV Manuel Kanal Ayarlama: Menü>Yayın>Kanal Ayarları>Manuel Ayarlama>Turksat 42E Tara>Transponder>Yukarı ok tuşu ile Yeni seçilir ve Frekans bilgileri girilir.+Ara ile işlem tamamlanır.

facebook müşteri hizmetleri

Menü>Yayın>Kanal Ayarları>Manuel Ayarlama>Turksat 42E Tara>Transponder>Yukarı ok tuşu ile Yeni seçilir ve Frekans bilgileri girilir.+Ara ile işlemi ile frekans bilgileri ile tarama yapabilirsiniz.

Samsung Smart TV Kanal Ayarları Nasıl YapılırSamsung Smart TV Otomatik ve Manuel Kanal Ekleme

Bir önceki yazımız olan Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme başlıklı makalemizde 1, 2 ve 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response