Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika

Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika,Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Kies ile Yükleme Kurulumu,Türkiyede Ne Zaman Yayınlanacak,Rom indirme

Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android Samsung

 android iphone destek hatti

Galaxy S5 Note 3 Android 4.4.4 Yeni Güncelleme Sürümü

Note 3 ve Galaxy S5 cep telefonları için Android 4.4.4 güncellemesi başladı. Note 3 ve Galaxy S5 kies ile Android 4.4.4 Kurulumu,Türkiye Yüklemesi Ne Zaman Hangi Tarihte

Samsung, tarafından merakla beklenen Galaxy s5 ve Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi nihayet Amerika’da yayınlandı.

Tanınmış Amerika operatörlerinden Sprint, Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarına ulaştırdı. Güncellemeyi yayınlayan ikinci ülke Avustralya oldu.

Android 4.4.4 Güncellemesi Samsung Note 3 ve Galaxy S5 Hangi Yenilikleri Getirdi

  • Genel performans artışı
  • Her zaman ki gibi pilde yenilikler
  • HD ses desteği ve yenilikleri
  • WiFi aramada yenilikler
  • Google güvenlik yamaları
  • Knox 2.0 ve çocuk modu
  • Kullanıcılar tarafından bildirilen sorunların çözümü

Galaxy S5 ve Note 3 cep telefonları için yayınlanan Android 4.4.4 güncellemesi bu ay ve gelecek ay Türkiye olmak üzere bir çok ülkeye ulaşması bekleniyor. Güncelleme ile ilgili her hangi bir sorunda geri bildirim yapılarak destek alınabilir. Android sürümü yüklenirken oluşabilecek sorunlar için telefonunuzun yedeğini almanız önerilir. Bazı Android güncellemelerin’de kullanıcılar güncelleme yaptıktan sonra cihaz açılmadığı gibi şikayetlerde bulunmuşlardır. Bu durumlarda yetkili servislerden destek alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika

Bir önceki yazımız olan Galaxy S5 internet Paylaşımı WiFi Kablosuz Hotspot Ayarları başlıklı makalemizde Galaxy S5 Hotspot Açma, Galaxy S5 internet Paylaşımı WiFi Kablosuz Hotspot Ayarları ve Galaxy S5 Kablosuz Olarak Dağıtma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın