Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Android 5.0 indirme Yükleme

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Android 5.0 indirme Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S5 ve Galaxy S4 Cep Telefonları için Android 5.0 Lollipop Test Sürümü Yayınlandı

Samsung Android 5.0 Lollipop test sürümü yayınlandı.Yeni sürümü indirip cep telefona yüklemek isteyenler aşağıdaki indirme adresinden rom’u indirerek odin yazılımı ile yükleyebilirler.Yüklemeyi yapmadan önce yedeğinizi almanız ve daha önce bu adımları yapmadıysanız destek almanız önerilir.

Adından çok söz ettiren Android 4.4 sürüm güncellemesi nihayet testlerde görüntülendi yükleyip deneyenlerin paylaştığı görüntüler internette yerini aldı. Sammobile tarafından yayınlanan Android 4.4 test sürümünü indirip telefonunuza yükleyip deneyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android 5.0 güncelleme ile Galaxy S5 ve Galaxy S4 aynı arayüze sahip olması bekleniyor ama resmi güncellemeler için resmi açıklama yapılmadı. Samsung Galaxy S5 test rom’u buradan indirebilirsiniz.

Galaxy S5 Android 5.0 yazılım güncellemesini Aralık 2014 tarihi ile başlayacağı Galaxy S4 ise 2015 yılı itibarı ile başlayacağı açıklandı.

Bir önceki yazımız olan Nexus Telefonlar için Android 5.0 Lollipop Rom indir başlıklı makalemizde Android 5.0 indir ve Android 5.0 Sürüm Güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın