Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı,Yeni Yazılım Güncellemsi,Galaxy S4 Sürümü,Programı,Kurulumu,Yükleme,Yükseltme,Kies Programı Kullanma

Samsung Galaxy S4 Telefon için Yazılım Güncellemesi Çıktı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung Teknoloji

 android iphone destek hatti

Galaxy S4 Cep Telefonuna Kies Programı ile Yeni Sürüm Güncellemesini Yükleyebilirsiniz

Galaxy S4 için çıkan yeni güncelleme şuan bazı ülkelerde güncellemeye açıldı bu ay içerisinde çoğu ülkeye ulaşması bekleniyor. Galaxy S4 cep telefonu üzerinden güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım güncelleştirme bölümünden kontrol edip yayınlanmış ise yükleyebilirsiniz.

Samsung, Kids çocuk modu güvenlik uygulamasını Galaxy Tab 3 ve Galaxy S5, Note 3 ardından Galaxy S4 GT i9500 içinde güncellemeye açtı.

Çocuk modu nedirÇocuklara özel üretilmiş arayüz güvenlik uygulamasıdır. Zenginleştirilmiş çocuk içerikleri zengin uygulamalarıyla çocukların eğlenmesi ve ailelerin iç huzuru için özel olarak üretilmiş bu tablet şuan için en güvenli akıllı cihaz.

facebook müşteri hizmetleri

Knox, Galaxy S4 telefonlarda güvenlik açıklarını önleme ve verilerin güvenliğini saklayan bir güvenlik yazılımı.

Çıkan güncelleme Çocuk Modu uygulaması ve Knox güvenlik uygulaması için yayınlanan 2.güncellemesi.

Galaxy S4 GT i9500 Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı,Samsung Galaxy S4 Son Sürümü,Yazılım indirme,Sürüm Yükleme,Kurulumu,Nasıl Yüklenir

Galaxy S4 GT i9500 Yazılım Güncellemesi

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın