Now Reading
Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri
1

Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri

by Mustafa Kemal Erdem02 Haziran 2013

 android iphone destek hatti

Beklenen Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri

Samsung Galaxy S4 Mini, Samsung Galaxy S4 Mini Android Google Play Store, Samsung Galaxy S4 Mini Android Google Play Store İndir, Samsung Galaxy S4 Mini Android Google Play Store Sürümü, Samsung Galaxy S4 Mini Android Sürümü, Samsung Galaxy S4 Mini Android Sürümü İndir, Samsung Galaxy S4 Mini Android Sürümü Nedir, Samsung Galaxy S4 Mini Boyutu, Samsung Galaxy S4 Mini Ekran Büyüklüğü, Samsung Galaxy S4 Mini En Ucuz Nerden Alınır, Samsung Galaxy S4 Mini Ne Kadar Hızlı, Samsung Galaxy S4 Mini Ne Zaman Çıkacak, Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri, Samsung Galaxy S4 Mini Teknik Özellikleri, Samsung Galaxy S4 Mini Ücreti

İngiltere’de servis sunan 3 operatörü, Samsung’un resmi olarak duyurduğu Galaxy S4 Mini için kısa bir video hazırlayarak, yakında telefonu

kullanıcılarına sunacağını açıkladı.Sizlerin de bildiği gibi Samsung’un Galaxy S4 için düzenlediği

 etkinlikten sonra büyük bir merakla beklenen

Samsung Galaxy S4 Mini, dün itibari ile resmi olarak Samsung tarafından duyuruldu.

Bizim de sizlerle buradaki haberimizde teknik detayları ve tasarımı hakkında tüm bilgileri paylaştığımız Samsung Galaxy S4 Mini içinİngiltere’de faaliyet gösteren 3 (Three) operatörü kısa bir video yayınladı.

facebook müşteri hizmetleri

5 inç boyutundaki Samsung Galaxy S4’ü büyük bulan, daha küçük ve orta seviye bir telefon isteyen kullanıcılar için olumlu bir seçenek gibi görünen Samsung Galaxy S4 Mini, 20 Haziran’da Londra’da düzenlenecek olan etkinlikte görücüye çıkacak. Ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı veya ne zaman satışa sunulacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

 Samsung Galaxy S4 Mini İçin Google Play Store

 

Not:İndirdiğiniz dosyayı telefon ya da sd karta atınız. Ayarlar-Güvenlik ve gizlilik sekmesinde yer alan “Bilinmeyen kaynaklar” bölümünü aktif hale getiriniz, sonrasında yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem
1 Comments
  • erdi
    21 Ağustos 2013 at 00:26

    samsung s4 mini internet ayarlarını yapamıyorum hattım vadofone ağ bağlantılarını yapmam için bana yardımcı olabilirmisiniz?

Leave a Response