Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Şebeke Problemi Çözümü

Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Nasıl Yapılır, Galaxy S3 4.1.2 Şebeke Problemi,Galaxy S3 Android 4.1.2 Güncelleme, Galaxy S3 Güncelleme Sorunu, Galaxy S3 Şebeke Problemi, Galaxy S3 Yazılım Güncelleme, Kesin Çözüm Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Sorunu, Kesin Çözüm Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Sorunu Çözüm, S3 4.1.2 Orjinal Türkiye, S3 4.1.2 Şebeke Problemi, S3 4.1.2 Türkçe, S3 Orjinal Türkiye Güncelleme, S3 Şebeke Problemi, S3 Türkçe Room, Samsung Galaxy Güncelleme Nasıl Yapılır,Samsung Galaxy Güncelleme Programı, Samsung Galaxy S 3 Şebeke Problemi, Samsung Galaxy S3 4 Güncelleme Sorunu Çözüm, Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Sorunu Çözüm, Samsung Galaxy S3 4.1.2 Şebeke Problemi, Samsung Galaxy S3 4.1.2 Şebeke Problemi Çözümü, Samsung Galaxy S3 Güncelleme Sorunu Çözüm, Samsung Galaxy S3 Güncelleme Sorunu Kesin Çözümü, Samsung Galaxy S3 Şebeke Problemi, Samsung Galaxy S3 Şebeke Sorunu,Samsung-Galaxy-S3-4.1.2-Guncelleme-Sebeke-Problemi-Cozumu-695.html,Samsung-Galaxy-S3-4.1.2-Guncelleme-Sebeke-Problemi-Cozumu-695,Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Şebeke Problemi Çözümü

Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Şebeke Problemi Çözümü

Mustafa Kemal Erdem 4 comments
Android

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S3 4.1.2 Güncelleme Şebeke

Samsung Galaxy S3 4.1.2 güncelleme yaparken hata mı alıyorsunuz çözüm adımlarını kontrol edelim.

İmei numarası değiştirilmiş Galaxy S3 telefonunuz varsa bu cihazlarda herhangi bir şekilde firmware yada custom rom yüklemesi yaptığınız taktirde şebekeni gelmez. imei değiştirme işlemi sırasında cihazın efs yapısı değiştirildiği için güncelleme yapıldığı taktirde bu değiştirilmiş sistem bozuluyor ve şebekeniz gelmiyor. eski imei numarasına geri dönmek, geri döndükten sonra pasaporta kaydettirmek gibi işlemler kesin çözüm olmuyor. kısacası eğer bir kez değiştirildiyse artık geri dönüşünüz bulunmuyor.

Yapmanız gereken *#06# yaparak çıkan imei numarasını kasanın üzerindeki ile karşılaştırın. aynı değilse aşağıdaki linkten sorgulatıp hangi model yazdığına bakın. farklı ise değiştirilmiştir.

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

facebook müşteri hizmetleri

yükleme işlemini sadece cwm recovery üzerinden yapabilirsiniz ve yamayı şebekeniz gittikten sonra imei numaranızın silinmediği koşullarda yüklemelisiniz. imei numaranız silindiyse(null yada 0000… yazıyorsa) işe yaramaz, şebekeniz gitmediyse yani sağlamsa etkisi olmaz, efs yedeğiniz bu tip bir durumda şebekenizi geri getirmez. cwm recovery nedir, nasıl kullanılır aşağıdaki konulardan öğrenebilirsiniz;

inen dosyayı hafıza kartına kopyalayın ve home tusu + ses açma tusu + power(açma kapama)tusuna basıp cwm menüsünden install from sd card seçenegini kullanarak hafıza kartından arıza04.zip dosyasını gösterin ve telefonun restart etmesini bekleyin.Yeniden basladıktan sonra şebekeniz 20 sn içerisinde gelecektir.

İphone Yazılım Güncelleme Adımları Probook tablet hard reset ve yazılım yükleme

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Android - Samsung - Htc Virüs Programı başlıklı makalemizde Android - Samsung -Virüs Programı, Cep Telefonu Android - Samsung - Htc Virüs Programı ve Cep Telefonu Android LG Virüs Program hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Comments

hüseyin

Haziran 23, 2013 tarihinde 2:06 pm

signature verification failed ( imza doğrulama başarısız ) diyor ve yukleme kitlenip kalıyor.. varmı baska bi cözümü..

erkan alp

Ağustos 8, 2013 tarihinde 12:43 am

oldu allah razı olsun

salih

Ağustos 29, 2013 tarihinde 1:02 pm

mrb günaydın ustat bende s3 var bı hataya dustuk aldık geldı ama ımei değişmesi lagzım bı yardımcı ol sana zagmet

salih

Ağustos 29, 2013 tarihinde 8:21 pm

programı nası ındırcem

Bir cevap yazın