Samsung Galaxy S 5 Ne Zaman Çıkıyor

Samsung Galaxy S 5 Ne Zaman Çıkıyor,Samsung Galaxy S 5 in Özellikleri, Tahmini Fiyatı,Türkiye Fiyatı nedir,Samsung Galaxy S 5 de Ne Gibi Yenilikler Var

Samsung Galaxy S 5 Ne Zaman Çıkıyor

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S 5 Ne Zaman Çıkıyor

Galaxy serisine devam eden Samsung, S5 ile piyasayı sarsmaya geliyor. Galaxy S4 den farklı olarak kalp atışı sensörü ,

parmak izi tarayıcısı ve su geçirmez özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Galaxy S5, Samsung kullanıcılarının yüzünü güldüreceğe benziyor.

Diğer özellikleri:5.1 inç büyüklüğünde FULL HD süper  AMOLED ekran teknolojisi, 2800 mAh batarya, geliştirilen wifi internet teknolojisi sayesinde internette çok hızlı gezinme hizmetleri, 16 mp arka kamera,2.1 mp ön kamera.

facebook müşteri hizmetleri

tüm bu özellikler içerisinde kalp atışı sensörü, parmak izi tarayıcısı ve su geçirmez özelliği cihaza farklı bir hava katmış ve cihazı i phone la yarışabilecek noktaya getirmiştir. Cihaz tüm dünya piyasalarında 11 Nisanda satışa sunulacak olup fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmemiştir.ülkemizde cep telefonu bir çok ülkeden pahalıya satıldığı için muhtemelen bu cihazda en pahalı telefon sıralamalarında üst sıralarda yerini alacaktır.Benim tahminim cihazın 2000-2500 tl arası bir fiyatla ülkemizde satışa sunulacağıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarımı Açtığımda Tüm Işıklar Yanıyor Ama Görüntü Yok başlıklı makalemizde Bilgisayarımı Açtığımda Tüm Işıklar Yanıyor Ama Görüntü Yok, Bilgisayarımı Açtığımda Tüm Işıklar Yanıyor Ama Görüntü Yok Ne Yapacağım ve Sorun Neden Kaynaklanıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın