Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 Güncelleme

Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 Güncelleme,Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 İndir,Galaxy S 3 Android 4.3 Nasıl Kurulur Yüklenir,Galaxy S 3 Android 4.3 Güncelleme

Samsung Galaxy S 3 Android 4.3 Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy S 3 Android 4.3

Android 4.3 SamMobile birkaç gündür yazılımı test ettiğini bildiriyor. Yazılım henüz test aşamasında olmasına rağmen oldukça kararlı ve istikrarlı bir yapı sergiliyor.

Söz konusu ROM’da Galaxy S4 ve Galaxy Note 3′te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzünün temel unsurlarına yer veriliyor, hatta ayarlar menüsü sekmeli bit yapıya kavuşuyor. Kötü haber ise Samsung yazılımda hala Galaxy S III’ün eski başlatıcı ve widget uygulamalarını kullanıyor. Bunun yanı sıra hala test edilen ROM’da Knox güvenlik uygulaması yer almıyor. Yazılımın final aşamasında ise Knox uygulamasının dahil edilmesi bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yükleme talimatına geçmeden önce, yazılımın test aşamasında olduğunu belirtelim. Bu sebeple kullanım sonrası ufak çaplı hatalar alabilirsiniz. Yükleme sonrası bilgileriniz silineceğini hatırlatırız yedeklerinizi almanız önerilir.

Buradan Android 4.3 I9300XXUGMJ9  test yazılım sürümünü indirin.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın