Samsung Galaxy Note3 Türkiye’de Satılacak Versiyon

samsung galaxy note3 türkiye'de satılacak version,samsung galaxy note3 türkiye'de satılacak versiyon hangisi,samsung galaxy note III hangi versiyonu satışa çıkacak,galaxy note III hangi versiyonu satışa çıkacak,samsung galaxy note III ülkemizde satılacak versionu,galaxy note III türkiyede,galaxy note III türkiye fiyatı,galaxy note III türkiyede ne kadara satılacak,galaxy note III türkiyede ne kadar

Samsung Galaxy Note3 Türkiye’de Satılacak Versiyon

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Samsung

 android iphone destek hatti

Samsung Galaxy Note 3 Türkiye için Satışı

Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2013 etkinliğinde tanıtılması

beklenen Samsung Galaxy Note 3 ülkelere göre versiyon dağılımı listesine ulaşıldı. Merakla beklenen Galaxy Note III‘ün,Snapdragon 800 ve Exynos 5420 işlemcili olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor.

SamMobile tarafından yayınlanan listeye göre, beklenildiği gibi Galaxy Note III’ün Exynos 5420 işlemcisinden güç alan versiyonu ülkemizde satışa sunulacak. Her iki versiyonun ortaközelliklerine göz atacak olursak; 5.7 inç büyüklüğünde ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde dokunmak ekrana sahip. 3 GB RAM ve 16GB/32GB/64GB dahili depolama alanı gibi özellikler bulunuyor. Konu ile başka yazımız için tıklayınız.

facebook müşteri hizmetleri

Snapdragon 800 işlemcisinden güç alan Samsung Galaxy Note III, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Almanya, Fransa, Yunanistan, İrlanda, İtalya gibi ülkelerde satışa sunulacak. Exynos 5420 işlemcisinden güç alacak olan diğer model ise, Türkiye, Afganistan, Cezayir, Mısır, Irak, Malezya, Rusya, Nijerya gibi ülkelerde satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın