Now Reading
Samsung Galaxy Golden SHV 400 Özellikleri
0

Samsung Galaxy Golden SHV 400 Özellikleri

by Mustafa Kemal Erdem05 Ağustos 2013

 android iphone destek hatti

Samsung’un Yeni Cihazı Samsung Galaxy Golden

android samsung galaxy golden güncelleme, samsung galaxy golden android internet ayarları, samsung galaxy golden avea internet ayarları, samsung galaxy golden cpu, samsung galaxy golden fiyatı, samsung galaxy golden görünümü, samsung galaxy golden odin ile android güncelleme, samsung galaxy golden odin ile güncelleme, samsung galaxy golden odin ile kurulum, samsung galaxy golden özellikleri, samsung galaxy golden wifi bağlantı sorunu, samsung galaxy golden yazılım güncelleme

Son yıllarda tüketicilere sunduğu akıllı telefonlarda tam dokunmatik ya da dokunmatik + QWERTY klavye yapısını benimseyen Samsung, Android işletim sistemi ile kapaklı bir modeli birleştirmek için kolları

sıvamış görünüyor. Tabi Samsung’un bu noktada sürprizi ise telefonda çift ekrana yer verecek olmasıdır. Bu sayede hem kapaklı hem de tam dokunmatik telefon deneyimi bir arada sunulacak.

Şu ana dek elde edilen görsellerin prototip aşamasında olduğu ve Samsung’un bu yönde bir çalışma içerisinde olması ihtimali zayıf kalıyordu. Oysa sızdırılan yeni görseller telefonun kısa süre içerisinde raflardaki yerini alacağını gösteriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Galaxy Golden (SHV-E400K) olarak isimlendirilmesi beklenen telefon 1.7GHz frekans hızında çalışan sahip dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci ve 2GB RAM’den güç alacak. Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışacak Galaxy Golden modelinde 3.67-inç boyutunda 800 x 480p çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak. (Her iki ekran için aynı boyut beklentisi var)

Birçok LTE bandı destekleyeceği bildirilen telefonda çözünürlük değerleri henüz netleşmeyen çift kamera yer alacak. NFC, FM radyo ve 1.820mAh kapasiteli pil telefonda yer bulması beklenen diğer detaylar.

Galaxy Golden adlı modelin önümüzdeki haftalarda Güney Kore ve Çin’de satışa sunulması bekleniyor. Telefonun yılsonuna kadar diğer pazarlarda da tüketicilere sunulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’un 4.1.10 Sürümü İndir başlıklı makalemizde Google Play 4.1.10 Sürümü İndir, Google Play 4.1.10 Sürümü Nasıl Kurulur ve Google Play 4.1.10 Sürümü Nerden İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response