Now Reading
Rogue Killer Zararlı Yazılım Temizleme
1

Rogue Killer Zararlı Yazılım Temizleme

by Mustafa Kemal Erdem11 Mayıs 2013

 android iphone destek hatti

RogueKiller Sahte virüs programları için özellikler tavsiye edilen bir yazılım

RogueKiller yarayan küçük bir apphaydut süreçleri yok sahte antivirüs uygulamaları veya yararsız optimize olsun. Taşınabilir ve with32 uyumlu ve Windows 64 bit sürümleri.Ilk RogueKiller çalıştırdığınızda, bilgisayarınızda gizli olabilir hizmetler ve süreçler için arayacaktır.

Bu hızlı bir şekilde tarar ve irade hızla karantina şüpheli bir şey.

Tarama tamamlandığında, RogueKiller dosyaları silecektir. RogueKiller tarafından yakalandı her şeyin, aslında zararlı yapmak, ama bu uygulaması tarafından oluşturulan metin raporları bakmak en iyisidir. Bizim testlerde, RogueKiller kötü niyetli olanlar için zararsız programları alarak, çok agresif oldu.Genel olarak, sistem süreçleri ve güvenli bir programı kullanmak için Windows iç işleyişini çok rahat olmalıdır.

facebook müşteri hizmetleri

Programın diğer özellikleri RogueKiller izin sahte antivirüs araçları nedeniyle hasar geri gibi ana dosyalar, vekiller, DNS ve kısayolları tamir gibi. Hatta büyük olasılıkla bulaştı neden Roguekiller geliştirici görüşler okumak mümkün olacak.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme başlıklı makalemizde bilgisayardan silinmeyen programları kaldırma programı, kaldırılmayan programları kaldırma ve program kaldır hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem
1 Comments

Leave a Response