Probook Yazılım Yükleme Android Tablet Desen Kilidi | TR-TEKNOLOJi HABERLERi

Probook Yazılım Yükleme Android Tablet Desen Kilidi

Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz

Probook Yazılım Android Tablet Desen Kilidi

Probook tablet’de Android sürüm güncelleme yapma yada Probook Tablet Android desen tuş kilidini kaldırmak için yetkili servisinden destek almanız eğer teknik bilginiz varsa aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

pro2000.com.tr sitesine giriş yapıp sol taraftaki bölümlerden ” TABLET ” açılan bölümde tabletinizin modelini seçip ” Driver İndir ” yazısını tuşlayıp çıkan bölümde rar uzantılı 2 tane dosya var indirip adımları uygulayınız.

1.44 Probook Yazılım Yükleme Android Tablet Desen Kilidi

1.52 Probook Yazılım Yükleme Android Tablet Desen Kilidi

Yapılacak adımlarda Probook Tablet‘de bulunan tüm veriler silinecek.

Probook Tablet yazılım yüklemek için tablet kapalıyken Ses Açma tuşuna basılı tutarken USB kablonuzu bağlayıp ses açma tuşunu bırakmadan tabletin açma kapama tuşuna basılı tutup işlem menüsüne giriş yapıyorsunuz.
1.5 Probook Yazılım Yükleme Android Tablet Desen Kilidi
Eğer Probook Tablet Rom dosyasına ulaştıysanız romu MicroSD karta atıp (formatlayınız) Probook Tablet kapalıyken SD kartı takıp cihazı Ses Açma ve cihazı açma tuşları ile bazılı açınız formatlama işlemi başlayacaktır

Bir önceki yazımız olan Android iPhone Cep Telefonlarında DNS Ayarları Değiştirme Programı başlıklı makalemizde Android DNS Ayarları Değiştirme, Android iPhone Cep Telefonlarında DNS Ayarları Değiştirme ve Cep Dns Ayarları Nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 73 73 Arayarak Çözüm için Yardım Alabilirsiniz
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir