Portalsepeti.com Nasıl kaldırılır

Portalsepeti.com nasıl kaldırılır, Portalsepeti.com nasıl kaldırılır, Portalsepeti.com bilgisayardan nasıl kaldırılmıyor, Portalsepeti.com bilgisayardan kalkmıyor, Google yerine Portalsepeti.com geliyor, Google yerine Portalsepeti.com geliyor nasıl değiştiririm, Google yerine Portalsepeti.com geliyor google ayarlama, açılışta Google yerine Portalsepeti.com geliyor, Google yerine Portalsepeti.com geliyor kaldırma, Google yerine Portalsepeti.com geliyor nasıl silinir

Portalsepeti.com Nasıl kaldırılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Google Chrome için  “Portalsepeti.com”  Kaldırma:

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor. 

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe http:// portalsepeti.com” şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.  portalsepeti.com başarıyla kaldırdınız.

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır, Delta-search.com çıkıyor bilgisayarımdan Delta-search.com nasıl kaldırırım ve Delta-search.com nasıl kaldırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın