Now Reading
Play Store Kayıtlı Telefonu Düzenleme Kaldırma
1

Play Store Kayıtlı Telefonu Düzenleme Kaldırma

by Mustafa Kemal Erdem30 Ekim 2013

 android iphone destek hatti

Play Store Ayarları Düzenleme 

İnternet tarayıcısından Google Play Store açıp ayarlara erişmek için sağ üstteki küçük dişli simgesine tıklayınız. Açılan küçük menüden “Ayarlar“ ı seçin. Fakat oradaki “Android Cihaz

Yöneticisi” Gitmek istediğimiz yer orası değil.

Ayarlara tıkladığınızda “Cihazlarım” ekranı gelecektir. Yeni düzenlenen bu ekrandan “Görünürlük” sekmesinin altından hangi cihazlarınızın menüde görünüp görünmeyeceğini seçebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Kenardaki “Düzenle” sekmesine tıkladığınızda ise cihazınıza özel bir takma ad atayabilir böylelikle –kendinizce- hangi cihaza yükleme yapabileceğinizi seçebilirsiniz.
Cihazlar ilk kayıt edildiklerinde ya “Bilinmeyen Cihaz” ya da cihazınızın model numarasıyla gözükecektir. Düzenle butonuna tıklayıp takma ad atadıktan sonra ayarlarınızın kaydedilmesi için “Düzenle” sekmesinin yerinde beliren “Güncelle” seçeneğini tıklamanız yeterli. Kaynak: Androidpit

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem
1 Comments
  • Umut
    20 Temmuz 2014 at 15:16

    Merhaba, Italyada yaşıyorum. Samsung telefonumdaki application store haliyle italyadaki mağazayı açıyor. Italyadayken, Türkiyedeki samsung application stora erişmem mümkünmüdür?

Leave a Response