Now Reading
Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma
1

Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma

by Mustafa Kemal Erdem07 Eylül 2014

 android iphone destek hatti

Piranha Tablet Açılış Ekran Kilidini Unuttum Nasıl Açılır Kırma

Piranha Tablet Model Desen Tuş Kilidi Şifresini Kırma Açma,Piranha Tablet Desen Kilidini Kaldırma,Hard Reset,Piranha Tablet Açılış Kilidinin Şifresini Parolasını Unuttum

Piranha tablet’de unutulan desen kilidini açmak için yazılım güncellemesi gerekiyor.Hard reset adımları ne yazık ki Piranha tablet’de olmuyor. Resmi sitesinden hangi modeli kullanıyorsanız rom’u ve yazılım güncelleme programını indirip sorununuzu çözebilirsiniz. Piranha tablet için rom ve güncelleme programını buradan indirebilirsiniz.

Piranha Tablet Android rom indirme ve yazılım güncelleme programı

Ayrıca güncel yazılım (ROM) dosyaları sitemiz üzerindende yayınlanmaktadır;

1. Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin

facebook müşteri hizmetleri

2. Destek>Videolar bölümünden, yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

1. OTA üzerinden güncelleme yapabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantınızı kontrol edin.

2. Batarya seviyesinin en az %35 seviyesinde olması gerekmektedir. %35 altında ise cihazı şarj edip tekrar deneyin.

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem
1 Comments
  • Mustafa Kemal Erdem
    07 Eylül 2014 at 13:29

    Piranha tablet’de unutulan desen kilidini açmak için yazılım güncellemesi gerekiyor.Hard reset adımları ne yazık ki Piranha tablet’de olmuyor.

Leave a Response