Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme,Piranha Tablet Sürüm Yazılımı Nasıl Yüklenir,Piranha Tablet Yazılım Kurulumu Yükleme,Piranha Tablet Atma,Atmak,Dosyası Piranha Tablet Rom indir

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Infiniti HD White noTraffic S Type Infiniti Tablet Yazılım Güncelleme

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme,Piranha Tablet Sürüm Yazılımı Nasıl Yüklenir,Piranha Tablet Yazılım Kurulumu Yükleme,Piranha Tablet Atma,Atmak,Dosyası Piranha Tablet Rom indir,Programı

OTA üzerinden güncelleme yayınlandığı zaman bildirim alanına güncelleme ile ilgili uyarı bildirimi gelecektir. Bu seçeneğe dokunup, açılan penceredeki adımları takip ederek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Piranha tablet rom ve güncelleme programını buradan indirebilirsiniz.

Piranha Tablet Android Manuel olarak yazılım güncellemesini kontrol etmek için;

Ayalar>Hakkında>Sistem güncellemeleri seçeneğine dokunun güncelleme varsa adımları takip ederek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz.

Not: OTA üzerinden güncelleme yapabilmek için internet bağlantısı gereklidir.

Ayrıca güncel yazılım (ROM) dosyaları sitemiz üzerindende yayınlanmaktadır;

facebook müşteri hizmetleri

1. Sitemizden ürün sayfasına girin, Destek>Sürücü ve Yazılımlar bölümünden yazılım yükleme programını ve yazılım (ROM) dosyasını indirin

2. Destek>Videolar bölümünden, yazılım yükleme videosundaki işlemleri adım adım takip edip, yazılım (ROM) yüklemesi yapın.

1. OTA üzerinden güncelleme yapabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantınızı kontrol edin.

2. Batarya seviyesinin en az %35 seviyesinde olması gerekmektedir. %35 altında ise cihazı şarj edip tekrar deneyin.

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Piranha Tablet Business Tab 7.0 II Tab 9.0 Yazılım Güncelleme

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın