Online Oyun Ping Düşürme Programı internet Hızlandırma Çözümü

Online Oyun Ping Düşürme Programı internet Hızlandırma Çözümü

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

Online Oyun Ping Düşürme Programı internet Hızlandırma Çözümü

İnternette online oynadığınız oyunlarda ping sorunu yaşıyorsanız sürekli kopma düşme sorunu oluyorsa ve internetiniz hızı düşükse hızını artırıp 3 kat daha hızlı internette gezinti yaparak

cFosSpeed programı ile kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

cFosSpeed ping düşürme ve internet hızlandırma programı, trafik düzenlemesini ve veri transferleri arasındaki gecikmeyi düşürerek  internet hızınızı üç kata çıkararak internette doyasıya sörf yapabilirsiniz.

cFosspeed programı ile trafik düzenleme farklı bir yaklaşım kullanıyor. Önemli veri paketlerinin (ACK paketleriyle birlikte) transferine öncelik sağlayarak belirli paketlerin daha hızlı geçmesini sağlıyor. Böylece, karşıya yüklemeler DSL bağlantıyı hiç bir zaman etkilemiyor.

facebook müşteri hizmetleri

cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisi, önemli paket türlerinin sayılarını algılıyor ve onlara öncelik sağlayarak İnternet trafiğinin düzgün işlemesini sağlıyor, bu da kısmi olarak düşük ping sürelerini mümkün kılıyor. Bu yöntem, sadece web gezintisi ve karşıdan yüklemeleri hızlandırmakla kalmıyor, online oyunlarda oldukça büyük avantajlar sağlıyor. Online oyunlar için internet sağlıyıcınızla görüştüğünüzde teknik servislere yönlendirir önerdiğimiz ping düşürme programı sorununuzun çözümü olmadıysa internet sağlıyıcınızla görüşüp ping düşürmek için port değişikliği talebinizi iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan VPN Nedir Ne işe Yarar Nerede Kullanılır başlıklı makalemizde Full Sürüm VPN Program, Ücretsiz VPN Programı indir ve VPN Nasıl Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın