Nokia Symbian Cihazı Nasıl Sıfırlanır

Nokia cihazını nasıl biçimlendiririm, Nokia format atma, Nokia cihazı biçimlendirme, Nokia cihazını nasıl formatlarım, Nokia format atma, Nokia telefonu formatlama, Nokia ayarları sıfırlama, Nokia fabrika ayarlarına çevirme, Nokia Symbian cihazı nasıl sıfırlanır, Nokia Symbian cihazı sıfırlama, Nokia Symbian format atma, Nokia Symbian cihazı nasıl format atılır, Symbian cihazı nasıl sıfırlanır, Symbian cihazı nasıl formatlanır, Symbian nasıl sıfırlanır, Symbian cihazı formatlama,Nokia Symbian Cihazı Nasıl Sıfırlanır,Nokia-Symbian-cihazi-nasil-sifirlanir-444.html,Nokia-Symbian-cihazi-nasil-sifirlanir-444

Nokia Symbian Cihazı Nasıl Sıfırlanır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Nokia ayarları sıfırlama, Nokia cihazı biçimlendirme, Nokia cihazını nasıl biçimlendiririm, Nokia cihazını nasıl formatlarım, Nokia fabrika ayarlarına çevirme, Nokia format atma, Nokia Symbian cihazı nasıl format atılır, Nokia Symbian cihazı nasıl sıfırlanır, Symbian cihazı formatlama, Symbian cihazı nasıl formatlanır, Symbian cihazı nasıl sıfırlanır, Symbian nasıl sıfırlanır

Nokia Symbian^3 cihazlarında (ör. Nokia N8-00, E7-00, C7-00, Astound, C6-01) fabrika ayarlarına geri yüklemek için kullanılabilen iki ayrı sıfırlama komutu vardır. Komutlar Menü > Ayarlar > Telefon > Telefon yönetimi > Fabrika ayarları seçeneklerinde bulunabilir:

1) Geri Yükleme

  • Bu komut orijinal (yani fabrika) ayarları geri yükler ve cihazda saklanan belgeleri veya dosyaları etkilemez.
  • Sıfırlamadan sonra e-posta ayarlarının yeniden oluşturulması gerekir.
  • Bu komut tuşlara yazılan *#7780# komutuyla aynıdır.

2) Veri silme ve geri yükleme

facebook müşteri hizmetleri
  • Bu komut orijinal (fabrika) ayarları geri yükler, depo hafızasındaki (E:) tüm içeriği ve widget gibi önceden yüklü içeriği sağlar. Komut telefon hafızasından (C:) tüm kullanıcı içeriğini de siler.
  • Sıfırlandıktan ve uygulamalar yeniden yüklendikten sonra, tüm ayarların yeniden oluşturulması gerekir.
  • Bu komut tuşlara yazılan *#7370# komutuyla aynıdır.
  • E: depo hafızası ve C: telefon hafızasındaki fotoğraflar ve videolar gibi tüm kullanıcı dosyalarının silineceğini unutmayın. Bu nedenle cihaz sıfırlanmadan önce kullanıcı verilerinin kopyalanması gerekir. Cihaz içeriğinin tam yedeğini almak için Ovi Suite’i kullanın.
  • Bazı önceden yüklü uygulamalar (ör. Web TV widget’ları) silinebileceği ve Ovi Store veya Menü > Uygulamalar > Yazılım Güncellemesi seçenekleri kullanılarak yeniden yüklenmeleri gerekebileceği için bu komutu gerekmedikçe kullanmayın.

Cihaz sıfırlanırken, kilit kodu sağlamanız istenebilir. Kilit kodu değiştirilmediyse, varsayılan kod 12345 şeklindedir.

Sıfırlamadan önce, tüm etkin aramaları ve bağlantıları kapatın. Gerekirse hatsız tercihi seçin ve etkin WLAN bağlantısının olmadığından emin olun.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın