Nokia Cihazını Nasıl Biçimlendiririm | Nokia Format Atma

Nokia Cihazını Nasıl Biçimlendiririm | Nokia Format Atma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Cihazınızı bekleme modundayken *#7370# yazarak biçimlendirebilirsiniz. Cihaz sıfırlanmadan önce, kilit kodunu girmeniz gerekebilir. Varsayılan kilit kodu 12345’tir.

ÖNEMLİ UYARI!

facebook müşteri hizmetleri
  • Cihazı biçimlendirdiğinizde, hem tüm kullanıcı verileri ve ayarları hem de eklenti uygulamaları ve operatöre özgü ayarlar kalıcı olarak silinecektir.
  • Cihaz verilerini yedeklediyseniz, biçimlendirmenin ardından önceden yedeklenen veriler geri yüklenebilir. Ancak, bazı eklenti uygulamaların yedeklemeden geri yüklenmelerini engelleyecek kısıtlamaları olabilir.
  • Biçimlendirmeyi cihazın hatalı davranışını gidermek için kullanıyorsanız, yedeklenen veri dosyalarını geri yüklediğinizde istenmeyen davranış da geri yüklenebilir. Bu durumda, kısmi geri yükleme sorunu çözebilir.
  • SIM kartın ve hafıza kartının (MMC) içeriği biçimlendirme sırasında silinmez. Fakat bazı cihaz modellerinde (örn. Nokia N8-00, E7-00, E6-00 ve X7-00) dahili depo hafızası E: bu durumda biçimlendirilir. Bu nedenle cihazı sıfırlamadan önce E: dahili depo hafızasındaki verilerin yedeklenmesi gerekir. İçeriğinizi bilgisayarınıza yedeklemek için Nokia Suite’i kullanın.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın